RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

3 participanți

In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 27, 2014 2:04 pm

pt ca maine vineri este  ploaie am decis sa merg abia sambata de  dim la Snagov Astoria si sa stam pana duminica .
Daca are cineva o idee mai buna schimbam locul sunati ma  si vedem ce si cum ,!.. dra luati in calculs astam pe asfalt daca a ploua pe ici pe colo deci nu la pescuit ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Re: Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  adrian05ro Dum Mar 30, 2014 10:38 pm

Ati fost acolo ? 
Cum este , si mai ales cum sunt preturile ?  Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Re: Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Apr 01, 2014 1:50 pm

Am fost si intarea este 10 ron auto si 5 ron de pers. se plateste la poarta la  bariera .

Se intra pe prima de pe Dn1 la Snagov si in capat dupa Ghermanesti  se ajunge la Snagov si  se face spre Astoria la stanga .
In complex  Astoria la intare este si camping dar e  varza nu functioneaza grupul sanitar fapt pt care nu ai de ce sa dai 30 ron sa stai la padure la camping asa ca te duci spre lac  la parcarea de asfalt si stai cu fata spre iarba .....
Exsitra acolo si toaleta  tot ce trebuie , nu in conditii f  bune dar exsista .....  si apa.. etc .

A venit lume  la gratar cu masina  ca in fiecare wekend,  deci trebuie sa te duci dimineta sa ai loc asa cum vrei si nu se poate patrunde pe iarba  decat daca ramai la padure la " camping " ...

Noi am ramas aici la lac , pe beton cu terasa spre iarba ...
Am stat si peste noapte , am facut  foc ,   am dat paznicului 10 ron a2a zi ca s anu mai merg la poarta sa platesc iar ! 

Este ok  numai ca mai  vin unii cu masinile si pun muzica , pe noi nu ne-a deranjat dar pe unii cu copii , i-a deranjat treaba asta  "vecini" de ai nostrii ...

Am dat si la peste de pe ponton  e gratis in lac dar nu am prins nimic la undita pt ca lumea " care stie " da la ligurita dupa stiuca pe frigul asta ....

Se ofera  si teren fotbal tenis sau trenis masa contra cost  sau cazare la cerere .

Concluzia : VOI REVENI DAR IN SEZON DE VINEREA CA SA MI ALEG ( ALEGEM LOC ) sa ocupam Smile 

poze : 


facebook aici 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

sau acestea de mai jos mai putine insa....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Desamagitor

Mesaj  dragos pascal Mar Apr 01, 2014 4:18 pm

Salut,
Rulota mi-am luat-o mai mult pentru pescuit dar am reusit sa fac si 2 iesiri la Durau unde m-am simtit extraordinar.
Pa langa dezamagirea de anul trecut cand am vazut defapt ca in toata moldova sant 3-4 campinguri acum vad la Ciprian ca, campeaza intr-o parcare. 
Eu va apreciez foarte mult si chiar daca nu postez urmaresc ceea ce se posteaza aici insa treaba cu parcarea nu o inteleg.... Shocked 
Astept sa vad cum planificati o iesire si in zona moldovei  Very Happy  poate voi reusi sa va cunosc ca pe mine nu cred ca ma tine masina pana in zona vrancei  Rolling Eyes

dragos pascal

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/08/2012
Varsta : 44

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Re: Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Iul 20, 2015 11:31 am

ai la Moldova  camping si la Cmaperland si la Sucevita si altele o sa fac o  lista ..

Iata ca am revenit aici la Sangov si nu am mai stat in parcare ...


Am revenit la Snagov  Astoria dupa inca 1  an ...
Am fost la locatie impreuna cu fam. Politic .
Tarif campare 30 ron echipaj complet .
Tarif piscina obligatoriu ca la LAguna Albastra 30 ron pers zi !

Am campat pe malul lacului ...
Toaletele aceleasi , comuniste...
Locul superb , insa investitii zero...

Ne-am simtit f bine ...

NU se mai intra la gratar cu masina decat achitand pt. fiecare persoana din autoturism taxa de 30 ron ce include si  piscina , asadar s-a mai filtrat din clienti ...

Nea' Romica  ( admin ) amabil ,  ne-a dat si o barca pt plimbare pe lac...

In cursul saptamanii Iulian a  tinut legatura cu el  si a decis ca  e mai bine de campat la lac decat la fostul camping  din padure care oricum nu mai are grupul sanitar functional ...

Parteneriat nu prea ai cu cine sa faci pt ca mare lucru de oferit nu prea au .. sunt   in   insolventa si nu au de gand sa faca investitii ... situatie similara cu cei de la Camping Pescaresc Mamaia Nord...
Dl . Grigore directorul general   a spus ca pt a schimba o clanta  sau o usa ...trebuie facuta cerere la Bucuresti la CFR pt ca al lor este complexul ....

Se poate pescui , se prinde mai mult  rosioara... am vazut si exemplare mai mari...  (sambata ) .
Au avut si nunta la restaurant , dar fara zgomote afara  , oricum eram departe de restaurant... in schimb de peste lac se mai aude muzica... de unde  nu stiu...

Tragand linie ne-am  simtit bine si ne place  ca este zona ingrijita din orice punct de vedere ... pacat ca au facut doar incasari  fara a face investitii ...

Partea  buna  a  lucrurilor este ca de cand plateste toata lumea piscina  a  disparut o categorie de oameni care deranjeaza in general ...  adica un grup de 5 persoane plateste 150 ron  nu ca alta data 10 ron masina + ceilalti 5x5 ron....25  .. total 35.

Pt copii sub 12 ani cred ca nu se plateste nimic , cel putin lui Iulian nu i-au luat avand copil de 4-5 ani .


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Re: Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Aug 02, 2016 4:42 pm

Am fost prezent la locati eimpreuna cu Iulian Politic  din Bucuresti  ...

tarife 30 ron piscina   pers.

30 ron echipaj  campare noapte si curent .


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Samb- dum  29-30 martie Snagov ASTORIA  Empty Re: Samb- dum 29-30 martie Snagov ASTORIA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum