RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

+3
LUPU CIPRIAN
Iancu Gabi
adrian05ro
7 participanți

In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 31, 2012 4:58 pm

Sambata viitoare ( sau duminica, cum preferati ) ii provoc pe toti cei care zic ca sunt pescari la o partida pe balta de la Gradinari de la Lulu
Rulotele le lasam in padure impreuna cu , nevestele , copii , catel ,purcel , si luam la noi doar sculele de pescuit , momelile , si (Nornal!) berile reci
Se poate pescui cu 5-6 scule fara probleme , de pe malul lacului sau de pe pontoanele amenajate
Taxa pe balta este de 50ron/zi/persoana si sper ca de data aceasta sa putem retine si crapul prins

Dat fiind faptul ca este "la o aruncatura de bat" de Bucuresti propun ca adunarea sa o dam de vineri seara . In cazul in care felicitarile , masa si dansul se prelungesc pana la 12noaptea propun ca sambata sa fie zi de refacere( somn de frumusete , pregatirea sculelor, etc...) iar partida de pescuit sa fie duminica Very Happy

Hai sa va vad ! cyclops
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Iancu Gabi Joi Mai 31, 2012 6:37 pm

poate venim si noi,chiar daca nu suntem pescari.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Vin Iun 01, 2012 9:02 am

ORICARE DINTRE MEMBRI POATE VENI cheers

in padure pot sta fara probleme toti cei care nu pescuiesc ; personal ma voi ocupa de pozitionarea rulotelor in asa fel incat sa intre cat mai multe in spatiul facut acolo Wink

nu este o iesire dedicata EXCLUSIV pescarilor ; ca noi astia care mai avem doua trei lansete si vrem sa stam putin in soare cu convingerea ca poate prindem "pestisorul de aur" este una , si ca ceilalti vor sa stea la umbra si sa se relaxeze intr-un alt mod este alta sunny ; fiecare sa faca ce vrea in asa fel incat sa se simta bine si sa considere iesirea drept o reusita , doar asa am convenit ca trebuie sa respectam placerile fiecaruia fie ca este vorba de pescuit , muzica , dans , somn, gusturi culinare , bauturi preferate , etc.....
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Mar Iun 05, 2012 9:26 am

am inceput cu pescuitul ( 2postari) si in urmatoarele 4 ati reusit sa deviati off-topic ( sau pe aratura , daca va place mai mult !) ; dupa aia ne miram de ce se scriu numai balarii

este un topic special creat cu caterinka , bancuri , misto-uri si mai ales este chat-ul unde se pot scrie toate ce ne trec prin cap ; hai sa lasam topicurile astea cu intalnirile sa contina numai strict ceea ce este folositor ( locatie , poze , detalii, traseu de ajungere , conditii , tarife - daca este cazul ,eventual o lista cu participantii )
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Iun 05, 2012 12:28 pm

gata Adrian , am sters tot ce era off topic scris de colegi , inclusiv postarea mea, pt. ca nu stiu sigur daca voi participa ...
poti continua organizarea Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Mar Iun 05, 2012 10:06 pm

vremea se pare ca va fi buna pentru cei ce vor iesi din Bucuresti

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

pentru cei care vor sa stea acasa va fi o zi torida de vara
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 06, 2012 7:15 pm

sa mi spuneti va rog daca sunt intalniri separate sau va uniti toti la Recea , ca sa vada sa inteleaga colegii care ar putea veni ... ce si cum ...

daca e cazul sa unesc topic urile sau sa le las seprata intalnirea asta fata de cea alui Papuc la Recea ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Mier Iun 06, 2012 7:44 pm

eu nu sunt genul care sa te invit la mine si sa plec de acasa , pentru ca tine de educatie si mai ales de bun simt

in aceste conditii vor fi DOUA TOPICURI TOTAL DIFERITE , fiecare fiind liber sa aleaga unde merge ; este pacat ca s-a ajuns la situatii din astea dar nu este nici pe departe vina mea

la Tantava va merge la pescuit cine doreste , va face baie in Arges cine doreste , si va sta la umbra in padure cine doreste ; nu exista un program prestabilit de activitati iar prezenta nu este nici pe departe obligatorie

sunt cativa care din cauza programului, a problemelor sau a faptului ca nu au rulota ori cort , vor veni intr-una din zile sa pescuiasca sau sa faca un gratar , si dat fiind faptul ca si-au anuntat deja prezenta nu pot sa-i "fentez" scurt din glezne si sa-i las cu ochii in soare

eu unul voi fi acolo de vineri seara , si asa cum am mai spus ii astept pe toti cei interesati fie ca sunt amatori sau profesionisti
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 06, 2012 7:58 pm

OK , ramane in picioare , am inteles , Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Joi Iun 07, 2012 8:15 am

iesirea de la padure/balta/Arges ramane in picioare in primul rand pentru ca eu am cuvant si mi-l pastrez cu orice risc

in schimb spiritul de echipa s-a dus p...lii de suflet , si probabil ca si locatia de la Tantava ; degeaba m-am zbatut sa obtin acordul lui Lulu ca sa intram acolo si sa facem un loc de campare

este usor sa vii si sa dai cu mucii in fasole si sa arati numai minusurile , dar este mai greu sa vii si sa pui mana sa faci ceva care sa se vada ; unde pana acum s-a tot batut toba pe tema gasirii unor locatii cat mai aproape de Bucuresti , in momentul asta se uita si se merge la 85km

asta e ! mergem inainte
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  IRINA Vin Iun 08, 2012 9:49 am

NU - n are treaba una cu alta .. fiecare merge unde vrea ... nu tre sa ne uitam unde merge fiecare e o tara libera ...
Ramane in picioare si Tantava dar nu tre sa descurajam colegii sa faca si alte intalniri ,astfel vom ajunge sa se faca in secret ca sa nu te superi tu ...
de aia e forum ca sa se scrie si sa aleaga forumul ... exsistand si intalnirea ta ar putea alege unii sa mearga cu tine ...
poate altora le convine mai mult mai departe considerand ca acolo e mai frumos asa CA NU TRE SA NE SUPARAM PE EI ...
... ALUNECAM in off topic, raman la ideea ca trecem si noi pe la Tantava Wink sambata sau duminica....
Sa ne vedem sanatosi si sa lasam alte comentarii ca sa nu dam drumu aici la conflicte intre noi , mai bine indreptam situatia daca mai apar diferente intre noi ! Wink
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Vizitator Vin Iun 08, 2012 2:04 pm

participam si noi de sambata dimineata Victor, Irina si Sorin

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Iun 08, 2012 11:40 pm

da ' catzelu' din poza avatar participa sau nu?
sper sa nu latre ca a lu' Papucioaica dimineata, ca i dau boabe roz de soareci sa manance!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Vizitator Sam Iun 09, 2012 9:10 am

cu siguranta nu va deranja pe nimeni mai ales pe Dvs

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Dansilviu Sam Iun 09, 2012 9:17 am

Venim si noi duminica fara rulota la un gratar... De pescuit ... Doar in Carrefour... Smile
Dansilviu
Dansilviu

Mesaje : 8
Data de inscriere : 27/05/2012
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 11, 2012 8:55 am

dane ,

sincer nu v-am vazut pe acolo , ori a fost padurea prea deasa ?Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Lun Iun 11, 2012 9:03 am

Au fost prea multii tantari , invazie nene . Asta este motivul de nu i-ai vazut ...
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 11, 2012 12:55 pm

Sorin.Sibiceanu a scris:Au fost prea multii tantari , invazie nene . Asta este motivul de nu i-ai vazut ...

tu n-ai baut destul de ai avut probleme cu tzantarii

ia intreaba-l pe Vlad , a simtit ceva ?lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  cristian57 Mar Iun 12, 2012 7:58 am

Adriane eu am vrut sa-ti spun mai finut ca nu este frumos sa faci dirigentie intr-un topic care nu te priveste.Cer scuze pentru off topic.(Este vorba de interventia in topicul RECEA)
cristian57
cristian57
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/01/2012
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  adrian05ro Mar Iun 12, 2012 8:28 am

de cand topicurile sunt proprietatea cuiva ? si de cand nu mai avem voie sa postam acolo unde credem de cuvinta ? de ce nu il lasi pe Dan sa se sesizeze daca a fost deranjat de ceea ce am scris eu ? Question

daca va supara adevarul atunci hai sa scriem numai balarii , numai de dragul de a ne afla in treaba si o sa se duca pe copca munca celor care au pus pana acum umarul ca sa faca o treaba buna aici , ceea ce eu unul nu imi doresc chiar deloc
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Iun 12, 2012 8:40 am

Haideti incepem si aici ca si dincolo , ce draq aveam pretentii ..
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Iun 12, 2012 11:08 am

pt ca nu este folosit in scop turistic si informativ topic ul se inchide... temporar ....

pt ca suntem prieteni e bine sa o rezolvam in wekend la o bere sau ceva cu gheata daca avem alte comentarii , le facem la umbra nu dupa butoane ...

" mai taie din ele da-le dreq ! "

daca ajung sa imi banez prietenii cu care ies saptamanal am sa desfiintez forumul ! , si vom vorbi pe chat sau messenger yahoo....

SAU PE TELEFOANE SI GATA ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie Empty Re: PROVOCARE la o partida de pescuit 9/10iunie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum