RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

3 participanți

In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mai 09, 2012 5:16 pm

Pt unii dintre voi care s iubitori de locatii gen Brasov ( paradisul acvatic ) sau Laguna Albastra ( Fagaras ) , acest camping descris in continuare ar fi ceva similar ...
se afla in Ungaria la aprox 650 km de Bucuresti si 180 km de ARAD. in localitatea Hajdúszoboszló

strandul este langa camping Thermal dar mai e si un camping HAJDU tot al lor. sunt 2 deci

preturi camping TErmal

http://ro.hungarospa.hu/hungarospa-preturi/campingul-thermal


preturi Hajdu camping

http://ro.hungarospa.hu/hungarospa-preturi/hajdu-camping


pe scurt adult 7 euro cu tot cu strand
rulota 7 eur cu tot cu electricitate

FICC discount 10 % detinatori de card club Wink

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Aqua_010
CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Aqua_011
CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Aquapa10
CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Aquapa11

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Kempin10
CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Hajduc10
CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Hajduc11
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty Re: CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 10, 2012 9:12 am

am avut si "dincolo" o discutie pe tema strandului termal de la ungurieni
parerile sunt impartite si sunt cu + si cu - in functie de asteptarile fiecaruia si de experientele anterioare
se pare ca cei care au mai fost "pe afara" nu sunt asa de incantati de ceea ce este acolo pe cand cei care nu au fost macar la Baile Felix sau strandul Tasnad http://www.tasnad.com/
la unguri este camparea 7Euro/zi , dar am inteles ca mancarea si bautura nu sunt chiar ieftine - ca deh! - este statiune si mai ales sezon
la 650Km este Turcia sau Grecia , asa ca Hajduszoboszo nu poate fi decat un popas de cateva zile pentru un drum spre/ dinspre Europa de Vest
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty Re: CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 10, 2012 1:27 pm

si eu am zis tot asa un popas de vara de 3 -4 zile nu de plecat neaparat de acasa pt asa ceva
..cat despre mancare iei de la sueprmarket si te autogospodaresti .....

Turcia e cam departe daca e sa compari fata de aici + ca aici mai stai si pe Romania pe la TM sau SB daca e sau Fagaras - LAguna sau ceva in drum ,,, deci esti pe Romania pe preturi de leu ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty Re: CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  adrian05ro Mier Iul 18, 2012 10:23 am

daca tot ai pomenit de Turcia , afla ca am facut cei aproape 600Km in 12ore , cu trecerea prin Bulgaria asta de cacat

pai cam tot atat iti ia sa mergi din Bucuresti la Hajdu , daca nu mai mult

preturile pot fi in orice moneda , principalul este sa fie acceptabile si conditiile pe masura
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty Re: CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  Niky Radu Mier Iul 18, 2012 10:32 pm

Ii dau dreptate lui Adi, din Bucuresti pana la Arad ca timp, faci exact la fel pana la turci sau greci, chiar daca ai lei pe card Ciprian, platesti cu el oriunde, in lire turcesti sau euro sau dolari, in Turcia exista bancomate care iti da euro, dolari sau lire turcesti direct, fara sa intri in banca, noi mai avem de asteptat serviciul asta, cozile ne fac bine!!!
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

CAMPING + STRAND IN UNGARIA -   HAJDUszoboszlo   Empty Re: CAMPING + STRAND IN UNGARIA - HAJDUszoboszlo

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum