RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

5 participanți

In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Lun Mar 19, 2012 8:32 am

BUNA ZIUA , am rugamintea ca incepand din aceasta saptamana membri care nu au numele real trecut pe forum sa faca tot posibilul sa-si schimbe user name in nume real . Multi dintre noi care nu au avut ocazia sa se cunoasca sigur la prima intalnire nu va stii cu cine va sta de vorba , sint cativa membri care au acelasi user name pe toate forumurile de specialitate si acestia asa se stiu inafara de numele real .
Sper sa nu fie o suparare aceasta initiativa a mea dar am ajuns la concluzia ca uneori vorbesc cu persoane cu care nici nu m-am intalnit niciodata si nici nu stiu ca sa ma adresez .

Data limita va fii 23.03.2012

P.S. Il rog si pe Cipi sa-i ajute pentru schimbarea user name -ului .......



Multumesc
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 9:20 am

bravo Sibicene cheers
acu' nu zic sa puna numele intreg , dar macar prenumele sa il treaca
nici eu nu agreez ideea de a pune nick-name diverse combinatii cateodata imposibil de citit daramite de pronuntat
sa le dea Cirian PM-uri la toti , sau sa pun aun banner la pagina de inceput cu anuntul privind schimbarea nick-ului
este drept ca atunci cand intra si se prezinta isi scrie numele , dar daca in continuare posteza pe ici pe colo si vrei sa ii raspunzi sau sa duci un dialog pe chat ar trebui intai sa te duci la pagina de prezentare si sa vezi ca "Mn7sqb" este de fapt Gogu affraid
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 1:42 pm

Este ...belita ! Embarassed Se da ..militaria jos din pod . bounce bounce
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 1:57 pm

se poate schimba asa cum doreste fiecare nu neaparat nume real dar macar un prenume ca satim cu cine vorbim ...
nu neaparat pana pe 23 mar,, cand vreti voi , asta daca vreti , nu e obligatoriu zic si eu ca e de bun simt sa ne cunoastem intre noi sa stim cu cine vorbim ....nu ca aseara s-a inscris unu' "yo9hrb" pe care l -am dat afara din prima ...
..nici asa sa fim luati la misto ., NU eu ,,,,, noi toti ....

cum ar fi sa scriu - la intanirea de la Seimeni este este asteptat alaturi de mine si Vali Panait si domnul yo9hrb ?
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 2:27 pm

eu zic ca un termen de schimbare ar fi binevenit , pentru ca altfel o sa amane modificarea la nesfarsit

yo9hrb este Silviu de la Ploiesti Very Happy , da' saracu nu a stiut sa ma puna intema ca sa il sprijin si sa il cooptam aici
este un tip de treaba , m-am intalnit cu el acum 2saptamani la Ploiesti si nu este un "spion"
i-am pus in vedere sa isi faca un alt cont si sa respecte regulile
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  george chirila Lun Mar 19, 2012 2:38 pm

Vecine si aici este sindromul spionitei cronice ?
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 2:48 pm

f bine i urez in avans bun venit ,
despre termen nu am pus Adi un termen limita pt ca sa nu stresez colegii dar cei care ne ignora vor constata peste 1 luna ca le schimb eu direct userul si le dau mail cu noua varianta
nu trebuie sa schimbe userul decat cei care nu au macar un prenume ca sa ne putem adrexa lor.
ex.
costybv nu tre' sa l schimbe pt ca e Costy, e suficient....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Lun Mar 19, 2012 4:00 pm

Sint de acord cu toti colegi dar vreau sa existe un termen , ca altfel o lungim asa pana la vara . Vreau sa incepem sa ne cunoastem cu nume reale , da poate sa fie doar un prenume Ex: Mihai mmg sau Deliu sefu sau etc , exista multe exemple .


Toate cele bune



P. S. Cipi eu zic sa lasam termenul mentionat mai sus....
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 6:57 pm

nu toti viziteaza des acest forum din cei 65 ......... de membrii activi la ora asta - haideti sa nu -i indepartam cu descurajari si regulamente impuse ....
asa ca sa le dai un termen de 4 zile e o treaba care nu mi sta in caracter dar daca vrei a le dam un termen prefer sa -i rog public pe toti incepand de azi e ok 1 luna deci pana la paste , ii rugam frumos sa ia aceasta masura si sa ceara o schimbare de nume acolo unde simt si ei ca e cazu' ...
-pt ca suntem prieteni si colegi asa e frumos - sa pastram o atitudine calda fata de fiecare Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 7:30 pm

ii respectam si ii incurajam pe toti , indiferent daca sunt mai noi sau mai vechi , daca ii cunoastem sau nu
DAR
peste toate astea trebuie sa inteleaga ca este cumva de bun simt sa aibe un nume si nu niste nick-uri , iar extinderea termenului nu insemna decat pierdere de timp
foarte bine, va fi si un test pentru a vedea cine intra de placre si cine intra sporadic doar sa puna un anunt sau sa stea la peluza ca sa spioneze
cand ne vom cunoaste mai bine o sa putem sa ne recunoastem si dupa porecla ( sau cognomen cu spuneau cei din legiunile romane ) asa cum este de acum vestit cazul lui George Chirila zis "PARAU" - vecinul meu pe care il stimez si abia astept sa il vad la o iesire cu noi , sa ne "rupem uleiul" si sa ascultam paraul de langa rulota , sau sa ascultam toba lui Sava pe ritmuri de baley-dance
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  Mihai Gheorghe Joi Mar 22, 2012 9:58 am

Ma conformez solicitarii si puteti sa-mi anulati nick-ul, punandu-mi numele.
Bine spui Adrian! Very Happy
"...va fi si un test pentru a vedea cine intra de placere si cine intra sporadic doar sa puna un anunt sau sa stea la peluza ca sa spioneze "
As adauga, ca voi ramane pe forum dar si participant la intalniri, (daca mi se va permite) numai daca nu va aparea "unul" care sa va "organizeze", si care dupa parerea mea, tot ce atinge se ofileste! Wink

Mihai Gheorghe

Mesaje : 11
Data de inscriere : 14/03/2012

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 22, 2012 1:04 pm

se pare ca masura a dat primele roade
Ciprian spune ca a scos 13inactivi ; foarte tare , frate ! scratch
nu pot sa inteleg "boala" unora de a intra fara sa posteze nimic , doar sa traga cu ochiul sau sa "raporteze" la altii
cred ca se traduce prin imbecilism , ca alta explicatie nu gasesc
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 22, 2012 2:20 pm

multumesc celor care au dat curs rugamintii noastre.. usor usor le schimbam in timp , probabil in 2-3 saptamani ajungem la zi .. nu va impune nimeni un termen strict DAr va rog sa facem aceasta schimbare pt a ne cunoaste si va multumesc pt intelegere .
Ciprian
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  Vizitator Mar Mar 27, 2012 9:58 am

avand in vedere hobbyul meu rog sa mi se schimbe numele din victor sava in victor tobosaru.va multumesc

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  adrian05ro Mar Mar 27, 2012 12:21 pm

aveai loc sa scrii si Victor Tobosaru Sava , sau Victor Toba Sava
cheers bounce cheers bounce cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  george chirila Mar Mar 27, 2012 2:50 pm

Sau ....Tobosarul Victoooooor Sava !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mar 27, 2012 4:36 pm

sau toba tobosaru' Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!! Empty Re: SCHIMBARE USER NAME IN NUME REAL!!!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum