RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

+5
Silviu Ghete
Sorin.Sibiceanu
Iancu Gabi
adrian05ro
LUPU CIPRIAN
9 participanți

In jos

Votati membrul cu cele mai multe topic-uri off sau on camping !

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap12%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap0%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap12%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap27%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 27% 
[ 7 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap27%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 27% 
[ 7 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap12%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap0%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap0%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap0%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_lcap12%Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Vote_rcap 12% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 26
 
 
Sondaj inchis

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mar 21, 2012 1:58 pm

Pana la aceasta ora cativa dintre noi s-au evidentiat prin MULTE postari ( peste 5 ) cu caracter informativ de mare ajutor pt colegi !
exemplu : Vali Panait , Ninel Gavanescu , G. Chirila , Adrian V. si sper ca si eu .....
..unii dintre voi cunoasteti diverse locatii dar probabil din cauza serviciului sau al familiei nu ati avut timp pt asa ceva ,,,, nu-i nimic , nu e nici o suprare ....
Cu aceasta ocazie lansez un concurs :
-cel mai activ membru al forumului cu cele mai multe topic-uri..............,atentie topicuri create nu postari , ...........va atrage locul 1
topicurile trebuie sa contina descriere inclusiv poze - se poate of sau on camping - unde se poate puneti si un link - site ceva ....
- locul 2 al sondajului pt ca premierea se va face prin sondaj votat de voi va primi de asemenea premiu

Premiile sunt : locul 1 - premiu 1 tricou cu " Rulotistii Veseli "
locul 2 - premiu 10 beri

*la prima intalnire imi asum responsabilitatea sa fac plata , eu personal !
*pt ca administrez forumul si premiez concursul , eu nu particip dar l-am votat pe G. Chirila pt ca mi s-a parut ca pana acum a fost nr 1 la topic -uri , chiar daca nu a fost la fel de activ la postari ca Adrian V. ....
* se poate acorda si vot multiplu adica din 10 sa bifati 2-3 dintre membrii ..... dar veti putea vota doar o singura data pana la 1 mai....
* am selectat 10 membrii care au peste 30 de postari


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Mier Mar 21, 2012 5:20 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  adrian05ro Mier Mar 21, 2012 2:18 pm

sincer , m-as baga doar la premiul 2 - pentru ca tricouri mi-am luat 2buc Very Happy
Sibiceanu sa fie pregatit sa piarda in fata lui George PARAU ; vecinu vine tare din spate si cat de curand o sa-l bata pe umar sa se dea la o parte de pe locul 3la postari , topicuri , vrajeala , etc..............
eu zic sa facem si un birou de pariuri , sa pariem pe cine va iesi invingator
nu vreau sa fac un topic cu ideea asta pentru ca asa cum am spus vreau sa iau locul 2 scratch
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mar 21, 2012 2:22 pm

vad ca ai postat dar nu ai votat !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Iancu Gabi Mier Mar 21, 2012 2:47 pm

nu m-am hotarit inca pe cine votez,dar eu prefer premiu 2 ,este mai bun.am vrut sa zic si eu de locul 3,


Ultima editare efectuata de catre Iancu Gabi in Mier Mar 21, 2012 2:52 pm, editata de 1 ori
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mier Mar 21, 2012 2:51 pm

Cipi , ai uitat locul 3 man
Ce primim daca castigam , locul 3 ?
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mar 21, 2012 3:05 pm

locu' 3 o strangere de mana din partea mea ! Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 26, 2012 7:43 pm

nu mai voteaza nimeni din 70 de pretini ??? nu tre sa scrieti neaparat daca ati votat sau nu dar .... puteti vota
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Silviu Ghete Lun Mar 26, 2012 10:20 pm

Se asteapta promisiunile electorale... alien
Silviu Ghete
Silviu Ghete

Mesaje : 30
Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 55
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Niky Radu Lun Mar 26, 2012 10:28 pm

Ciprian ai pus-o daca Chirila ia locul 1, nu s-a inventat marimea la tricou pentru el bounce
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  adrian05ro Mar Mar 27, 2012 12:26 pm

pregatiti-va sufleteste sa pierdeti locul I Very Happy

Cipriane , tu pregateste-te sa imi faci un tricou bleumarin scris cu alb sau galben Suspect
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  george chirila Mar Mar 27, 2012 3:28 pm

Eu am o vorba : Bun si ....bronzul !!! Shocked Shocked
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Manu Dobre Mar Mar 27, 2012 4:53 pm

Oricum cine castiga berile este cel mai bun prieten al meu. Very Happy
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Vizitator Mar Mar 27, 2012 7:38 pm

Locul II ingrasa deci nu recomand domnului George Parau fapt pentru care am sa-l votez ca sa-l distantez de ispita daunatoare grav sanatatii.Susnumitul imi va multumi la batranete Laughing

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Iancu Gabi Mier Mar 28, 2012 1:58 pm

eu m am votat pe mine,nu mai fac greseala de anul trecut de pe alt forum .cu respect

Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  adrian05ro Mier Mar 28, 2012 10:14 pm

cred ca ar trebui sa se ia ca si factor primordial numarul de postari , si nu votul
daca de exemplu in primele 5zile X posteaza 10 topicuri si este votat , degeaba mai vine Z si posteaza 20 de topicuri care daca sunt mai multe si mai de calitate nu pot fi votate
trebuia ca votul sa fie exprimat DUPA incheierea perioadei de postare , si nu concomitent cu postarile

think about ! Idea
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Iancu Gabi Joi Mar 29, 2012 12:35 pm

eu tot pe mine ma votez,ca sunt cel mai tare din parcare,atunci cind parcarea este goala.glumesc bineinteles.nu vreau sa se supere cineva pe mine sa zica ,dc la m votat pe ala si nu pe el.de asta m am votat singur
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 29, 2012 12:52 pm

daca cei 2 adica tu Adi si G Chirila sunteti de acord resetam voturile si ramane o luna in care lumea nu se grabeste si o luam de la zero cu voturile . .. am zis daca sunteti voi 2 de acord pt ca aveti cele mai multe voturi
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  george chirila Joi Mar 29, 2012 2:22 pm

Eu sunt de acord . Nu am postat sa castig ceva .Pur si simplu am postat pentru o mai buna informare asupra locurilor de interes pentru rulotisti .Am vazut ca este foarte aiurea cand vrei sa vizitezi o anumita zona ,si nu stii mai nimic despre posibilitatile de campare in zona respectiva !!
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  adrian05ro Joi Mar 29, 2012 3:35 pm

ma mobilizez sa mai postez inca vreo 3-4 zile , dupa care intru in relache
nici eu nu o fac pentru un castig anume , dar sincer imi ia foarte mult timp ( asa cum se vede am incercat sa fac cate un mic slide la fiecare postare in parte , chiar daca la unele mi s-a terminat pelicula asa cum a sesizat Niky Embarassed )
daca o sa incepem "sezonul de vara " nu cred ca o sa mai am asa de mult timp ca pana acum , dar sper sa ma descurc

propunerea mea venea mai mult ca o regandire a concursului , ca format , ca mod de votare ; aceeasi procedura se poate aplica si la concursurile urmatoare nu neaparat numai la acesta
nu cred ca este vorba numai de noi doi , doar este destinat TUTUROR MEMBRILOR si daca vreunul dintre ei are ceva mai mult timp in perioada urmatoare poate sa ne "detroneze" oricand king , de aceea sansele trebuiesc sa fie egale
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Ninel Gavanescu Joi Mar 29, 2012 5:50 pm

menstruatieee!! menstruatiee!! Very Happy pacat !!! pacat!!! de sangele varsat Shocked
Ninel Gavanescu
Ninel Gavanescu

Mesaje : 32
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 51
Localizare : ALEXANDRIA

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 29, 2012 8:05 pm

george chirila a scris: Nu am postat sa castig ceva .Pur si simplu am postat pentru o mai buna informare asupra locurilor de interes pentru rulotisti .Am vazut ca este foarte aiurea cand vrei sa vizitezi o anumita zona ,si nu stii mai nimic despre posibilitatile de campare in zona respectiva !!

multumesc ca esti printre cei care gandesc asa . si eu gandesc la fel !
De asemenea multumesc lui Adrian pt rabdarea lui si pt toate informatiile.

Inchid acest topic si deschid unul la acre se va putea vota pe timp de o luna incepand de la zero fara sa ne grabim !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Concurs cu data termen 1 mai      !   cele mai  multe si frumos descrise topic- uri   Empty Re: Concurs cu data termen 1 mai ! cele mai multe si frumos descrise topic- uri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum