RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentarea noilor membrii ...

+100
Ciprian Rosca
petre.bancila
Gabriel T
EduardM
daniel_cojocar
ionut2013
alex ticsa
simibogdan
iulian ceausescu
LucianB
Catalin Amza
Irimia Ionut
Gabi Dragomir
Ganea Viorel
Cosmin Syncro
stanvcristian
Cristian LEPUS
bratu.dragos
gabriel costachi
Dan Ciupuliga
iri
Constantin Curelea
Costin Ene
Lucian Munteanu
Doina Duret
dragos pascal
Florin.Geanta
tzache98
marius25byu
Ralu
l_pacman
Gabi Peter
vasi manea
cristian steriopol
stefan moldoveanu
Mirela Popovici
Lucian Raiciu
dan teseleanu
cornel ilie
Luciana Stanciu
Raluca Florea
Dansilviu
bogdyy72
Aurel Manciu
MIHNEA DONESCU
marianciocanjr
cristi nastase
Nelu Predonu
FlorinMircea
Catalin Rusu
razvan.rosca
Marius Radu
Avram Geo
Florin Bucur
manu nicolae
George Colac
Mihai Vatav
Silviu Ghete
Marcu Stefan
ionita bogdan
Marian Ciocan
bebel1
luidort peti
Mihai Gheorghe
Cristi Dragan
Aurelian Zarnescu
Strimbenii
Gigi Catalin
Vali Mocanu
FamiliaRusu
Luminita Zilisteanu
arcadie.sandu
marius.murarasu
Voicila Andrei
Ninel Gavanescu
dumitru liviu
negrea razvan
MrViorel51
Nicolae Nasalciuc
Vali P
george chirila
Costi Bv
LILIANABV
george gheorghe
Manu Dobre
grecea cristian
Petre Scolareanu
Mircea Paduraru
Crisu Florin
cristian57
Niky Radu
harybald
aurelian pavel dobre
dorunegru
Relu Buliga
generalu ionel
IRINA
Sorin.Sibiceanu
Relu Deliu
Iancu Gabi
104 participanți

Pagina 7 din 20 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Urmatorul

In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Dum Mar 11, 2012 2:15 am

Vali esti bine venit , noi nu avem nici un fel de probleme cu nimeni .... bine ai venit ...! Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Bun venit !

Mesaj  adrian05ro Dum Mar 11, 2012 10:05 am

Bun venit Vali !
cam suparat inca de la prezentare , si cred ca esti can negativist daca incepi asa
poate ai avut experiente neplacute cu altii , dar este un alt capitol care nu trebuie amestecat cu ce este aici
in concluzie, te asteptam la o iesire sa vezi daca esti "compatibil" cu noi sau nu , pe viitor fiind decizia ta daca vrei sa ne mai vezi sau nu

bafta ! cheers cheers cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Dum Mar 11, 2012 10:58 am

Bine ai venit Vali , multa sanatate si bucurie alaturi de noi cei veseli . Exact cum a zis si Adi trebuie sa iesi cu noi sa vezi ca sineti compatibili , aici nu va fii ca si acolo sau acolo aici este permanent o stare de spirit..



Sanatate
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Vizitator Dum Mar 11, 2012 1:57 pm

''Daca nu suntem bineveniti va rog sa-o spuneti pe fata, far ocolisuri. Rolling Eyes Nu suport sa fiu (fim) "mancati" pe la spate. ''


Ca o prezentare mi se pare chiar tendentioasa avand in vedere ca aici nu se accepta sub nici o forma intepaturi sau mancatorii.Acest forum este dedicat rulotistilor veseli unde de baza este respectul ,armonia si buna dispozitie . Avem lucruri mult mai bune de facut NU NE OCUPAM CU KAKATURI



Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Vali Mocanu Dum Mar 11, 2012 3:33 pm

Multumesc pentru urarile de bun venit pe acest forum. Nu mi s-a parut nimic tendentios in prezentarea noastra, cu atat mai mult cu cat am vrut sa fiu clar de la bun inceput, avand in vedere ca sunt foarte multi cunoscuti, aici pe forum. Cei care ma cunosc, stiu ca nu sunt genul de om care sa umble cu "kakaturi" asa cum spunea colegul Victor Sava, caruia ii transmit salutari si sper ca baiatul lui este ok in urma micului accident suferit de "Paste" anul trecut la Boboci!
Cat mai curand sper sa ne alaturam si noi grupului vostru de "Rulotisti Veseli", grup care de altfel a fost o initiativa a mea si a altor membrii rulotisti, acum ceva ani, dar care din pacate s-a "spart" pe parcurs, din mai multe motive.... Oricum felicitari pentru inititiva de a "duce mai departe" acest concept de "Rulotist Vesel"! Inca o data multumim de urari!
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Gigi Catalin prezentare

Mesaj  Gigi Catalin Lun Mar 12, 2012 10:23 am

Bine v-am gasit si aici ...
Noi suntem Gigi 41 ani si Geanina Catalin 35 ani avem 2 baieti , suficient de mari incat nu tin sa fie prezenti alaturi de noi la iesiri.....adoram iesirile in aer liber alaturi de oameni care au zambetul pe buze ...
Si noi avem suparari necazuri daaar atunci cand iesim cu rulota incercam sa uitam de toate .
Cu rulotistii incercam sa impartim bucuria si veselia.
Asta este motivul pt care ne-am inscris si pe acest forum.
Asteptam invitatiile la urmatoarele iesiri .

Stim ca in viata asta nu gasesti numai ,,lapte si miere ,, mai dai si de cate un cacat ...dar daca sti cum sa il iei nu te murdaresti Idea

Sa ne revedem cu bine .

Gigi Catalin
Gigi Catalin

Mesaje : 8
Data de inscriere : 12/03/2012

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Bun venit !

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 12, 2012 1:12 pm

salutare si Bun venit ! Gigi

panala urma iesim sa ne relaxam si sa uitam de problemele zilnice ; ca ne mai confesam unul altuia este ca o descarcare
pana la urma trebuie urmarita zicala :"Decat cocosat de munca , mai bine burtos de la bere !"

sa auzim de bine ! Laughing
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 12, 2012 2:00 pm

@GIGI bine ai venit !
esti bine venit intre noi , ca oricare altu' suntem toti rulotisti ..
,...singura rugaminte este asa cum am facut-o si catre altii sa nu facem paralele catre alte conflicte sau alte forumuri ....
Sibiceanu fiind moderatir , are mana libera de la mine sa baneze sau dea afara pe orcine , fara prea multe avertismente...acum isi ascute sabiile pt lupta ,.,,,,.. dar decat sa ne piredem vremea cu discutii aiurea ........
... mai bine un
cantec vesel sa cantam ! Wink

@VALI MOcanu - daca ne vedem de paste ai un set de 6 beri de la mine pt drepturi de autor- vb serios , stiu ca acele tricouri sunt facute cu cativa ani in urma mi -a aratat Sandu .. intr un topic ,,
sa dea DUMNEZEU sa ne vedem cu bine ! si sa rulotim nu doar sa vorbim ! Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Lun Mar 12, 2012 4:50 pm

Bine ai venit Jiji sa vedem cat de vesel esti alaturi de noi , pardon de familia noastra .




Sanatate
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Strimbenii Lun Mar 12, 2012 8:53 pm

Noi suntem Fam. Strimbeanu. 2 mari + 2 mici + una bucata caine mare si alb.
Suntem prezenti pe toate forumurile de rulotisti asa ca nu puteam lipsi si de aici.
Rulota Adria ( veche dar teribil de primitoare ).
Deocamdata cam atat. Very Happy

Strimbenii

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/03/2012

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  IRINA Lun Mar 12, 2012 9:13 pm

Bun venit fam. Rusu si fam. Mocanu alaturi de noi.. ..
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Gigi Catalin Lun Mar 12, 2012 9:21 pm

IRINA a scris:Bun venit fam. Rusu si fam. Mocanu alaturi de noi.. ..
Si noi ...NU ?? affraid
Gigi Catalin
Gigi Catalin

Mesaje : 8
Data de inscriere : 12/03/2012

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  IRINA Lun Mar 12, 2012 9:28 pm

Scuze , Abia acum am vazut ca tzi-ai facut cont pe forum ! Bun venit si tie Gigi si fam . Strambeanu !! Ca tot acum i-am vazut si pe ei !! Sa nu creada si ei ca evit pe careva ..... Sa ne vedem cat mai curand ..Salutari Geaninei !!
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Relu Deliu Mar Mar 13, 2012 6:22 am

Salutam pe toti cei nou veniti
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Vizitator Mar Mar 13, 2012 6:58 am

va uram bun venit in randurile noastre dar......exista si un dar, nu stiu daca stiti ca cei dupa forumul asta au fost catalogati ''MANELISTI'' de catre altii rulotisti.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 13, 2012 8:07 am

nu -l luati in seama , dansul e cu mine lol! , e de la tzuica din weekend , raspund eu de el .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Bine v-am gasit !

Mesaj  Aurelian Zarnescu Mar Mar 13, 2012 3:15 pm

Salutare la toata lumea !
Astazi v-am descoperit forumul. Fiind vorba de rulote, rulotisti si ruloteala, n-am ezitat prea mult sa fac un cont.
Cu cativa dintre voi ne-am cunoscut pe la diverse intalniri.
Deci, suntem familia Zarnescu, Aurelian (subsemnatul 37 ani), Camelia (sotia mea 37 ani) si Roxana fetita noastra de 9 ani.
Chiar daca suntem din Tulcea si se spune ca la noi este "capatul lumii" si intr-adevar la Tulcea se termina linia de cale ferata, noi incercam sa tinem pasul si sa ne intalnim cu prietenii rulotisti.
Toata stima.
Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Img1895mn
Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Img1834g
Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Img1870gn
Aurelian Zarnescu
Aurelian Zarnescu

Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 49
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Iancu Gabi Mar Mar 13, 2012 3:46 pm

bine ati venit tuturor care va ti inscris in ultimile zile,va uram drumuri bune si distractie la maxim.intradevar in gasca noastra se asculta muzica este si la volum mare,multi decibeli mai ales cind vine si Paleru. cheers
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Bun venit Zarnestilor !

Mesaj  adrian05ro Mar Mar 13, 2012 4:44 pm

Aureliane , te salut si iti urez un sincer BUN VENIT ! imprena cu familia
sunteti de invidiat pentru faptul ca aveti ambitia sa tineti pasul cu ceilalti ; chiar daca sunteti de la "capatul liniei" ( de tren , bineinteles ) asta nu insemna ca sunteti ciumati si nu aveti loc printre noi

bafta ! bounce
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 13, 2012 11:06 pm

Toate mesajele off topic au fost sterse - nu mai interveniti stimati colegi decat cu mesaje de bun venit nu cu frustrari personale , va rog !
cautati sa aveti o atitudine nonconflictuala......


Bine ati venit ! ma bucur ca sunteti intre noi !
pe tine Aurelian te stiu de la1 dec ....
sper sa vedem de la tine un topic ceva de delta sau Tulcea sau ceva ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  MrViorel51 Mier Mar 14, 2012 8:51 am

Bine ai venit printre rulotistii veseli,Aurelian.Sa na intilnim cat mai des si poate vom gasi "periferia tarii" pana la urma. Salutari lui Camelia si papusii Roxana.
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 67
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Aurelian Zarnescu Mier Mar 14, 2012 10:57 am

Multumim tuturor pentru primire.
Despre campari off in judetul Tulcea, de altfel ca peste tot, e cam naspa. Stim cu totii efectele legii picnicului.
In Delta Dunarii, chiar si inainte iti trebuia un asa zis permis de sedere, pe care-l elibera Administratia Rezervatiei Biosferei Delta Dunarii. Nu mai spun acum dupa aprobarea legii picnicului ce restrictie se impune.
Cat despre campinguri..."subtire" rau, sunt vreo doua in delta si alea vai de steaua lor.
O sa ne fie frica ca iesim cu rulotele chiar si pe strada. 'om vedea...
Stima pentru rulotisti.
Aurelian Zarnescu
Aurelian Zarnescu

Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 49
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Cristi Dragan Mier Mar 14, 2012 7:55 pm

Buna seara!
Sunt Cristi Dragan din Timisoara. Alaturi de sotia mea, Carmen, posed 2 rulote: un Tabbert din 1985 postat la Dunare ( la Bazias ), si o Adria Altea din 2009 care ne suporta in peregrinarile noastre. Ca preocupari: fotbal, pescuit, tenis de masa si, nu in ultimul rand, iesirile off camping. Pot fi contactat la tel: 0728262535 sau email: dragancrstn@yahoo.com

Cristi Dragan

Mesaje : 1
Data de inscriere : 14/03/2012

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mar 14, 2012 7:59 pm

Bine ai venit ! ma bucur ca esti printre noi !
P.S. esti singurul membru de aici care -sa prezentat in prima zi de fapt in primele ore .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Mihai Gheorghe Mier Mar 14, 2012 8:13 pm

Am aflat de voi acum cateva minute dintr-un up facut de Ciprian pe Club Rv, si ma gandeam sa fiu discret si sa nu deranjez daca tot n-a fost promovat forumul, insa tocmai ca prima lectura am facut-o topicului cu banari si suduiri adresate celor care nu s-au prezentat. Eu cum sunt un "sensibil" si gata, gata sa "explodez", m-am abtinut, am tras aer in piept si mi-am revenit Very Happy
Suntem familia Mihai cu capul Gheorghe Wink , marea majoritate de pe aici ne stiti, o super sotie Marilena si cei mai destepti si frumosi copii din lume Teodora 10 ani si Vlad 7 ani. Daca o sa mai postez ramane de vazut, dar vedeti ca prima conditie am indeplinit-o.
Va doresc succes!

Mihai Gheorghe

Mesaje : 11
Data de inscriere : 14/03/2012

Sus In jos

Prezentarea noilor membrii ... - Pagina 7 Empty Re: Prezentarea noilor membrii ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 20 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum