RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PREGATIRE DE IARNA a rulote ..............

+4
adrian05ro
IRINA
Sorin.Sibiceanu
LUPU CIPRIAN
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

PREGATIRE DE IARNA a rulote .............. - Pagina 2 Empty Re: PREGATIRE DE IARNA a rulote ..............

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Feb 16, 2012 11:22 am


ieri am dat si de pe acoperis de la mine ( am tabla ondulata tiptzigla ) cel putin strat de 1 m de zapada care din fericire nu se transformase inca in gheatza , dar vreau sa va zic ca stratul de jos din cauza caldurii se cam intarise..... si mai vine si de pe cealalta ca sa mai mare zapada cazuta de am crezut nopatea ca intra peste noi in casa zapada aia ...

vazand la tv ce se zice si pe aici pe forum mi a fost frica sa nu cedeze structura care e de lemn ( astereala de acoperish ) cu capriori si scandura batuta.. asa ca am avut de treaba 3 ore non stop ....


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Joi Feb 23, 2012 12:12 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PREGATIRE DE IARNA a rulote .............. - Pagina 2 Empty Re: PREGATIRE DE IARNA a rulote ..............

Mesaj  george chirila Vin Mar 16, 2012 12:00 am

Domnilor va pot spune cu mana pe inima ca in aceasta iarna nu am dat un gram de zapada dupa acoperisul rulotei si nu a avut nici pe dracu . Am stat un pic cu morcovul in ....spate Cool ,atata timp cat era zapada pe rulota ,si eram foarte curios sa vad ce se intampla dupa ce se va topi zapada . Neaua s-a topit ...natural ( a incalzit-o Doamne ,Doamne Embarassed Embarassed ,iar rulota este .......brici . Deci in viitor nu mai incercati sa dati zapada dupa rulote . Credeti ca cei care vand rulote si au un parc cu sute de bucati ,dau ei zapada dupa ele Shocked ? Sa fim seriosi ! bounce
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum