RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

+15
Crisu Florin
arcadie.sandu
Voicila Andrei
IRINA
Manu Dobre
harybald
Silviu Sanda
Sorin.Sibiceanu
aurelian pavel dobre
Niky Radu
Relu Deliu
dorunegru
adrian05ro
Iancu Gabi
LUPU CIPRIAN
19 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  adrian05ro Mar Mar 27, 2012 9:03 am

adica din 60 care le-ai dat deja , mai ai bani de recuperat ? affraid

mi-au placut si alea pe alb , dar in continuare te rog nu uita sa faci unul pe o culoare inchisa
nu uita de George PARAU - asta o sa castige concursul si o sa trebuiasca sa te tii de cuvant , ca mine cu Jim Beam , asa ca ar trebui sa comanzi deja un XXXXXXXXLLL Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 27, 2012 4:52 pm

s-au facut 60
7 sau 8 au ramas ne date ,+ 4 le am luat eu .
mai sunt imprastiate la colegi cca 7-8 buc pe care nu am luat banii .....
Cele care au ramas ne date sunt ale unora care nu au venit sa le ia sau nu sunt din Bucuresti , + 2-3 care-s pt viitoare premii ( cadouri )
deci in afara de 4-5 buc pe care le platesc eu , sunt 15 pe care n-am luat banii .... inca ...undeva la 440 lei ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 30, 2012 2:04 pm

Revin asupra unei discutii legate de sigla rulotistii veseli care ESTE LA ACEASTA ORA PLACUTA DE TOATA LUMEA SI ASA VA RAMANE...
as avea nevoie sa printez aceasta sigla pe 100 de autocolante pe care am intentia de a le distribui catre voi pt a le lipi pe rulote ( cine doreste ) .
NU am gasit mai jos de 2 ron un colant pt rulota de dimensiune A6 adica un sfert de A4.
ideea e ca tre sa reziste la UV la soare .
am pe rulota un colant care s-a deocolorat , este de la alt club ,... deci nu vreau sa le fac oricum ...
Vreau sa fie rezsitente la UV .
daca aveti cunostinte , le platesc eu , dar poate voi obtineti pt 100 buc un pret mai bun , cat mai mic , eventual ....degeaba affraid

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 09, 2012 7:30 pm

Am facut pana la urma ceva auto-colante de dimensiune A5 jumatate de A4 de lipit pe rulota sau de lipit unde vreti fiecare eu pun unul si pe Frontera ( daca-mi da Irina voie), de pus ,,,, pun si pe rulota oricum .
pt ca nu am intentia de a crea vre o asociatie pe viitor....... in prima faza daca reusim sa obtinem ceva facilitati pe ici pe colo pt rulo veseli , dovada faptului ca esti rulotist vesel este sau va fi prezenta acestui colant .
Cine doreste primeste gratis -
Le-am facut eu benevol - nu se vor da decat celor care au cont aici .
Acolo unde ni se va permite vom lipi si la locatie asa ceva .....
CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Colant10
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vali Mocanu Lun Apr 09, 2012 7:34 pm

O sa vreau si eu unul...!
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  harybald Lun Apr 09, 2012 7:35 pm

unde sunt atatea colante pe rulota este normal sa il punem si pe asta la loc de cinste...multumim.
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  MrViorel51 Lun Apr 09, 2012 8:51 pm

Sper sa primesc si autocolant o data cu tricoul. Sa vedem cand si unde?
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 66
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 09, 2012 8:58 pm

probabil ca la Seimeni ne vom vedea sigur anu' asta si nu o singura data .....
din pacate nu venim acolo de 1 mai nici de paste DAR de venit venim sigur !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  MrViorel51 Lun Apr 09, 2012 9:12 pm

Daca pana in iunie nu ne intalnim,sigur ne intalnim la Laguna Albastra la adunarea nationala. Dar te anunt cand incepe sa se prinda peste la Seimeni si poate vii la un pescuit. Acum se prinde crap, intre 0,500 si 8,000 kg pe canal la Apa Calda.
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 66
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 10, 2012 8:50 am

MrViorel51 a scris:Daca pana in iunie nu ne intalnim,sigur ne intalnim la Laguna Albastra la adunarea nationala. Dar te anunt cand incepe sa se prinda peste la Seimeni si poate vii la un pescuit. Acum se prinde crap, intre 0,500 si 8,000 kg pe canal la Apa Calda.
s-a organizat vreo intalnire a acestui club si noi nu stim ? sau este doar pentru "premianti" ? CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Confused0006
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Apr 10, 2012 9:54 am

Viorel se referea la 1-4 iun CLub rv Adi ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Manu Dobre Mar Apr 10, 2012 2:57 pm

Imi doresc ca Sigla sa fie asaaa..... mistoo,cu niste pictograme frumoase sau tot mistooo,si sa fie la fel ca prima sigla.
Cred ca nu am fost off topic.CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 L034
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 11, 2012 11:43 am

Mesajele of topic ale lui Adrian V. , Ninel G. si respectiv Sibiceanuau fost sterse.
Topic ul acesta este despre sigla rulotistii veseli si colante si tricouri -
- treaba voastra ce nemultumiri aveti - cu Club RV ,,,,,,,,,nu are rost sa le exprimam aici intr-un tropic care se numeste " CUM VRETI SA ARATE SIGLA .... ? "
VA ROG SA NU VA SUPARATI, nu vreau ca acest forum sa devina un loc in care expimam nemultumirile din alta parte .
va multumesc pt intelegere !..si pt viitoarele postari.
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  adrian05ro Joi Apr 12, 2012 8:08 pm

cine s-a suparat sa-i taiem nasul
Very Happy

trecand la lucruri serioase cred ca ar fi bine ca sa faci o mica modificare la logo , daca pot sa-i spun asa
adica , sa stergi off-camping , si sa faci ceva de genul "Forum al rulotistilor care la intalniri asculta muzica mai tare , danseaza si se distreza MAXIM "
zic asta pentru ca in forma actuala da impresia ca numai la intalnirile off-camping iese Jihad , si ca in rest am fi cuminti , ori realitatea este alta Embarassed
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Vizitator Joi Apr 12, 2012 9:38 pm

corect graieste ante'forumistul meu

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 12, 2012 10:43 pm

ok de acord cu ambii antevorbitori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  IRINA Mar Apr 17, 2012 4:41 pm

Si eu sunt de acord cu Adi .... Smile
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 17, 2012 10:52 pm

se pare ca dupa iesirea de la Dragos - Ciofrangeni , s-a schimbat "optica" membrilor
merci de apreciere ! Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Aug 01, 2012 3:30 pm

In urma solicitarilor colegilor si pt ca am mai vrut si pt mine si Irina cate 2 bucm va anunt ca am mai facut tricouri albe cu sigla rulotistii veseli .
Am facut inca 15 buc din care 5 le tin pt. concursurile ce le vom organiza in cadrul forumului sau la intalniri ( costuri suportate de mine )
Ce ce doresc tricou il vor achita la pretul de achizitie de 29 ron . ( achizitie + imprimare la cald ) cutter poltter

De asemenea am facut si 15 sepci din care 5 le tin pt cadouri si concursuri ( le suport eu pe astea ) .... cei ce solicita vor achita costul de achizitie si imprimare in total de 25 ron . ( nu sunt decat ca in foto -rosu ) .

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Sap110

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Sap210





CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Sap1g



CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Sap2u




tricourile sunt la fel ca acestea

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Dscn1903s




dar sunt albe :

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Dscn7611b





acest model de colant 120 x30 cm

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Simularebanner

ne costa ca 50 ron nu se face decat la comanda



iar acest model mai am 4 buc si costa tot 50 ron 120 cm x 20

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Rulota


celelalte mici le ofer eu gratis pt cine vrea ....


modelul de fereastra 50x40 cm costa 100 ron 4 bucati set ( se pot lua de catre 2 rulotisti )

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Dscn3061wckc



tot la comanda ....


daca luam mai multe din ce am afisat mai sus ne face reducere chiar si 30-40 % dar sa fie factura de 1000 ron nu cate 1 din fiecare model ....
Trebuie sa le faca cate 10 ca sa iasa bine si pt ei la cutter plotter....
.. daca cineva din voi gaseste mai ieftin .. facem acolo... nici o problema , adica faceti ca eu mi am pus ....
va dau pe mai siglele si vi le faceti singuri .... inclusiv tricouri sau sepci nu daor colante ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ? - Pagina 5 Empty Re: CUM VRETI SA ARATE SIGLA RULOTISTII VESELI ?.. si tricourile ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum