RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

wekenduri in Laguna Albastra

In jos

wekenduri in Laguna Albastra  Empty wekenduri in Laguna Albastra

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Aug 19, 2013 4:23 pm

in Iulie- aug am ajuns de 2  ori pe la Laguna dar de fiecare  data cate  3 zile  din lipsa de  timp si mai mult la intoarcere din Germania , pe unde am  mai avut ceva treaba ......
ambele  ture fara rulota .. am dormit la cort .

Stiam ca   la final de saptamana  locatia este f. aglomerata. 
Cu toate astea  ne-am  gandit ca la cat  e de cald afara mai  bine mergem spre munte decat spre mare ... mai ales ca eram cu duba in zona ... ( fara rulota ) .
Am dat 2-3 telefoane , "sfoara-n tara" pe facebuci...  si am strans cativa preteni sa ne bericim si balacim !
Dl. Ovidiu ( managerul de la Laguna A. ) ,  ca de fiecare data a fost amabil , primitor cu noi ... la fel si "Mama Mare " Smile 
Langa salonul mic ,  in wekend a fost facut si un foc de tabara... de catre un grup de tineri  care-l inchiriasera pt o masa festiva .
 Singura bila neagra ar fi ca noaptea ,  cel putin cea de sambata nu  prea am avut parte de liniste decat dupa h 2-3 , dar asta e , stiam de la bun inceput ca in plin sezon si mai ales in weekend nu va fi liniste....

Am beneficiat de reducere si de data aceasta ! Smile  .. cu cardul FICC  - CLUB RV RO  cu toate ca am stat la cort , nu am avut  rulota cu noi ...

Mai jos  sunt  ceva poze in care apar si colegii din Brasov , fam.  Ivasc si respectiv familia Avram , membrii Club-RV RO .

In zona erau un numar record de corturi campate, dar  asta se intampla din  ce am inteles numai in wekend ...  
Mai fusesem cu Sibiceanu  tot asa 3-4 zile in urma cu 2 saptamani si erau mult mai putine echipaje in cursul saptamanii , iar vremea era " nehotarata "...  

Tragand linie a fost superb si raman la concluzia ca [size=150]e cea mai tare locatie din Romania[/size] , numai  ca voi programa pe viitor  sa stau 5 zile in cursul saptamanii  ... luni... vineri  , asa cum am facut anu' trecut impreuna cu colegii Stoica, Sibiceanu , Papuc...!

wekenduri in Laguna Albastra  Pa1z
wekenduri in Laguna Albastra  10se
wekenduri in Laguna Albastra  8siu
wekenduri in Laguna Albastra  6ggn
wekenduri in Laguna Albastra  3vv7
wekenduri in Laguna Albastra  Rvvq
wekenduri in Laguna Albastra  Q45k
wekenduri in Laguna Albastra  B9jd
wekenduri in Laguna Albastra  Nymi
wekenduri in Laguna Albastra  Hk7l
wekenduri in Laguna Albastra  Yw36
wekenduri in Laguna Albastra  H6e3
wekenduri in Laguna Albastra  Vdvf
wekenduri in Laguna Albastra  9zzh
wekenduri in Laguna Albastra  Dq5n
wekenduri in Laguna Albastra  0dit
wekenduri in Laguna Albastra  44v1
wekenduri in Laguna Albastra  K37d
wekenduri in Laguna Albastra  G4dx
wekenduri in Laguna Albastra  47n2
wekenduri in Laguna Albastra  C5jy
wekenduri in Laguna Albastra  Yqms
wekenduri in Laguna Albastra  11jz
wekenduri in Laguna Albastra  73pk
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum