RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

avem nevoie de excursii si pareri ... etc

3 participanți

In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 14, 2012 12:36 pm

asa cum l am rugat si pe GE Chirila care a facut mai multe minifilme ,, e youtube,,,,,avem nevoie de ajutorul vostru pt a avea un forum aici in adevarat ul sens al cuvantului
din pacate multi dintre voi il folosesc doar ca chat dar eu vreau mai mult de la voi decat atat!
cum ar fi

postati locuri de off camping cu amanunte si poze sau film youtube

postati camopin guri cu link de site si preturi

postati alte informatii care ne a r putea ajuta !

NU va indemn sa postati doar ca sa postam sa avem post uri , dar DACA AVeti informatii ajutati forumul !

NU va multumiti doar cu intrare ape chat iar apoi iesirea ca daca nu e nimeni plec si eu .... asta inseamna ca nu va interseaza decat chat si atat !

multumesc de intelegere ! ce am scris mai sus nu e obligatoriu e o rugaminte ,,,,, asa cum eu am muncit sa fac forum singuri , puteti veni si voi cu cate o caramida la acest mare zid , macar o caramida de fiecare ~
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Re: avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  Nicolae Nasalciuc Dum Feb 19, 2012 10:38 am

www.romania-natura.ro, noutati, 18 februarie 2012

GRATUIT, ghiduri, harti, descrieri la zi; porti spre frumusetea Romaniei ignorate

acum:
- Cuejdiu, Muntii Stanisoara, cel mai mare lac de baraj natural din Romania; - Pestera Batranilor, Podisul Somesan; - Campulung - Vf. Rarau, pe Valea Limpedea, iarna; - Descoperiri pe Valea Saratelului, Subcarpatii Vrancei; - Izvorul intineririi de la Bustea, Subcarpatii Vrancei; - Vf. Batca Tatarcii, Muntii Obcina Mestecanisului; - Voievodeasa - Putna, frumuseti din Muntii Obcina Mare; - Paraul Meledic, pesteri in sare, scoici, mistreti; - puteti fi actionar la Romania-natura.
- galerie foto, suplimentar articolelor, 74 albume/ 3599 imagini explicate

- numai informatii bogat ilustrate, actuale, amanuntit explicate

Nicolae Nasalciuc
Nicolae Nasalciuc

Mesaje : 10
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 61
Localizare : Slobozia -Ialomita

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Excurii , pareri , preturi

Mesaj  adrian05ro Lun Feb 20, 2012 8:48 am

Cipriane ,
dat fiind faptul ca majoritatea au deja conturi pe alte site-uri este cam greu sa faca aceeasi munca de doua ori si sa posteze si aici
eu zic ca mai bine ar fi ca cel care doreste sa mearga la o ocatie anume sa posteze intentia sa iar cei care au fost deja acolo sa ii dea relatii cat mai amanuntite
asa de la sine , nimeni nu o sa se mobilizeze sa dea vreo informatie
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Re: avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 21, 2012 3:01 pm

Asa cum Niki Radu a postat ca topic nou " Camping S "si a facut-o cu placere , sunt sigur , ca si altii pot face e treaba de genul asa,,,,
... ca nu au chef asta e partea a2a.... nici o problema am sa fac eu toata munca de la zero ... sau poate o vor face usor usor
exemple sunt Sefu , Sibiceanu , Doru , kolea , care au facut topc- uri din proprie initiativa si interesante , inclusiv tu ! @ADI V.
suntm aproape 40 de membrii in 3 luni .... , nimic nu e obligatoriu ......
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty campinguri si informatii

Mesaj  adrian05ro Mar Feb 21, 2012 8:20 pm

cu siguranta ca nu suntem aici luati cu arcanul si nici din obligatie
poate ca altii au ceva mai mult timp ca mine si pot posta pe unde au fost si ce au gasit
nu vreau sa ma laud sau sa o fac din fala ori ostentativ , dar anul trecut am fost plecat din Bucuresti aproape in fiecare week-end ( nu am ratat decat vreo 2 sau 3 ) si sunt putine locuri in care am fost de 2ori , asadar mi-ar trebui foarte mult timp sa scriu si sa postez pentru fiecare locatie in parte
DAR,
asta nu insemna ca daca cineva imi cere parerea despre o anumita locatie sa nu i-o dau
eu am in semnatura numarul personal de telefon care este deschis mai mereu , si oricine vrea sa ma sune ca sa ceara un sfat sau o relatie nu are decat sa o faca
sunt de parere ca atat timp cat suntem rulotisti ( ca Trabant-istii pe vremuri ) trebuie sa ne ajutam indiferent daca ne cunoasten sau nu , indiferent daca simpatizam cu un club sau altul
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Re: avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 02, 2012 5:42 pm

mesajul lui Crisu Nashu cu Barajul a fost mutat la locatii of camping unde am deschisun topic pt asta

https://rulotistiiveseli.forumgratuit.ro/t139-lacul-si-barajul-rausor#1247
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Re: avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 27, 2012 11:49 pm

multumesc celor care au postat topic uri cu locatii on sau off camping sau de pescuit !
fara voi forumul s-ar fi rezumat la mici conversatii p chat gen mesenger yahoo...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

avem nevoie de excursii si pareri ... etc Empty Re: avem nevoie de excursii si pareri ... etc

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum