RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22, 23, 24 iun - acasa sau iesire off camping la munte?

In jos

22, 23, 24  iun  -   acasa sau iesire off camping la munte? Empty 22, 23, 24 iun - acasa sau iesire off camping la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Iun 18, 2012 7:13 pm

peste 2 saptamani ( 29 iun ) noi plecam in concediu apoi dupa ce terminam cu concediul vom merge la Baile Boboci adica peste 1 luna mai exact pe 22 iul ...
....... daca nu ne mai vedem cu rulotele pana atunci ,,, va uram si voua celor care mai plecati concediu placut !.. daca ne vedem ,,,,,,
- intrebarea mea este saptamana asta in wekend facem pauza ?? sau doriti sa facem o iesire?
-puteti sa va treceti si optiunea in caz ca .... aveti idei

P.S. am rugamintea sa nu faceti postari de genul " NU vin pt ca eu lucrez , dar va urez distractie placuta "

Topic-ul este doar pt cei care ies cu rulota !

.....daca nu se va "profila " nimic ... luam o pauza ...... in cazul meu , ne vedem peste 1 luna sau 1luna + 1 sapt pt cine nu vine la Baile Boboci
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

22, 23, 24  iun  -   acasa sau iesire off camping la munte? Empty Re: 22, 23, 24 iun - acasa sau iesire off camping la munte?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 20, 2012 4:14 pm

......pt ca nu se inghesuie nimeni si maine e deja joi , am decis impreuna cu Irina ca saptamana asta luam o pauza , urmand ca peste 2 saptamani sa plecam in concediu .... o saptamana la Laguna Albastra si o saptamana pe la Sovata ...
... apoi cred ca vom merge la Baile Boboci pe 22 IUL ,,,,
.....asadar cred ca ne vom revedea peste 1 luna ....
Pana atunci va urez tuturor concedii placute ..... si drumuri bune !

TOPIC INCHIS
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum