RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu rulota de sarbatori

4 participanți

In jos

Cu rulota de sarbatori  Empty Cu rulota de sarbatori

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Dec 14, 2012 11:44 am

In perioada sarbatorilor , plec spre Bacau , apoi iau rulota dupa Craciun de acolo si intre 27-dec 2 ian am de gand sa ajung pe la Brasov si Busteni ..
in ambele locuri am unde campa , curent tot .... undeva la 25-30 ron/zi
....in cazul in care e cineva interesat sa ma contacteze... avem unde merge si la restaurant in noaptea de rvelion la Casa Noastra Sinaia ....

Am vrut sa merg la Acccr la Fagaras - Laguna , dar acolo e doar pt membrii cotizanti , fapt pt care am luat aceasta decizie ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Cu rulota de sarbatori  Empty Re: Cu rulota de sarbatori

Mesaj  Niky Radu Vin Dec 14, 2012 3:28 pm

Poate te razgandesti si vii si tu la Laguna, daca faci o socoteala simpla, merita, si cu varf indesat, pentru 4 nopti, 2 persoane, 2 mese festive, pe 31 si pe 1,inclusiv preparate vanatoresti, mistret, cerb,(asa a fost anul trecut, de 1 dec am aflat ca cerbul era luat)costa asa:
-100 lei, cazare si curent
-300 lei , 2 mese festive
-150 lei cotizatie
Total 550 lei cheltuiala pt 2 persoane!!!...e drept, ca vii cu bautura ta, dar ce e mai bine decat sa bei o Metaxa cu mine sau cu Manu... Laughing
Pe Valea Prahovei gasesti la acesti bani, masa festiva de revelion doar pt o persoana!!!...dar nu platesti numai atat, e un intreg pachet(nu intru in amanunt)

Am stat si eu si am cantarit toate variantele, nu exista varianta mai ieftina...si eu ,anul viitor o sa platesc cotizatia si la clubrv, in ambele parti sunt colegi deosebiti, eu nu fac politica rulotistica, doar un mic, o bere, un dans...crezi ca se supara cineva ca platesc cotizatie in ambele cluburi?...ma indoiesc
Te sun in weekend...te gandesti...
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Cu rulota de sarbatori  Empty Re: Cu rulota de sarbatori

Mesaj  IRINA Vin Dec 14, 2012 4:17 pm

la Busteni stau la Camping Aviator cu 30 ron pe zi , iar cina de revelion o pot lua la restaurant Casa Noastra ( cu orchestra ) a la carte' fara o suma impusa ( am relatii acolo ).
NU e vorba de cotizatie , 120 ron , dar nu mi se pare normal sa o platesc doar pt a fi primt la revelion .
La ACCCR sunt 100% oameni de treaba , dar daca era fara obligativitatea de a deveni cotizant as fi venit cu mare placere !

la club rv am platit-o anul trecut pt acest card
pe care nu l am foslout decat la LAguna
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

dar la vara am sa il folosesc pe urmatorul pt Grecia unde am gasit 15 % intr un camping reducere pt membrii Ficc
care la 10 zile inseamna pt mine din factuira de 250 euro o reducere de 40 euro la camping cu pisicna ca asa gasesc si mai ieftine mai nedotate ...
e bine de platit si la ACCCR cotizatia pt a putea merge la locatia de la CORBU Smile deci e si acolo un plus Smile

IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Cu rulota de sarbatori  Empty Re: Cu rulota de sarbatori

Mesaj  Iancu Gabi Joi Ian 03, 2013 2:25 pm

Gata si cu 2012,acum topic cu 2013.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cu rulota de sarbatori  Empty Re: Cu rulota de sarbatori

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum