RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

+2
george chirila
adrian05ro
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 22, 2012 9:31 am

pentru anul acesta m-am hotarat ca in week-end sa nu merg mai departe de 150km de Bucuresti , asa ca locatia asta s-ar putea sa o am in vedere doar pentru un long week-end

o alta locatie frumoasa , dar putin mai greu accesibila , este campingul de la Bradulet , pe Valea Valsanului , in Valsanesti
distanta este de prox 160km ceea ce o face ca fiind o locatie accesibila in week-end daca se pleaca vinerea dupa-amiaza
in camping este loc suficient pentru rulote , sunt casute de lemn cu 5 locuri ( baie proprie ) , este un foisor unde se poate pregati masa cu 2mari frigidere , sunt 3 mici iazuri cu peste , si are o piscina de aprox 10mlungime cu 6latime
voi incerca sa iau legatura cu ad-tor-ul sa vad ce conditii sunt anul acesta
merita si asta incercata
ATENTIE !
nu o incercati daca nu aveti o masina cu reductor ; panta de la intrare este cam "dura" iar drumul de acces este cu piatra de rau
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Joi Mar 15, 2012 1:24 pm

Multumesc pentru informatii ! In privinta campingului de la Bradulet ,situat pe valea Valsanului ,pot spune ca nu-l stiu ,dar daca sunt atatea locatii off in zona ,de ce este musai acest camping ? Eu am campat off camping pe valea Valsanului ,si mi-a placut foarte mult .
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Camping Bradulet

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 15, 2012 2:04 pm

o sa ai nevoie de camping in una din situatiile urmatoare :
1. o sa te viziteze ursu pe Valea Valsanului si o sa te scuture putin cu rulota cu tot
2. cand va intra in vigoare ( pardon , in alplicare) legea picnic-ului si o sa iti iei prima amenda
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Joi Mar 15, 2012 2:56 pm

Vecine nu mi-a fost mie " tarseala " cu cortul pe Valea Cerbului ,dar acum .....Am inteles ca in zona de care vorbim ( Valea Valsanului ) ,padurarii le da sa manance ursilor in locuri special amenajate pentru ei ,si din cauza aceasta " mos martinii " nu prea coboara in vale .
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty CAMPING Bradet sau off camping Valea Vlasanului ?

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 15, 2012 3:28 pm

pana acum nu ai avut probleme , dar eu zic sa nu iti fortezi norocul
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 2:15 pm

Localitatea Bradetu este o ...statiune balneo-climaterica( aceste lucruri le stiu ,dupa ce am citit o plancarda ,langa o cladire care se numeste Centrul de recuperare Balneo -Fizio-Terapeutica ) unde se trateaza bolile reumatismale si neuromotorii cat si a afectiunilor digestive ,hepatice ,endocrine si respiratorii.
Valea Valsanului .Drumul forestier care incepe de la iesirea din localitatea Bradetu ,nu este chiar atat de rau ,daca se merge cu atentie .

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze086

Prima oara se intra in Cheile Valsanului ( care nu sunt atat de spactacuoase )

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze088

Drumul forestier este putin denivelat si cu baltoace numai in zona cheilor deoarece soarele nu prea patrunde ca sa usuce .

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze090u

Se poate circula elegant

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze092

Cheile Valsanului au o lungime de aproximativ 9 km ,fiin strabatuta de paraul cu acelasi nume care izvoraste diin Muntii Fagaras ,mai precis de sub Vf. Moldoveanu

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze096

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze105
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 2:33 pm

La iesirea din chei apare o poiana frumoasa inconjurata de brazi,dar aici se vede cel mai bine urmele asa zisului " humanoidus turisticus ".Poiana este frumoasa ,dar cu multa mizerie si gunoaie aruncate peste tot .

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze107

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze108

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze110

Poiana se afla situata vis a vis de Pensiunea Vraja Muntilor

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze111

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze112

Pentru cei care doresc mai multa liniste ,se poate merge in susul drumului spre Barajul Valsan. Sunt nenumarate poieni si poienite ,care se afla pe marginea apei ( locul ideal Laughing )
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 2:45 pm

o sa vina astia de la Garda de mediu sau de la Politia locala si o sa faca o curatenie acolo de o sa zici ca nu ai avut noroc in viata
ca distanta nu cred ca se justifica sa mergi doar pentru week-end
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 2:48 pm

Si am mers ,si mers ,pana am gasit locatia ideala pentru mine . Langa ....parau ! Very Happy

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze120

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze121

Si avea o asa apa rece ,ca berile se brumau in cateva minute !

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze123

Asta loc de campat ,nu prin toate ....coclaurile uscate ,fara pic de apa si umbra

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze125

Pe vremea cand eram inca .....fericit posesor de cort . Deh ,acum am evoluat ! Razz

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze128
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 2:56 pm

Alte foto din zona :

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze130

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze131

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze133d

O fotografie de la nivelul ....apei !

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze134

De lemne nici nu se pune problema in zona ,ca pe Valea Cerbului . Vin oameni care pentru 30-40 de lei iti varsa o caruta cu varf .

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze139
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 3:03 pm

Continuare:

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze137

Se pregateste focul de tabara

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze140

Si focul " incropit" de mine :

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze141

Spre sfarsit ...

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze143

Si gata ....somn de voie ! Razz Razz

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Poze144
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 3:28 pm

super tare si locul si pozele supertari ....
Felicitari pt postare asa bogat ilustrata !
mi se pare un loc f bun de mers de vienri pana luni cat ar fi dus intors ca si kilometraj ??/
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 3:46 pm

cat este dus - intors ca si Kilometri , dar si cat trebuie sa mergi pe drum din asta de macadam
am vazut ca prin zona mai trec si camioane cu busteni , asa ca este "fun" maxim
asteptam o estimare a distantei
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 3:58 pm

Distanta din Bucuresti (sos. Oltenitei ) -Valea Valsanului si retur = aproximativ 320 km .
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  Niky Radu Lun Mar 19, 2012 4:54 pm

Confirm locatia precum si distanta tur retur, pentru mine un singur lucru este cel mai important...nu ai semnal la telefoane in nici-o retea
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 5:10 pm

Niky ,pana la urma te duci in natura ,sa te relaxezi ,sa te rupi de grijile cotidiene ,de tot . Relaxare !!!
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 7:21 pm

................................................................. mi se parea prea mica distanta vehiculata de voi
am dat si eu pe Romania Route sa vad care este adevarul si aflu ca pana la Bradulet sunt vreo 172km , si de la Bradulet pana pe Valea Valsanului mai sunt cel putin 10km
asa ca la un calcul sumar am adunat 172km cu 10Km si mi-au iesit 182km pe sens , ceea ce insemna ca dus-intors sunt vreo 360km Rolling Eyes
acu' , pana mea , Niki sta in centru si este mai aproape de Valea Valsanului lol! , da' io de aici din Berceni fac mai mult
poate aveti niste anvelope mai mari decat cele date de producator , si atuinci este normal sa va iasa kilometrii mai putini
oricum ar fi , este ca si distanta cam cum este Nucsoara , adica tot departe pentru un week-end , mai ales daca nu cunosti drumul

keep in touch !
stay focused geek
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 7:26 pm

eu zic ca nu e mult sa merg la 160 km distanta chiar si pt 3 nopti.....
decat sa merg la Iepuresti si sa nu am ce vedea mai bine fac 2-3 h pana acolo si e ceva nou pt mine si e alt relief nu campia de la Iepuresti sau km 36 care s aproape ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 7:55 pm

pana acolo o bucata de drum este autostrada , ceea ce este OK
dar de la Pitesti incolo a fost "marea agitata" cand au turnat asfaltul , iar comunele alea sunt mai mult lungi decat late , asa ca de la Bucursti pana acolo faci poate si 4ore usor ( ca sa nu zic mai mult )
peisajul este frumos , mirific , sau bestial , sau cum vrei tu sa-i spui ( dealtfel ca si la Nucsoara) dar asa cum am mai spus nu este sa te duci acolo in week-end decat daca este sa pleci se vineri de la parnz si sa stai pana duminica seara , altfel nu este nici o schmekerie

P.S. sau off topic
cum pana ea facem sa mai mergem acolo la Catanele unde am fost de ziua ta Cipriane ?
nu trebuie prea mare efort sa amenajam intrarea aia pana langa Arges ; zona este frumoasa si cred ca ar merita sa ne mobilizam putin si acolo . Nashu Crisu ce zice ?
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 8:28 pm

o idee f buna ! Wink
nici nu ma gandesc sa merg la 4 h distanta pt wekend deci ideea ta cu ceva la 100 km e ok super ok !
Crisu cred ca e incantat sa mergem acolo - dar nu stiu daca se descurca sa se logheze cu noul id CRISU FLORIN de aia poate nu a intrat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  Niky Radu Lun Mar 19, 2012 8:53 pm

Adi, intial am vrut sa-ti zic ca ai kilometrajul in mile, dar m-am razgandit, ai dreptate, sunt 180km pana in poiana cu pricina pe scurtatura, George a mancat cateva cifre...ca o paralela, sunt 180 km pana la Bran sau 160 pana la Rasnov, dar tot mai repede ajungi la Bradet la aceeasi km
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 9:38 pm

Bai fratilor ,imi cer scuze ca am aprins discutia cu adevarata distanta . Am gresit cu 40 -50 km .Esenta discutiei este urmatoarea : Decat sa ma duc la 5 km de Bucuresti si sa stau la vreo liziera de padure in toti rahatii antevizitatorilor mei ,sa stau in zgomotul a sute de manele cantate de diferite mezeluri sau alte feluri de mancare ,sa ma coclesc intr-un soare neiertator,mai bine prefer sa fac pe drum 3-4 ore dar sa stau la racorica cu o bere blonda brumata ,sa vad crestele maiestuoase ale muntilor ,si sa aud susurul inconfundabil al unui parau de munte cu apa rece si cristalina . asta-i pohta ce-o ...pohtesc !!! Rolling Eyes Rolling Eyes
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 9:48 pm

da nene corect si eu s de acord de aia am mers de 2 ori si la Strand la OCnita pe wekend cu toate ca faceam 3 h si erau 180 km.... dar se merita decat sa ma invart in jurul Bucurestiului in locatii plictisitoare
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 9:56 pm

Asta ,nu inseamna ca sunt impotriva colegilor ,care prefera zonele limitrofe . Fiecare cu..... pasarica lui !! Daca tot ma urnesc din loc ,prefer sa ma urnesc ...constructiv . Parerea mea !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 10:13 pm

Niky Radu a scris:Adi, intial am vrut sa-ti zic ca ai kilometrajul in mile, dar m-am razgandit, ai dreptate, sunt 180km pana in poiana cu pricina pe scurtatura, George a mancat cateva cifre...ca o paralela, sunt 180 km pana la Bran sau 160 pana la Rasnov, dar tot mai repede ajungi la Bradet la aceeasi km

mai Niky ,
hai sa o luam logic din nou
pana la Valsan ai mai bine de jumatate de distanta pe autostrada , iar spre Bran sau Rasnov ai 3/4 din drum pe Valea Prahovei unde este iadul soferilor de week-end
normal ca pe Valea Valsanului sau in oricare alta locatie ajungi mai repede decat in locurile unde trebuie sa tranzitezi DN1 Buc - Ploiesti - Comarnic - Sinaia - Brasov Twisted Evil
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

OFF camping pe Valea Vlasanului  sau camping Bradulet ... ( sau Bradet )  nu stiu... Empty Re: OFF camping pe Valea Vlasanului sau camping Bradulet ... ( sau Bradet ) nu stiu...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum