RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

+3
Sorin.Sibiceanu
Relu Deliu
LUPU CIPRIAN
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Sam Dec 10, 2011 6:45 pm

Pt ca Sibiceanu nu prea intra pe aici aprope deloc niic pe chat nici pe topic uri si are cele mai poutine vzite dintre cei 12 membrii de la aceasta ora am hotarat sa nu mai modereze nimic pt o perioada ..... pt ca nu are timp .. vedem dupa sarbatori , pana atunci ma ocup eu in continuare
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Relu Deliu Sam Dec 10, 2011 7:11 pm

Sa-i facem o vizita, poate o surpriza, poate-l ajutam
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Dum Dec 11, 2011 10:21 am

Multumesc colegilor de pe forum care m-au sustinut ................

LA REVEDERE! ....daca nu intrii degeaba te superi .. ca nu avem cum sa il tine activ forumul cu 2 vizite pe saptamana ......
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Relu Deliu Dum Dec 11, 2011 10:43 pm

Nu cred ca s-a suparat.
Ciprian, incarca greu mesajul(postarea).
Daca schimb pagina il incarca imediat.
Acelasi lucru se intampla pe clubrv cand a pus fulgi de zapada.


am remediat , zic eu , verifica...
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  dorunegru Vin Ian 06, 2012 11:39 pm

Sefu' nu ne cunoastem dar te admir , sper in curand sa ne cunoastem si sa fim prieteni , dar hai sa discutam aici doar de rulotistii veseli.

Dau un cognac mareeee si receeee.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 04, 2012 9:15 pm

Ultimii 5 membrii inscrisi zilele acestea sunt Cristi ILIE ( JUgaru' ) , Cristian Agopian , Radu Posirca , Lorena Blaga si Adrian N. - ultimul probabil va fi eliminat ( lipsa prezentare 10 zile ) -
-pt a nu fii catalogati ca "nomenclaturisti am mai marit timpul in care se pot prezenta noii membri dar degeaba ) unii ne ignora total,
ceilalti sunt convins ca vor trece pe la prezentare cat de curand
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 19, 2012 7:27 pm

Sub numele de utilizator al fiecaruia dintre noi este trecut nr de mesaje postate .... in total
de asemenea am implementat si un sistem de reputatie
si puncte .
Acestea sunt rezultat al clik- urilor colegilor , click uri date
pe + sau - in postari care aduc la reputatie 1 + sau -
de asemenea butonul "thanks" aduce 3 + la reputatie...
punctarea este secreta deci nu stiti sine v-a dat - sau + sau thanks.. dar se vede ca ati primit + sau - pt ca se vede verde sau rosu in dreapta ( o banda verticala ) ...
Utilizatorii forumului au dupa cum ati vazut un nr de stele in functie de prezenta pe forum , punctaj si reputatie..
La ce foloseste ??
la luarea deciziilor -pt ca cei care au prezenta , postari , reputatie , sunt cei aprox 10 pers care decid ce si cum facem cu acest forum si cu intalnirile, unde ,,,,, topic urile , regulile , schimbarile...
De asemenea in luarea deciziilor se va face si sondaj la nivel global .( toti membrii ) ... sondaj care va avea pondere de 50 % in raport egal cu cel al membrilor de top cu reputatia cea mai mare , punctaj , postari , etc ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  adrian05ro Vin Apr 20, 2012 9:40 am

in conditiile astea trebuie sa stergi cat mai mult din postarile off-topic silent
altfel o sa te trezesti cu unii care o sa posteze de dragul de a vedea cum cresc de la o stea la alta , ori scopul este de a spune ceva interesant pentru toata lumea si nu sa ne imbunatatim imaginea publica
daca incarcam topicurile aiurea cu "da" , "frumos" , "corect" , "imi place" , "mai pune o poza" , si alte tampenii din astea este clar ca esenta mesajului o sa se piarda Rolling Eyes
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  IRINA Vin Apr 20, 2012 11:35 am

Postarile multe in plus nu ajuta la nimic decat ca e afisat utilizatorul ca fiind membru activ.
Am sters in 3 zile 500 de postari inutile , unele din ele cu tot cu topic uri inutile..
Degeaba se posteaza off pt ca nu creste nici la puncatj nici la reputatie nimic .
punctajul si reputatia nu cresc decat la aprecierea altora cu butonul "thank's" sau cu + - din dreapta poate creste sau SCADE reputatia fiecaruia ...
am recomandat si recomand inca odata sa nu scrieti in topic uri decat daca aveti completari sau info nu postari de genul " da, e frumos "
e o recomandare nu e o regula , dar am sa sterg peste tot astfel de postari dupa cum voi avea timp si eu ....
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 10, 2012 2:46 pm

..ca o ultima noutate va spun ca -i voi elimina pe toti cei care si au facut cont aici doar ca sa se uite si nici macar pe la prezentare nu au trecut.... ( ne ignora )
...asta asa ca sa ramanem ca in familie intre noi ....... termenul este 1 iun .
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 10, 2012 8:44 pm

fac cinste cu cate o bere pentru fiecare sut in gaoaza pe care il tragi nesimtitilor Rolling Eyes

este clar ca daca nu au intrat nici macar sa se prezinte nu au ce cauta aici Mad

arde-i !Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Moderator

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Dum Mai 13, 2012 2:35 pm

Buna ziua , doresc sa anunt ca incepand de azi doresc ca noul moderator in locul meu sa fie Adrian Vatamaniuc , cu acordul Adminului doresc aceasta schimbare .

Sincer nu am timp sa ma ocup de moderarea acestui forum , timpul fiind foarte scurt pentru asa ceva . Va multumesc pentru sprijinul acordat si totodata scuzele mele daca am suparat pe cineva .

Multumesc,



P.S. Adi te rog sa tii hamurile bine la acest forum si ajuta-l pe Admin...
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Vizitator Lun Mai 14, 2012 6:35 am

buna propunere si eu subscriu ante'vorbitorului meu si-l propun pe domnul Vatamaniuc moderator daca dumnealui doreste.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  adrian05ro Lun Mai 14, 2012 9:30 am

Sibicene ,
pe mine m-ai suparat rau de tot pentru ca nu vrei sa iesi cu noi
mai las-o dreaq de munka , si mai veniti si voi la iesirile astea care le facem in ultima perioada mai "pe langa casa"
macar ca vii doar sambata sau duminica la un gratar si tot ar fi ceva
l-ai lasat pe Lupu fara lipici pentru stelutze Wink
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 14, 2012 4:40 pm

[left] atat cat ai ajutat........... ai ajutat Sorin , oricum multumesc pt implicare si pt faptul ca ai fost in primii 5 oamenii dintr-o suta ( acum ) care a venit pe forum aici sa facem cate ceva , sa scriem ..... topic uri de la zero ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mai 15, 2012 5:14 pm

m-am luat dupa Mihai Rusu care a facut treaba asta de curand ,,,,,,,,,,,si azi am platit cotizatia la imageshack pt cont premium pt primele 3 luni e 2 euro pe luna ....
ca s anu se piarda pozele , s anu mai fiu limitat la 500 poze max si sa nu ma mai oblige sa fie sub 5 mega fiecare poza.. pt ca unele eu le fac la 14 mgpx pe NIKON 112 si-s prea mari ,..
.. am platit-o mai mult ca s anu ne facem de ras cu forumul sa dispara intr o zi sa nu mai foe postarile mele care s cu poze ( am cca 800 de postari in total ) ,, si pana la urma 6 euro e f putin daca stai sa te gandesti ca ai si back up 100 % garantat si download Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mai 25, 2012 10:59 am

Numele de utilizator ACIG a fost schimbat ( de comun acord ) cu Gica ............... in Gica Cobzarenco
de asemenea rog colegii mai noi , care s-au logat pe acest forum sa ceara prin PM ( mesaj privat ) sau mail catre mine schimbarea acelor pseudonime ( porecle ) gen mona88 sau Teo14 , sau alte variante .
ideea e sa stim cu cine vorbim.. va multumesc pt viitoarele postari Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 28, 2012 5:23 pm

forumul a ajuns la 112 utilizatori .
din cauza faptului ca multi sunt inactivi , nu au trecut nici macar pe la prezentare sau au facut aici un cont numai ca s a" priveasca /citeasca " i-am eliminat.
Multi au conturi si pe alte forumuri si intra de pe acelasi IP si in alte locuri ..... sub alt nume ...
ACESTIA sunt in numar de24 de pers/ conturi , mai exact au fost pt ca i am sters nu doar blocat...
alte 8 conturi - au fost inactive permanent. nu s-a facut nici o postare in 2 luni , nici macar prezentare

acum mai suntem 80 din care 16 vor dispare in aprox 10 zile - am zis sa i mai lasam pt ca sunt mai noi .
NU am nimic cu nimeni dar nu avem nevoie de cantitate , avem nevoie de rulotistii veseli care sa intre pe forum ....
Datele trebuie sa fie reale inclusiv cele din profil , iar numele de utilizator sa contina macar nume sau prenume nu neaparat ambele....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  adrian05ro Lun Mai 28, 2012 7:08 pm

la "peluzisti" , "aplaudaci" si "carcotasi" le-as da drept bonus si un sut in oIo , asa de design

este clar ca genul asta de oameni nu au ce cauta printre noi , mai ales daca macar asa din bun simt nu se sinchisesc sa se prezinte si sa dea "Buna ziua !"

fuck-off and fuck-out !Very Happy

affraid scuze !
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Iul 10, 2012 3:30 pm

Va anunt ca a fost doborat vechiul record , iar in aceasta duminica am avut cea mai mare audienta de cand exsista acest forum de 8 luni ....

"Recordul de utilizatori conectati a fost de 38, Dum 8 Iul 2012 - 11:56"

deci 38 de persoane in acelasi timp , pt un forum cu 115 membrii este f mult , este undeva la 40 % prezenta pe forum !
Numarul mesajelor , al postarilor se apropie de 5000 !
Sa o tinem tot asa , dar in sezon ar fi mai bine sa facem intalniri cat mai multe pt ca la taclale mai stam si iarna Smile

DRUMURI BUNE si concedii placute va doresc ! Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Aug 08, 2012 7:27 pm

Forumul a ajuns la peste 5000 de postari mesaje in mai putin de 1 an Wink .

La sesizarea lui Doru Negru , am reparat o greseala pe care o facusem in topic urile de obiective turistice Romania ( nu se vedeau pozele ) era o chestie tehnica am rezolvat-o ....

Au aparut 2 noi categroii la forumul Locatii campinguri si tarife
avem sub forumuri noi obiective turistive in Romania
si
Obiective tursitice in strainatate

in aceste subforumuri veti putea crea topic uri daca vreti sa descrieti diverse obiective turistice .
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Lucian Munteanu Dum Aug 26, 2012 10:05 pm

Va s

uparati de tristete pe acest forum,dar eu cu cine beau o cafeee?

Lucian Munteanu

Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/08/2012
Varsta : 56
Localizare : Vaslui

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Aug 27, 2012 11:32 am

Om be m dimineata pe cghat dai conectare Smile la chat in prima pag!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Sept 12, 2012 11:47 am

Fac o precizare :
Singura pagina de facebook a forumului nostru este aceasta "

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Numele este rezervat oficial de pe 10 sept , repet ca pagina ( comunitate de oameni ) nu ca persoana .
Restul ( altele ) sunt conturi facute ca persoane NU ca pagini ,,, ci ca persoane ...
Conturile respective ce doresc a folosi numele " rulotistii veseli " sau o fac intamplator ..o pot face ...... numele nefiind inregistrat de noi la OSIM ( momentan ) si noi neavand personalitate juridica... nu putem cere legal drepturi de autor , asupra sintagmei " rulotistii veseli "... nefiind proprietarii acestei sintagme ....

IN numele rulotistii veseli nu vor fi facute de mine ( ca admin ) decat anunturi ale intalnirilor , sau evenimente , niciodata nu am sa -mi exprim idei sau opinii personale in spatele acestui nume ... daca am ceva de postat sau de zis am sa o fac in nume propriu sub semnatura numelui meu .

Am specificat acest lucru deoarece in ultimele zile s-au creat ceva confuzii si am fost sunat de cativa colegi care mi-au cerut lamuriri de acest gen ....

ORICE POSTARE SAU OPINIE EXPRIMATA IN ALTA PARTE DECAT AICI :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


NU NE APARTINE si nu ne reprezinta .... ca grup sau opinie.

Puteti accesa link ul de mai sus pt a vedea cronologia paginii RULOTISTILOR VESELI ... Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 27, 2013 7:03 pm

La un an si jumatate de la lansare iata ca a venit si 1 martie 2013 moment in care forumul nostru are 200 de utilizatori , 500 de subiecte si peste 6000 de mesaje ( postari ) .

Mai sunt peste , inca 50 de utilizatori pe care i-am eliminat pt ca nu posteaza niciodata sunt doar privitori- inactivi .

ne gasiti si pe facebook

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ULTIMELE noutati schimbari ale forumului  Empty Re: ULTIMELE noutati schimbari ale forumului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum