RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Delta Dunarii in septembrie off camping langa Diadema

4 participanți

In jos

Facem o iesire in sept in DELTA ?

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_lcap13%Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_lcap0%Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_lcap50%Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_lcap0%Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_lcap37%Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Vote_rcap 37% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 8
 
 
Sondaj inchis

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty Delta Dunarii in septembrie off camping langa Diadema

Mesaj  IRINA Vin Aug 24, 2012 5:14 pm

Asa cum am scris si in titlu , avemm intentia de a merge in Delta Dunarii in luna septembrie .... cand nu stiu ,, nu am hotarat, astept si opinia voastra , tocmai de aceea am creat si un sondaj de opinie... dedicat acestei iesiri .
Am incercat si pe Club RV sa fac un sondaj , dar nu prea s-au bagat multi............ trebuie sa stam macar 3 zile...
Colegii de la ACCCR pleaca intre 27 si 30 sept ceea ce inseamna final de sept ultimul wekend joi , vin , samb , dum ...
Este si asta e una din variante .... zic eu buna .( tariful este 35 ron / zi off camping )- apa se ia din loc. Murighiol ...
Cealalta varianta ar fi sa mergem noi separat doar 2-3 echipaje .... pe 14 sau 21 ..sept ( vineri ) .. sau de joi 13 ...sau din 20...tot joi .
Personal am votat varianta ACCCR pt. ca e o oportunitate sa ne vedem si cu ei ...

Vedem ce spuneti si voi ..... nu stiu daca-s rulotisti veseli care ar merge.... de aceea am si creat acest topic ....


......... daca nu va incanta f mult ideea cu Delta Dunarii , am putea face o ultima iesire la Costinesti ,tot off camping , unde avem si apa ( cismea proprie ) ., taxe de campare 5-10 lei ....


Observatii : Sonadajul va fi deschis 14 zile de azi , adica pana pe 7 sept .
Nu este permis votul multiplu ( varianta de raspuns doar una )
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty Re: Delta Dunarii in septembrie off camping langa Diadema

Mesaj  ionita bogdan Dum Aug 26, 2012 1:21 am

Daca nu lucrez , voi merge cu cei de la ACCCR. Nu am fost la nici o intalnire in delta . As vrea sa cred ca nu ma pacalesc. Pe de alta parte este si festivalul baloanelor la Mustang camping exact in acelasi weekend. Sad

ionita bogdan

Mesaje : 12
Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti town

Sus In jos

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty da delta dunarii cat mai curand

Mesaj  Costin Ene Lun Aug 27, 2012 5:21 pm

eu as vrea sa vin in delta dar mi-e frica sa nu raman intepenit in mal:(

banuiesc ca se poate pescui acolo:D ,am permis dar nu de delta,o fi bun asta de la AVPS?

SA MA TINE-TI LA CURENT CU CALATORIA ASTA,CA VIN SIGUR

tel meu este 0723 174228 Costin

astept cu interes sa vedem
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty delta sau baloane ?

Mesaj  Costin Ene Lun Aug 27, 2012 9:09 pm

eu vreau si la baloane sa ma duc si delta sa fie pe la jumatate de septembrie:lol: .zic bine? Idea sa impac toata familia si la peste si la munte,la Sovata,unde face Nicu-Armata

edit admin :
te rog Costin sa raspunzi la mesajul privat in care te am rigat sa schimbam numele tau din Costin 38 intr-un nume si prenume ( cum vrei tu ) ..
Costin Ene
Costin Ene
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 27/08/2012
Varsta : 49
Localizare : Ploiesti

http://tutungerie.shopmania.biz

Sus In jos

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty Re: Delta Dunarii in septembrie off camping langa Diadema

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Aug 28, 2012 12:19 pm

Eu daca nu organizeaza nimeni nimic ( pt ca nu prea ma pricep la Delta ) nu am mai fost ... cred ca aleg varianta 28sept....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Delta Dunarii  in septembrie off camping langa Diadema Empty Re: Delta Dunarii in septembrie off camping langa Diadema

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum