RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

+8
adrian05ro
Iancu Gabi
Niky Radu
harybald
Sorin.Sibiceanu
Silviu Sanda
LUPU CIPRIAN
Manu Dobre
12 participanți

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 11:54 am



Deschid acest topic cu ganduri bune de a petrece cateva zile frumoase impreuna . Ziua Muncii si ZIUA MEA de nastere sper s-a va starneasca pofta de spritz si distractie .
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 12:30 pm

se poate face ceva off nu neaparat pana marti dar se pate face pe weekend cei caren nu muncesc sa stea incl marti ....
veniti cu idei de off camping sau On......... depinde ceva place ....
Manu intre timp tu ia de baut Wink

cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 12:44 pm



O s-a iau ce naiba.facem si un purcelus la protap daca avem ustensile acolo
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 1:36 pm

vedem, prima parte a organizarii va fi o propunere de locatie , ulterior vor apare detalii de papa si lchide........
in masura in care ne vom cunoaste mai bine de ziua femeii si de paste probabil ca vom stabili si cu ceilalti diverse idei pe aceasta tema
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Silviu Sanda Joi Mar 01, 2012 3:00 pm

Salutare!!! Eu unul voi fi In Vama Veche din 28 Aprilie pana pe 02 Mai, binenteles offcamping.
Silviu Sanda
Silviu Sanda

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Joi Mar 01, 2012 3:04 pm

Eu unul zic sa mergem pe undeva pe linga Bucuresti ca sincer ati facut calculele cum vin intalnirile,

15 Aprilie Pastele

28 - 2 mai

ziua lui Manu

sint prea in scurt trebuie mai si muncim sa prodecem cash . Mai bine mai aproape decat deloc..


Bafto
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  harybald Joi Mar 01, 2012 4:28 pm

da si eu zic ca tot aproape ca sa pot participa..
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 4:30 pm

Eu propun Valea Doftanei.voi ati mai fost asa ca puteti s-a ma completati.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  harybald Joi Mar 01, 2012 4:33 pm

da am fost la sandu matei foarte frumos si acolo sunt multe locuri off
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 4:36 pm

Inseamna ca locatia este buna,destul de aproape nu...
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  harybald Joi Mar 01, 2012 5:18 pm

da aproape....de la campina mai sunt pana in 30 km pana la baraj la paltinu si de acolo sunt multe locuri.....
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 5:55 pm

IN acest an la data de 1 mai de vor organiza pe CLUB RV probabil 2 intalniri la concurenta una la Seimeni si una la Iepuresti..........
pt mine cea de la Iepuresti nu prezinta interes , prefer sa dau banii pe motorina si sa merg la Seimeni...
Varianta 3 este sa facem o intalnire separata daca nu va convine sEIMENI ASA CUM ZICEA SI GABI IANCU sa mergem de 1 mai la Paltinu OFF Camping in zona ......
ramane sa vedem , mai vorbim .
eu nu sunt incantat de intalniri la 20km de Bucuresti decat daca e o balta de peste sau ceva de facut , ori la Iepuresti am fost deja de 5 ori devine plictisitor...... si oricum nu prea ai ce face acolo , nimic ...
Nici la mare nu are rost sa batem 500km dus intors pt 3 zile ...
daca Seimeni de departe 350 dus intors facem PAltinu care e 250 dus intors,,,ok sau altceva dar astea aproape care nu sunt la munte daca vrei le facem si fara rulota , pana la Pustnicu sau la km 36 la gratar eu nu mai car rulota.... daca va strabgeti vi cu masina si seara plec acasa ///////////
NU va drostul unei intalnirila 20 km decat daca ma duc la pescuit sau , repet unde e ceva de facut nu doar mancare , bautura....
asa la munte mai faci o excursie sau la Seimeni o plimbare in Cernavoda , sau cu barca pe canal , sau ceva .... nu stiu ....
CAutati sa gasiti ceva interesant si facem un plan de bataie.. momentan doar pt 1 mai .......
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Niky Radu Joi Mar 01, 2012 8:02 pm

Mai propun si eu o locatie, la Gostinu, langa Giurgiu, sunt 100km, este la Dunare locatia, este o plaja de nisip fin foarte mare si padure, si asta chiar concureaza Seimeni, e mai aproape
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 8:12 pm

da ideea este f buna daca ai detaliis ipoze si cum se ajunge porpun sa faci un topic la off camping sa descrii sa dezvolatm ideea
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Iancu Gabi Joi Mar 01, 2012 8:21 pm

m am uitat pe calendar,si sunt in concediu de pe 24 apr pina pe 30 inclusiv.si eu as vrea sa ies undeva,mai ales ca pe 25 apr este si ziua mea.si as dori sa fiu cu prieteni la un off camping.nu am pretentie de locatie,las la aprecierea tuturor
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Niky Radu Joi Mar 01, 2012 8:27 pm

Personal nu am fost, dar am auzit din cateva surse despre aceasta locatie, sa se topeasca zapada si dau o fuga, cica e plin de rulote acolo...cine a tinut locatia ascunsa pana acum!!...foarte tare, suntem multi sarbatoriti in aprilie, eu sunt pe 22
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 8:32 pm

este si Sava tot pe acolo pe la final de aprilie asa ca e bine ca o sa fie bautura mutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Niky Radu Joi Mar 01, 2012 8:37 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

uite poze facute de altii...mi se pare excelenta locatia
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Vin Mar 02, 2012 7:43 am

Niky Radu a scris:Mai propun si eu o locatie, la Gostinu, langa Giurgiu, sunt 100km, este la Dunare locatia, este o plaja de nisip fin foarte mare si padure, si asta chiar concureaza Seimeni, e mai aproape

SalutMiki , am auzit si eu de locatia asta si cica este extraordinara pentru astfel de intalniri , asa cum a zis Lupu , Iepuresti deja este plictisitor haideti sa incercam sa mergem aici unde ai zis tu ...
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 8:36 am

este si ziua mea pe 26 aprilie ,si propun sa merem pe undeva pe aproape sa o facem impreuna daca vreti.Important din punctul meu de vedere este sa ne adunam ca o sa iasa traznet nu neaparat locatia,prefer sa petrecem mai mult timp impreuna decat sa-l stam pe drum

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty iesire off

Mesaj  adrian05ro Vin Mar 02, 2012 8:58 am

@Sava - beiii , ai vazut ca esti la o zi distanta de Gabi Iancu ? bom

@Gabi Iancu - nene , ai de la mine o bere , ai fost mai rapid ca Sava cheers

locatia Gostinu Exclamation
trebuie vazut si acolo care sunt conditiile de campare prin perspectiva noii legi a picnic-ului
daca sunt locuri si cu umbra , este OK
ramane de vazut care sunt conditiile pentru anul acesta , eventual sa luam legatura cu cei de la primarie
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Iancu Gabi Vin Mar 02, 2012 10:26 am

stiam amindoi ca suntem la o zi diferenta,dar nu am vrut sa divulg micul secret.am lasat sa vina de la sine,cred ca o sa fie interesanta iesirea.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Niky Radu Vin Mar 02, 2012 11:59 am

cum se termina zapada, dau sau dam o fuga pana acolo, am spioni si o sa aflu cand se poate intra fara sa bag masina in namol, chiar daca se alege altceva ca zona pentru aceasta iesire eu tot o sa pozez zona pentru a sti pe viitor daca merita efortul...se poate merge cu tupeu sa vorbim cu primarul ca sa fim primiti si oficial in zona, facem si munca patriotica 1-2 ore pentru curatarea locului daca este cazul...din ce miros io din poze zona promite iesiri de mare anvergura...nisip, deci plaja,padure,deci umbra, apa, deci pescuit (cui io place)...fac o rectificare, nu sunt 100km, sunt maxim 80km, deci traseu de o ora
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 1:09 pm

eu am un teren pe Magurele (3700mp),daca se asfalteaza strada ar fi o varianta

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  cristian57 Vin Mar 02, 2012 5:41 pm

Mi se pare frumoasa locatia propusa de hary,vrem mai multe detalii.Trebuie mers acolo.Dar sunt de acord si cu Sava,ca mai bine petrecem mai mult timp inpreuna decit pe drum,de aia am si pomenit de locul ala de la Mogosoaia.Cu cit sunt mai multi sarbatoriti,cu atit mai bine.Cind hotariti locatia
ginditiva ca nu toata lumea poate sa plece de vineri dimineata(la prinz) si sa se intoarca lunea."Uni oameni mai si lucreaza"(cum a zis odata cineva)
cristian57
cristian57
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 119
Data de inscriere : 25/01/2012
Varsta : 66
Localizare : bucuresti

Sus In jos

28 April-1 Mai - La mare sau la munte? Empty Re: 28 April-1 Mai - La mare sau la munte?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum