RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

2 participanți

In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Iul 10, 2012 3:26 pm

Peste 2 wekend uri Gigi Catalin impreuna cu cativa colegi organizeaza o intalnire la locul mentionat in titlul acestui topic,, sper eu si cu apa in bazinele respectiev ce se afla acolo ..
se plateste pe wekend 50 ron cu electricitate inclusa indiferent ca venim de sambata sau de vineri .
Eu si fam Sava am hotarat deja sa participam , daca doriti si dvs va asteptam de aceea am si scris ..
Ca sa vedeti cum e locul si ca sa va puteti face o idee , am copiat aici un film care e de anul trecut ( de paste 2011).



LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Iul 17, 2012 6:20 pm

INcerc sa profilez o lista a grupului nostru in afara de echipajele scrise in lista club rv sau campere ....

Lupu , Sava , Vatamaniuc , Papuc ............. si mai asteptam .... colegi Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  adrian05ro Mier Iul 18, 2012 9:59 am

bag-o pe aia ca este ceva "moka" sa vezi lista ce se face ; abia ca mai ies la suprafata cativa "atarnatori"

deasemenea sunt curios sa vad ce scuze o sa mai inventeze unii , de parca ne-ar interesa pe vreunul motivul neprezentarii ; prezenta NU ESTE OBLIGATORIE
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iul 18, 2012 7:35 pm

Adi , nu mai fi rau , hai sa vb de rulotism de turism nu de altii , nu mai fi nervos , vino sa bem un cognac Smile
lasa i pe altii ca nu vor veni cum nu au venit Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Iul 19, 2012 9:47 pm

Informatii utile pt a ajunge la Baile Boboci :
Luati -o pe autostrada a3 pana la Ploiesti , apoi faceti centura pe dreapta spre Buzau nu spre munte si in Mizil.........
Semnal GSM este slabut. ,iar accesul se face usor din DN1b .mai tarziu o sa anexez o harta ....in principiu nu este greu de ajuns....Din Mizil se merge spre Tohani ,in prima localitate(Gura Vadului ) se vireaza la stanga ,dupa 5 sau 6 km se intra in Vale Schei ,la iesire din sat se vireaza dreapta apoi 2km pe drum de tara accesibil ....se merge numai drept si drumul se blocheaza in ,,Baile Boboci,,
Distanta fata de Bucuresti este de 100 Km

harta

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]





LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  Vizitator Vin Iul 20, 2012 11:28 am

Traseul de urmat :
-Ploiesti (de preferat pentru Bucuresteni este centura de Sud) , drumul catre Buzau
-Dupa intrarea in Mizil, la 1,6Km intalniti pe stanga prima cladire mai "impozanta" care este este LICEUL.
-Inainte de liceu, trebuie virat stanga (exista semn JUGURENI) .
-Mai mergeti 4,1Km pana in GURA VADULUI, unde veti intalni indicatoare CALUGARENI + VALEA SCHEILOR si virati stanga
-Dupa care veti merge 6,1Km pe drumul cu prioritate (asfaltat) pana la iesirea din VALEA SCHEILOR unde trebuie sa faceti dreapta pe un drum cu macadam
-Semnului Baile Boboci si mai aveti de parcurs 2Km.
-Aproape de locatie este un drum cu panta 12% pe care trebuie sa mergeti prin dreapta camionului albastru.
ATENTIE ! Ultima portiune a drumului, avand panta pronuntata, va fi parcursa intr-un ritm mai sustinut !!!

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  adrian05ro Vin Iul 20, 2012 12:59 pm

multumesc d-lor LUPU si SAVA pentru amabilitatea de a ne scoate din ceata in care ne-au bagat altii

de o importanta majora este sfatul d-lui Sava , care cu siguranta va veni cu 100km/h si de aceea ne recomanda sa urcam mai repede ca sa nu-i "taiem" demarajul Very Happy

de data asta nu stiu daca o sa pot sa i-o mai trag , pentru ca am ceva probleme la cutia de transfer Sad
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  Vizitator Vin Iul 20, 2012 2:17 pm

si eu care-mi puneam baza in tne

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Baile Boboci langa Mizil   20-22  IUL  Empty Re: Baile Boboci langa Mizil 20-22 IUL

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum