RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

4 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Vin Ian 13, 2012 8:46 pm

Buna seara , m-am hotarat ca in perioada 08 - 11 03 2012 sa fac intalnirea Rulotistului Vesel a anului 2012 si prima din calendarul ClubRV . Aceasta se va tine intr-o locatie Off Camping (aici astept propuneri de locatie off camping ) pentru a nu deranja pe nimeni ,pentru a putea sa facem dezmat total cu MUZICA ,veselie si voie buna ,socializare , pe aceasta cale rog pe toti care participa sa fie VESEL ca asa se numeste intalnirea.
Din programul acestei intalniri fac parte ;
- focul de tabara
- bank show
- stand up comedy
- mult divertisment distractie , caterinca etc

Multumesc,

P.S. Din aceste moment declar lista deschisa;
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Ian 25, 2012 3:56 pm

pt 9-11 martie la 120 ron ....
mai e o camera libera la POIANA TAPULUI - pana diseara am sa dau raspuns cine ma suna primu' o ia !
lista va fii inchisa pt ca Sibiceanu s-a retras din motive de sanatate !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Ian 25, 2012 7:55 pm

gata formatie completa NIMI C NU MAI E LIBER !

restul prin vecini ! santa santa santa santa santa santa santa

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Feb 20, 2012 6:53 pm

MENTIONEZ faptul ca mai sunt 2-3 familii / doritori spre a ni se alatura fapt pt care redeschis lista cu mentiunea ca la pensiunea luata demine nu mai e nici un loc deci va recoimand sa luati cazare la Busteni sau Sinaia
...de preferat la Sinaia ca sa va fie mai aproape de locatia unde as vrea sa facem cina si anume la
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

deja Dobre Emanuel cu care am vb la te; se intereseaza de cazare acolo

ma sunati pe mine sau pe el asta daca are nr de tel la prezentare sau la semnatura....


Ciprian LUPU 0722 227 048 si 0752............... la fel
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Manu Dobre Lun Feb 20, 2012 7:44 pm

Sa
Asa cum a scris mai sus Ciprian am sunat la Casa Noastra unde au mai multe restaurante in incinta.Pensiunea este de 2 stele si camera dubla costa 60 lei si cea tripla 80 lei.Pe site-ul lor au si oferta de meniu 8 Martie la 50 lei persoana.Daca mai sunt doritori de petrecere si cazare aici va astept .Am uitat s-a spun ca au camere libere.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty GIGI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 6:13 pm

in cazul in care nu va deranjeaza GIGI Catalin si Geanina au /are intentia de a ne vizita / participa la restaurant alaturi de noi sambata seara 10 mar... - eu zic sa -i invitam si la un gratar la pensiune( vila) chiar daca vor sta in alta parte ca si cazare ,,, la fel si Emanuel Dobre de mai sus - acceasi invitatie sau altii care s emai cazeaza in alta parte ......
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 7:30 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

acesta este meniul de 8 mar pt restaurant CASA NOASTRA in Sinaia , unde avem intentia de a petrece seara de 10 martie mai exact

A sunat Victor S si a vb cu cei de acolo facem o masa de 15 pers

sper ca sunteti de acord pt ca e minimum 50 ron de pers ca sa putem participa acolo intr ucat au program artistic cu lautari , muzica etc etc etc

daca sunt obectii va puteti exprima parerea faraa nici o poprblema ....

cei care nu au cazare la pensiunea unde am luat noi si nu mai sunt locuri , pot veni dar sa se cazeze in alta parte in Sinaia sau Busteni

se poate da tel la cei de aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] asa cum a facut Dobre Emanuel cxare va sta acolo in acele 2 zile ....de weekend... si vine la noi la gratar etc pt petrecerea timpului .... asa pot face si altii .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 8:52 pm


Ciprian vezi ca eu nu am luat cazare acolo pt ca am intampinat probleme pt cazare,(cica au un grupusor)si nu mai au camere dar s-a revin cu 2 zile inainte,poate..poate.Mai suna pulea acolo asa ca imi voi lua in alta parte.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Manu Dobre Joi Mar 01, 2012 8:55 pm

recomand restaurantul Cutitul de Argint din Sinaia pentru petrecere.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 9:58 pm

pai dai un telefon si aflii daca au lautari si muzica si daca putem face o masa de 15 pers acolo.... si comparam cu oferta afisata de mine
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Manu Dobre Vin Mar 02, 2012 3:12 pm



Salut!!

Acolo nu au lautari dar au muzica .Cei de acolo se muleaza dupa client.Diferenta este la meniu pt ca acolo toata mancarea este de la gratar pe SABII si mananci cat vrei de 50 lei (8 feluri de gratare).Spun asta pt ca daca stai la spritz mult implicit tre s-a bagi si la burtica.Toate se fac in fata ta.Daca nu ai vazut, uite :


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Manu Dobre Vin Mar 02, 2012 3:25 pm




pai atunci s-a ne vedem cu bine acolo.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 3:30 pm

parerea mea ca ar fi bine cu lautari ca de mancat, putem sa ne rupem burtile si la vila... si muzica avem ce vrem ,dar pentru amintiri cu lautari putem merge o data la casa noastra mai ales ca incepe sezonul de rulotism si in camp nu vin lautarii

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 3:33 pm

in urma consultarilor cu participantii si la indrumarea initiatorului (multstimatul Domn' Lupu) am facut rezervarea la ''CasaNoastra'' Sinaia in data de 10 martie 2012 dupa orele 19 la etaj.Carciuma are program cu lautari de la ora 18 si pe langa meniu ne da si o cafea din partea casei.Deci meniul (numai mancarea) este obligatotiu de minim 50 ron /pers si se mai adauga pt fiecare ce bea.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 7:14 pm

trebuie sa anuntam ca in urma unor discutii vom sta si duminica seara ,deci putem sa bem duminica toata ziua cand altii conduc spre Bucuresti.
p.s. Sa luati bautura multa sa ne ajunga.Propun sa deschidem organizarea

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 02, 2012 7:44 pm

organizarea ramane in continuare in acest topic

eu Sava si Deliu ramanem pana luni de dimi
Iancu nu stiu daca ramane pt ca are scoala copilu; de la 11 de ci ar putea ramane , dar tre sa il convingem ,,,, pana acum mi a zis ca nu prea crede ca ramane ca tre sa plece la 8 si nu i place....
noi plecam in jur de h 9 de acolo , luni

Organizare - daca sunteti de acord zic sa mancam vineri o gustare asa ce aduce fiecare ceva semipreparate ca nu mai stam seara la 7 sa facem cine stie ce deci aducem de acasa

sambata - mic dejun - ne organizam cu mezeluro , omleta , cafelutze , fitze etc etc etc - in jur de 10-11
pe la 11-12......
apoi mergem la un derdelush - partie sau daca vreti la Cascada Urlatoarea 1 h dus , apoi coborare in Busteni 30 min pe JEpi....
daca e prea mult ramane ca facem o partie acol stiu eu o minipartie in zona si luam la noi un termos ceva vin fiert !

SEFU SA ADUCI MARMIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

la pranz in jurul orei 14.30- 15 ....odihna si dupa h 16 30 facm un gratar asezonat cu ceva acreala si o tzuica fiarta sa ne incalzim pt seara

program de batut la TOBE pana in h 20 cand plecam la CINA PT ZIUA FEMEII !
felicitarile masa si dans la REst Casa NOASTRA SINAIA

duminica - .......... va las pe voi sa continuati , seara putem face un remy carti table etc etc karaoke Wink

PS Puiu Chelie nu poate ramane decat pana duminica la pranz dar participa la toate cele... ca si GAbi ..........
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Vin Mar 02, 2012 7:58 pm

1. cei care pleaca duminica sa lase mancarea si beutura ca se strica pe drum
2. am inteles ca se vrea sa se faca ciorba nu vad in programul de sambata timpul alocat
3. daca considerati ca aveti timp de carti sau rumy inseamna ca nu doriti sa serbam ca lumea 40 de pahare

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 02, 2012 8:14 pm

REctific

in timp ce noi sambata mergem la partie sau la Casada Urlatoarea familia Sava , domnul stimatul Sava ramane sa faca ciorba de aripioare cu ingrediente pe care acesta le va aduce de acasa si le va cumpara el , fara sa comenteze ......
il poate ajuta fiul sau ...
cealalta jumatate a familiiei , adica Irina Sava pe numele ei de scena " NEVASTA " va merge cu noi pe munte sau unde-i doreste inimioara , la partie etc ...
CAnd venim faruriile sa fie incalzite ca vrem sa papam si sa bagam somnic .

COMENTEZI ?
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Relu Deliu Sam Mar 03, 2012 11:16 am

Alta ciorba fara aripioare nu se poate?
Aripioare mananca Sandu , eu nu mananc zburatoare.
Lindicata este o ciorba de legume.

edit butonescu:RECTIFIC ciorba o va face fam DELIU in colaborare cu Sava - ce vor iei numai sa fie gata cand venim noi de la plimbare. LUPU C.
P.S. de la lindicata e risc sa faci tengatita si se trateaza cu muianol !
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Sam Mar 03, 2012 1:06 pm

poate o ciorba a la grek de legume cu smantana,la pensiune o avea o cratita mai mare?

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Relu Deliu Sam Mar 03, 2012 2:21 pm

Sa intrebe Butonescu de oala
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Dum Mar 04, 2012 2:37 pm

nu are oala mare. aduceti voi una , GAbi aduce butelia mica , Sava aduce ceaunu' si trepiedul , eu aduc muzica si lumini , fiecare aduce ce mai vrea.......
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Vizitator Dum Mar 04, 2012 6:40 pm

am vb cu Gabi si aduce el un ceaun pirostrie si butelie,eu un ceaun mare+pirostrie ,Ciprian boxa+microfon+lumini de discoteca.Cel din urma zicea ca mancarea o aduce Sefu si bautura Puiu

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Relu Deliu Dum Mar 04, 2012 7:09 pm

Gata, s-au rezolvat toate.
Sa ia cineva o bricheta sa avem cu ce aprinde focul.
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mar 07, 2012 5:32 pm

plecare diN BUc vineri la h 13 max 13 30 primele echipaje ! Wink

se pare ca se anunta si Dobre Emanuel- 2pers inclusiv la restaurant-
P.S.. Gigi Catalin nu vine pt ca e si ziua lui pe 10 - cel putinh asa a reiesit dintr o discutie avuta cu el !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

INTALINREA 9-10-11 MARTIE       " RULOTISTA VESELA "  - LA MUNTE Empty Re: INTALINREA 9-10-11 MARTIE " RULOTISTA VESELA " - LA MUNTE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum