RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

+8
Catalin Amza
Nelu Predonu
Elena Pana
ionita bogdan
Niky Radu
adrian05ro
MIHNEA DONESCU
LUPU CIPRIAN
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Se merita sau nu sa mergi cu rulota in Grecia ?

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Vote_lcap36%Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Vote_rcap 36% 
[ 4 ]
Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Vote_lcap64%Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Vote_rcap 64% 
[ 7 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  IRINA Mier Feb 06, 2013 10:37 am

Traian Baltateanu a stat 3 saptamani in Gercia off campimg cu camperul 4 pers.
din astea 3 sapt a stat la camping num ai 3 zile in rest pe plahje etc unde avea su dusuri si era loc unde veneau si altii cu masinile ....
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  george chirila Mier Feb 06, 2013 6:47 pm

Bai ,oameni buni ,este vreun secret sa se explice cu lux de amanunte locatiile off camping din Grecia? Ca sa stiu sa nu mai intreb . Multumesc.
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  IRINA Mier Feb 06, 2013 9:05 pm

si noi tot asta asteptam ! Wink
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  Iancu Gabi Joi Feb 07, 2013 11:14 am

pai de ce nu spun cei care au fost off.Irina voi va cunoasteti cu Traian ,puteti pune poze.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Feb 07, 2013 7:30 pm

a pus poze Traian pe club rv de pe insule Corfu dar pe noi ne intereseaza off pe continent ca s anu mai dam inca 100 euro pe feri botu' ! Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  Niky Radu Vin Feb 08, 2013 12:52 pm

Ieri am fost pana la Paralia, langa Katerini sa fac cateva poze la o locatie off camping in zona Paralia Katerini.
Este o plaja salbatica, la marginea statiunii, ca punct de reper in apropiere este camping-ul Odisseya, camping in care se afla multe rulote stationate, nu am putut lua preturi, nu le avea afisate dar puteti face o conversatie cu ei la
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Aceasta plaja este enorma, cat vezi cu ochii,10m cu nisip cu ceva iarba prin el si 50m de nisip fin, este amenajata cu dusuri, cismele, exact cum a descris si Traian la Corfu, iar vara, dupa cum mi-a relatat un martor ocular de incredere, este plin de rulote si campere.Singura cheltuiala, in afara de costurile de transport, sunt cele 2 statii de taxare care au urmatoarele preturi...turism cu rulota - 1.6 , camper 3.6 euro, iar la a 2a statie rulota la 2.6 si camper la 5.6 euro, sunt magazine , restaurante in zona, paralel cu plaja este un drum asfaltat foarte lat.

Pt. micutul George...te-am vazut neajutorat, nu-ti raspund colegii la intrebari...pentru tine am facut aceasta postare si verificata personal...pentru manopera mea te costa un box de bere, daca ma chemi sa vin sa-l iau, platesti si transportul... Razz

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  george chirila Sam Feb 09, 2013 6:02 pm

Boieru-i tot boier ! cheers cheers Multumesc foarte mult Niky !Intradevar este o informatie foarte utila pentru mine ,privind locatiile off din Grecia !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  Silviu Ghete Vin Feb 15, 2013 9:30 pm

Sincer sa fiu, dupa cum este afisat pe site-urile de profil, camparea off in Grecia este interzisa. Am vorbit cu un foarte bun amic, care lucreaza in Grecia (la un hotel, deci in turism) si mi-a zis ca marea problema este daca te campezi off pe langa un camping. Atunci te va turna proprietarul campingului (cel mai probabil). In rest, nu prea se leaga nimeni de tine. Vorbesc numai din auzite, n-am fost niciodata cu rulota in Grecia.
Silviu Ghete
Silviu Ghete

Mesaje : 30
Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 55
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  Niky Radu Vin Feb 15, 2013 10:21 pm

Campingul asta este plin cu rulote stationate permanent cam 70%,vazut cu ochii mei, in spatiul disponibil nu-i mai intra 50 de rulote, in schimb are bungalowuri, cand o sa inceapa sezonul la ei o sa revin cu poze, daca sunt 50-100 la off, cu rulote, campere si corturi nu se leaga nimeni de tine, este spatiu amenajat pentru asa ceva, citeste si povestirea lui Traian in Corfu si este identic aceeasi situatie, daca esti civilizat, nu faci gunoi, nu se ia nimeni de tine...plaja asta amenajata se intinde la cativa km de camping, eu l-am dat ca punct de reper doar.
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu  rulota ? - Pagina 2 Empty Re: Se merita sau nu sa mergi in Grecia cu rulota ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum