RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ADEVARUL...care e...???

2 participanți

In jos

ADEVARUL...care e...??? Empty ADEVARUL...care e...???

Mesaj  cristi nastase Mar Noi 27, 2012 5:34 pm

Un material interesant ,de unde trag concluzia ca vorba aia ,ca - cel care castiga razboiul scrie istoria _ Embarassed [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ce este pacat ca multi oameni nevinovati au murit . Si ma intreb DUMNEZEU si subordonatii (tot felul de sfinti si sfinte ,unde ne rupem falcile si hainele de pe noi ) unde se gaseau intre 1939-1945 ??? Nu astept raspuns de la pupaciosi de icoane ,ci doar de la oameni care mai si citesc ... Question
cristi nastase
cristi nastase

Mesaje : 37
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ADEVARUL...care e...??? Empty Re: ADEVARUL...care e...???

Mesaj  cristi nastase Mier Noi 28, 2012 10:07 am

Intrebare : Ceausescu (analfabetul ,in conceptia unora ) avea atata putere de convingere ,sau aia toti erau niste trepanati ? Cred ca este unul care chiar credea ca este cel mai iubit fiu al poporului . Dar gena de tradatori ptr. romani este emblematica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cristi nastase
cristi nastase

Mesaje : 37
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ADEVARUL...care e...??? Empty Re: ADEVARUL...care e...???

Mesaj  george chirila Mier Noi 28, 2012 12:33 pm

De-a lungul istoriei noastre multimilenare ,noi ca popor nu am stiut sa avem o pozitie verticala fata de toti dusmanii poporului roman ( care slava Domnului ,nu prea au fost putini ). Am incercat sa facem plecaciuni si sa-i " gadilam ",pe invadatori ,iar fata de conducatorii care " au ridicat capul ",pentru neatarnare ,mai devreme sau mai tarziu au fost " maziliti ".Istoria noastra nu duce lipsa de asa ceva . Incepand cu zorii istoriei noastre ,s-au gasit " pupincuristi "si tradatori,care pentru un pumn de arginti,au facut jocurile celor puternici ( asasinare si comploturi,impotriva lui Burebista ,Vlad Tepes,Mihai Viteazu ,Alexandru Ioan Cuza si Nicolae Ceausescu ,sunt doar cateva nume ,care imi vin acum in minte ).Din cauza aceasta,cred ca noua ca natiune nu prea ne merge bine .Si pana la urma daca noi avem ca stramosi doi barbati ( doar ne tragem din Decebal si Traian ,nu ? ),deci suntem cam pe ...invers ! Nu vi se pare ?
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ADEVARUL...care e...??? Empty Re: ADEVARUL...care e...???

Mesaj  cristi nastase Lun Dec 17, 2012 11:22 am

Adevarul despre LAGARUL MORTII [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
cristi nastase
cristi nastase

Mesaje : 37
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ADEVARUL...care e...??? Empty Re: ADEVARUL...care e...???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum