RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Camping Vassekert - Sovata

2 participanți

In jos

Camping Vassekert - Sovata  Empty Camping Vassekert - Sovata

Mesaj  adrian05ro Lun Apr 09, 2012 5:35 pm

am fost acum 2ani in acest camping , am sta 4zile din care ne-a plouat 3si jumatate
este curat , ingrijit , dusuri cu apa cada non-stop , WC-uri curate , o mica bucatarie de vara cu chiuveta de spalat vase , detergent , burete , etc..
prin spatele campingului trece un PARAU , iar pe malul paraului este o mica faleza cu 2-3 bancute pentru odihna
rulotele si corturile se pot pune intre pomii fructiferi sau in locurile de langa rau
locurile sunt bine drenate , si chiar si in cazul ploilor torentiale nu sunt probleme la intrare/iesire

MINUSURI
ungurul este un mare talhar in ceea ce priveste preturile - pe mine m-a ars rau de tot (una scrie in tarife si alta socoteste el cand te duci cu banii)
nu te lasa sa iei nici macar o pruna din pom , pe motiv ca nu ai platit pentru ea

mergand prin statiune am mai gasit un camping la iesirea spre partia de schi , dar acela este ceva mai "paduchios" cu preturile la jumatatea ungurului ; daca aflam de el de prima data nu mai stateam la Vassekert
asadar , in zona sunt 2 campinguri
Cipriane , imi dai doua puncte in acest caz ? Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Camping Vassekert - Sovata  Empty Re: Camping Vassekert - Sovata

Mesaj  Vali P Lun Apr 09, 2012 8:00 pm

Am fost in 2009, pe vremea cand aveam un Peugeot 206 SW Very Happy
Cam scump, parca 70 ron/zi/3 pers...dar super frumos, liniste, curatenie, flori.

Camping Vassekert - Sovata  Img3031zg

Camping Vassekert - Sovata  Img3037dq

Camping Vassekert - Sovata  Img3050b

Ce m-am chinuit sa pun poze cu ''broasca''(imageshack)...ai schimbat setarile forumului Ciprian ?
Trebuie sa apesi butonul ''Imagine'', copiezi link-ul si mai apesi o data butonul ''Imagine''... @
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum