RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

wekenduri in Laguna Albastra

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

wekenduri in Laguna Albastra

Mesaj  LUPU CIPRIAN la data de Lun Aug 19, 2013 4:23 pm

in Iulie- aug am ajuns de 2  ori pe la Laguna dar de fiecare  data cate  3 zile  din lipsa de  timp si mai mult la intoarcere din Germania , pe unde am  mai avut ceva treaba ......
ambele  ture fara rulota .. am dormit la cort .

Stiam ca   la final de saptamana  locatia este f. aglomerata. 
Cu toate astea  ne-am  gandit ca la cat  e de cald afara mai  bine mergem spre munte decat spre mare ... mai ales ca eram cu duba in zona ... ( fara rulota ) .
Am dat 2-3 telefoane , "sfoara-n tara" pe facebuci...  si am strans cativa preteni sa ne bericim si balacim !
Dl. Ovidiu ( managerul de la Laguna A. ) ,  ca de fiecare data a fost amabil , primitor cu noi ... la fel si "Mama Mare " Smile 
Langa salonul mic ,  in wekend a fost facut si un foc de tabara... de catre un grup de tineri  care-l inchiriasera pt o masa festiva .
 Singura bila neagra ar fi ca noaptea ,  cel putin cea de sambata nu  prea am avut parte de liniste decat dupa h 2-3 , dar asta e , stiam de la bun inceput ca in plin sezon si mai ales in weekend nu va fi liniste....

Am beneficiat de reducere si de data aceasta ! Smile  .. cu cardul FICC  - CLUB RV RO  cu toate ca am stat la cort , nu am avut  rulota cu noi ...

Mai jos  sunt  ceva poze in care apar si colegii din Brasov , fam.  Ivasc si respectiv familia Avram , membrii Club-RV RO .

In zona erau un numar record de corturi campate, dar  asta se intampla din  ce am inteles numai in wekend ...  
Mai fusesem cu Sibiceanu  tot asa 3-4 zile in urma cu 2 saptamani si erau mult mai putine echipaje in cursul saptamanii , iar vremea era " nehotarata "...  

Tragand linie a fost superb si raman la concluzia ca [size=150]e cea mai tare locatie din Romania[/size] , numai  ca voi programa pe viitor  sa stau 5 zile in cursul saptamanii  ... luni... vineri  , asa cum am facut anu' trecut impreuna cu colegii Stoica, Sibiceanu , Papuc...!

Admin
Admin

Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum