RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote

2 participanți

In jos

PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote  Empty PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Ian 09, 2014 3:34 pm

textul de mai jos apartine colegului Adrian Vatamaniuc ( mi-a fost trimis ) ... propunerea este a lui .



De la adrian05ro Catre LUPU CIPRIAN, Ieri la 22:42
Trebuie sa faci un topic pentru intalniri 2014

mai jos ai textul pentru

" Paste 2014"
Pentru acest an vrem sa reeditam "succesurile" din anii anteriori , adica sa mergem la un hotel de 4**** la vecinii bulgari .
In anii anteriori am luat bilete prin DEEA TRAVEL si am fost multumiti de serviciile oferite , asa ca nu avem de ce sa-i ocolim in acest an .
Din oferta lor am extras doua optiuni , si anume 
Hotel ATLAS din Nisipurile de Aur 
si 
Hotel MARINA din Sunny Day 
Fiecare dintre ele au (+)uri si (-)suri , si cert este ca pretul este in jur de 80EURO/pers/3zile 
Asadar , va rog sa comparati cele doua oferte si sa va exprimati optiunea pentru anul acesta, sa stim care incotro sa o apucam , sa stim cum sa ne organizam.
Eu zic ca in termen de max.10zile sa mergem sa platim macar un avans pentru rezervarea locurilor urmand ca pana pe 15 Martie sa platim si restul de bani ca sa beneficiem de ambele reduceri de 10% ( in total 20%).

Invitatia de a petrece Sarbatorile de Paste in Bulgaria este facuta de mine in mod personal fara sa implic vre-un forum anume in organizarea ei; este loc pentru toata lumea , indiferent de simpatiile fiecaruia.

_________________
Drumuri bune si distractie maxima ![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ADRIAN, NUTZI si DIANA
LMC 545 + KIA Sorento
tel : 0727.883.438 PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote  Icon_idea 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Lun Ian 20, 2014 6:34 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote  Empty Re: PASTE 20 APR 2014 Bulgaria fara rulote

Mesaj  adrian05ro Dum Ian 12, 2014 9:52 pm

In urma analizarii ofertelor cu privire la zilele de Paste din acest an, si in urma discutiilor avute cu cei interesati am ajuns la concluzia ca destinatia va fi aceeasi ca si anul trecut , adica hotel Marina din Sunny Day.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru a rezerva locurile  am propus ca sambata sa mergem sa achitam un avans de cel putin 100RON/pers urmand ca restul banilor sa il dam pana pe 28.02.2014 ca sa beneficiem de reducerea de 10% .
Cei care vor achita dupa 28.02.2014 , vor achita integral pretul de 89EURO/pers.
Cine crede ca a gasit o oferta mai buna in alta parte , sau care crede de cuviinta sa merga pe alta varianta este liber sa o faca. Este liber sa aleaga varianta care i se pare cea mai buna.
Asa cum am spus de fiecare data , prezenta nu este obligatorie. Mergem acolo din placere si nu din obligatie.
Cu acestea fiind zise , sper ca partea de alegere a destinatiei sa fie lamurita.  superok
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum