RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

+36
Cristian LEPUS
Aurelian Zarnescu
Costin Ene
aurelian pavel dobre
MIHNEA DONESCU
Florin Bucur
cristi nastase
Costi Bv
ilie cristian
Luminita Zilisteanu
Nelu Predonu
cristian57
harybald
Marcu Stefan
Petre Scolareanu
Mihai Vatav
Crisu Florin
Silviu Sanda
Manu Dobre
Vali Mocanu
Mihai Gheorghe
Silviu Ghete
MrViorel51
Niky Radu
Vali P
Ninel Gavanescu
george chirila
IRINA
george gheorghe
Relu Buliga
Sorin.Sibiceanu
Iancu Gabi
Relu Deliu
adrian05ro
dorunegru
LUPU CIPRIAN
40 participanți

Pagina 1 din 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul

In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Sam Feb 04, 2012 3:02 pm

Prin prezenta postare , subsebnatu'
Lupu Cip domiciliat in jud Ilfov , comuna Cernica , strada Strandului , eu in calitate de preten al sitului celei mai jos mentionate , transmit
sincere sentimente de admiratie de U T C ist si de prietenie ce le nutresc fata de fam. Sava si mai ales pe d na

N e v a s t a a lu' Sava , anume Irina , care este pe persoana fizica ziua ei !

Te pupam ! sa traiesti sa fii sanatoasa si o dedicatie de la NOI RULOTISTII VESELI ! . mai jos ...

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Photo_10










Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Mar Feb 07, 2012 6:34 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  dorunegru Sam Feb 04, 2012 5:22 pm

La MUlti Ani !!! si din cauza noastra !! cheers

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty sa traiesti "Nevasta"

Mesaj  adrian05ro Sam Feb 04, 2012 6:06 pm

o pupam pe Irina si ii transmitem si pe aceasta cale un sincer si din inima "La multi ani!" jocolor
toate cele bune si sa ne vedem cu bine cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Relu Deliu Sam Feb 04, 2012 8:43 pm

La multi ani si de la noi, sanatate maxima
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 07, 2012 5:58 pm

dedic si un video pt Irina Sava - va rog sa il vizionati pana la capat ! e de suflet cu toat eca stiu ca voua va plac mai mult astea de gat si stomac , mai pun si de suflet cate ceva ....




LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Vizitator Mier Feb 08, 2012 1:13 pm

va multumesc si va doresc si Dvs de asemenea toate urarile de bine si as dorii sa-i comunic domnului nomenclaturist Lupu ca mesajul dumnealui sa fie complet ne trebuia si CNPul pentru un mic imprumut la PROVIDENT

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Feb 10, 2012 5:29 pm

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Dscn0610
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Vizitator Mier Feb 15, 2012 6:16 am

Astazi familia Sava ii ureaza Doamnei KATY IANCU sotia domnului Iancu (domnul care sta in stanga mea in poza de mai sus si-mi explica anumite chestiuni de interes rulotistic), un sincer LA MULTI ANI,sanatate ,fericire ,implinirea tuturor dorintelor.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 15, 2012 10:24 am

la fel si noi uram UN LA MULTI ANI ! si asteptam sa ne dai ceva sa bem !
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce afro afro afro afro afro lol! lol! lol! lol!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Relu Deliu Mier Feb 15, 2012 12:00 pm

La multi ani lui Cati Iancu, sanatate maxima, fericire si belsug.
[URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/19/dolarc.jpg/]LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Dolarc
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Iancu Gabi Mier Feb 15, 2012 1:31 pm

Doamna Iancu va multumeste prin intermediul meu si da de baut cit de curind
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 15, 2012 2:18 pm

tre sa dai de baut de 2 ori o data ca e ziua lui Cati si inca o data ca ti ai luat angajament ca faci gratar la MOGO cu okazia plecariii in Grecia sa stabilim detalii Wink
+ acu vad ca ai initiat si intalnire in memoria si amintirea mea Wink
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  LUPU CIPRIAN Sam Feb 18, 2012 10:59 am

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Happy-10

geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
UN " LA multi ani ! " din partea rulotistilor veseli pt . ECATERINA I. !


jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty La multi ani

Mesaj  adrian05ro Sam Feb 18, 2012 8:25 pm

un sincer LA MULTI ANI ! si din partea noastra pentru Cati Iancu Smile
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Vatamaniuc

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Feb 20, 2012 4:10 pm

Stimati colegi , in saptamana ce urmeaza se intra pe linie dreapta catre ziua lui Adrian , fapt pt care imi permit in numele vostru al tuturor sa-i uram noi , rulotistii veseli un

LA MULTI ANI !!!!!

sincer si calduros , si ti mai uram sa fii prezent la cat mai multe intalniri rulotistice in acest an alaturi de noi si noi de tine !

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Img_1410
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Vizitator Lun Feb 20, 2012 7:23 pm

sa ne traiasca nenea Adrian si mult si bine si cu cine isi doreste.SANATATE SI VIRTUTE SA AI CE BEA SI CE MANCA,SA-TI STEA TARE LA INTRARE SA NU SE DESUMFLE IN PARCARE cheers cheers cheers jocolor

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Multumesc !

Mesaj  adrian05ro Lun Feb 20, 2012 7:23 pm

asa cum am spus si mai devreme , pupa-mi-as dedicatia
pe buci !
lol! lol! lol! cheers drunken Laughing
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty cadou pt ADrian - AL multi ani !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 22, 2012 6:11 pm

dedic pt Adrian un masaj cu final fericit
si urez la multi ani !!!
happy end massage va rog sa va uitati pana la capat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Iancu Gabi Mier Feb 22, 2012 7:17 pm

la multi ani si tot ce iti doresti mai mult sa dea domnul sa ti se implineasca
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty merci

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 22, 2012 8:57 pm

@Lupu
cred ca m-as lasa "calcat in picioare" de o tanara coreeanca de vreo 25 de ani

@Gabi
multumesc de urare , si va doresc tuturor numai bucurii
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Vizitator Joi Feb 23, 2012 8:48 pm

ha ha ha pe 24 febr cineva mai imbatraneste cu un an...,si eu ma uit in oglinda si ma minunez ce tanar ,frumos ,destept si devreme acasa sunt.Inca odata ii urez sa fie sanatos si sa aibe parte de tot ce isi doreste jocolor jocolor jocolor

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty atentiune

Mesaj  adrian05ro Joi Feb 23, 2012 9:12 pm

1. ala de pe 24 intinereste si nu imbatraneste drunken cheers

2. ptiu ! sa nu fii de deochi
da' frumos , destept si devreme acasa esti geek
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Relu Deliu Vin Feb 24, 2012 7:37 am

La multi ani Adrian, sanatate maxima si fericire.
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Vin Feb 24, 2012 7:47 am

Multi ani traiasca , Multi ani traiasca

La multi ani

Cine sa traiasaca , Adrian sa traiasca , La multi ani


La multi ani , multa fericire si sanatate iti doreste familia Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty multumesc

Mesaj  adrian05ro Vin Feb 24, 2012 9:00 am

multumesc pentru urari
cheers Laughing drunken

varianta pe care mi-o canta niste amici este cea de mai jos :

Multi ani traiasca , Multi ani traiasca

La multi ani

Cine sa traiasaca , si sa o beleasca ,

La multi ani !!!! jocolor
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

LA multi ani !   aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum Empty Re: LA multi ani ! aici uram cu ocazia zilelor de nume sau de nastere un la multi ani colegilor de forum

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum