RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cheia 8-10 nov

3 participanți

In jos

Cheia 8-10  nov Empty Cheia 8-10 nov

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Noi 07, 2013 1:48 pm

pe club rv Mihai  a lansat invitatia de a  veni la Cheia ,  incerc sa dezvolt aici pt. ca se mareste lista ( am primit ceva telefoane ) .
Asadar in  afara de familiile  Deliu , Rusu ,  Stoicescu  , Lupu si  Prund  si-au mai anuntat cateva familii perzenta in minicamping ... cum ar fi :   Padurarii + talibanii  , fam Ciocan ,fam  Papuc  si un  1-2 prieteni  de la Curtea de Arges .
Mai sunt  cativa in asteptare pe care i -am invitat , dar nu au confirmat inca pt.  ca o parte sunt invitati in alte locuri pe la diversi  Sfinti... MIhai ....  & Gavril , altii se sarbatoresc , iar altii se duc in grup la alte 2 intalniri in vizita  pe la Sibiu si pe la Avrig ...

Astept confirmare de la  Gabi  Iancu , Sandu , Adrian Vatamaniuc , Bucataru'    , Dobran , si altii cu care am mai vb  azi  , dar  e inutil sa-i scriu  aici pe toti pt. ca  nu au confirmat inca daca ajung sau nu  la aceasta intalnire .

Mentionez ca avem intentia de a sarbatori numele de Mihai , Mihaela , Gabi , Gabriela , etc .. fapt pt care va anunt ca sambata seara  ca si vineri , dealtfel se va asculta muzica su se  va dansa     Smile    
Daca aveti manifestari neplacute adresati-va medicului sau  farmacistului ! Smile 

Va asteptam !   Tot in acest weekend vor lasa si cativa colegi rulotele pt 1 dec.

Mai jos ,  reiau postarea  lui  Mihai  in care face aceasta invitatie intr-un alt topic unde  nu puteam sa dezvolt acest subiect.... 
Rusu Mihail a scris:

In weekendul acesta, 8 - 10 Noembrie , noi vom fi prezenti la Cheia.  Colegi ca Doru Stoicescu, Cosmin Prund si-au anuntat participarea pt aducerea rulotelor in regim de parcare.
Daca mai sint amatori pentru acest weekend in care ne vom antrena pt intilnirea de la 1 Dec, rugam sa-si anunte prezenta. Deocamdata sint anuntati Lupu Ciprian si Relu Deliu.

Fiind gazde, nu se mai pune problema folosintei anexelor si a camerelor. Cine doreste sa participe la "o simulare" a intilnirii din 1 Dec, e bine venit !  Prognoza meteo este optimista :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Cheia 8-10  nov Empty Re: Cheia 8-10 nov

Mesaj  daniel_cojocar Joi Noi 07, 2013 3:57 pm

As fi venit si eu impreuna cu sotia dar... din pacate, informatia e putin cam tarzie pentru noi si ne-am facut ceva programe... pe la medici Sad. Poate data viitoare.
daniel_cojocar
daniel_cojocar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 31/10/2013
Varsta : 48
Localizare : Pantelimon

Sus In jos

Cheia 8-10  nov Empty Re: Cheia 8-10 nov

Mesaj  Iancu Gabi Joi Noi 07, 2013 5:11 pm

noi nu ajungem suntem la Sibiu.La Sibiu pe cont propriu sunt invitata de AUTOKLASS.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cheia 8-10  nov Empty Re: Cheia 8-10 nov

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Noi 11, 2013 12:45 pm

Am fost  10 familii jumate jumate in camere si la rulote. + ceva turisti la cabana la Casa Valaha.... cam 5 familii de la Constanta .
o sa pun poze....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Cheia 8-10  nov Empty Re: Cheia 8-10 nov

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Noi 13, 2013 7:42 pm

Am sarbatorit Mihai si GAvril.
AM fost cca 25 de pers.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Cheia 8-10  nov Empty Re: Cheia 8-10 nov

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum