RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

+10
IRINA
Iancu Gabi
aurelian pavel dobre
Relu Deliu
Manu Dobre
dumitru liviu
adrian05ro
Avram Geo
Vali P
LUPU CIPRIAN
14 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Lun Mar 26, 2012 10:26 pm

In perioada 27 aprilie-01 mai 2012 va invitam la camping Muddy Land- Vulcanii Noroiosi
([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]), ocazie cu care unii "MEMBRII MARCANTI" isi vor serba ziua de nastere.Profitand de acest motiv in data de 28 aprilie orele amiezii sarbatoritii vor oferii un fursec, o saratea si un suculet celor care au placerea de a petrece alaturi de ei.
Mentionam ca pe perioada desfasurarii se va asculta muzica de toate felurile, se va dansa,se va face karaoke ,si la cerere se va bate la tobe si tarabana exclusiv numai de catre proprietarii instrumentelor.
In urma discutiei cu domnul Boboc (administrator) s-a ajuns la urmatoarele tarife in perioada mentionata:
- 5 ron camparea /zi de echipaj include acces la toaleta inclusiv hartie igienica, apa rece si calda+sapun
lichid
-10 ron curentul/zi cine doreste.
- 5 ron dus cald (nu am stabilit daca se poate intra o persoana sau mai multe)
Posesorii de card FICC nu platestc taxa de campare (5 ron)
Pana in data de 15 aprilie se finalizeaza constructia unui foisor mare de minim 25mp cu barbeque + cuptor cu lemne + spalator pt vase, loc unde propun sa tinem mesele, boxele, instrumentele si efectele de discoteca cele din urma aduse de multstimatul don'LUPU [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru cei care nu au rulota si doresc sa participe se pot caza la o pensiune la aproximativ 1km.Patul/noapte este de 30 ron in camera cu baie.
In zona sunt si ceva obiective de vizitat([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]),se poate face mountain bike,se pot achizitiona si celebrii carnati de Plescoi de la mama lor.



Ultima editare efectuata de catre Victor Tobosaru in Vin Apr 20, 2012 5:32 pm, editata de 12 ori

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 26, 2012 10:55 pm

am rugamintea Victor sa urmaresti topic ul si sa reactualizezi lista saptamanal o data te rog , nu doar in prima postare cu edit , ci si cu noi postari ulterioare ....
Wink va fi mai usor pt ochiu' cititorului Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vali P Joi Apr 05, 2012 11:43 am

Poate va ajuta cu ceva postarea colegului Liviu : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Avram Geo Mar Apr 10, 2012 7:32 pm

Fam. Avram din Brasov - prezenti din 27.04.2012 - 2 adulti cu 2 copii ( 6 si 4 ani )
Avram Geo
Avram Geo

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 48
Localizare : Brasov

http://www.scoaladesoferigeo.ro

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Mier Apr 11, 2012 9:17 pm

ca sa evitam starile conflictuale,parerea mea e ca ar trebuii sa nu exagereze si sa le danseze in limita bunului simt. Embarassed Nu toti participantii au rabdare Twisted Evil mai ales ca noi ne adunam pentru a sarbatorii. Daca nu propun sa aduca niste dansatoare platite si atunci ii uram spor la dans.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Joi Apr 12, 2012 8:42 am

eu de exemplu propun sa se danseze numai lambada , limbo si bineinteles PERINITZA! Embarassed
orice alta idee este binevenita Idea
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Joi Apr 12, 2012 8:49 am

la perinitza am exclusivitate,eu voi face regulile in momentul auditiei,face parte din regulament

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 18, 2012 5:26 pm

Accesul se face usor, tinand cont de faptul ca soseaua pe ultimii 5 km., desi asfaltata este serpuita, ingusta si cu mici denivelari.


va recomand aceasta ruta :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Poze:

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2769wo

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2735e

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2738y

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2739ja

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2741z

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2742lj

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2743h

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2762g

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Img2764g
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Vin Apr 20, 2012 5:25 pm


Sarbatoriti:

1.Gabi Iancu
2.Geta lui Bebel
3.Sava Victor
4.Gica Papuc
5.Avram Geo
Invitati:
1.Lupu Ciprian ( prezent v. s, d , l , m)
2.Vatamaniuc Adrian
3.Stoica Cristian
4.Doru Negru
5.Ionel Generalu
6.Vali Mocanu
7.Relu Deliu
Domnul Boboc-administratorul campingului (0744 554 553) m-a anuntat ca foisorul este acoperit si ca ne pune ladispozitie din partea casei o vitrina frigorifica.CA propunere zic ca ar fi frumos sa campam rulotele in jurul foisorului ca acolo sa ne adunam






Buzau-Nehoiu- Berca- dreapta-500m-se trece peste pod-Scortoasa-dupa care se urmeaza indicatoarele


Ultima editare efectuata de catre Victor Tobosaru in Mar Apr 24, 2012 3:22 pm, editata de 2 ori

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  dumitru liviu Dum Apr 22, 2012 2:26 pm

Ploiestiul ureaza pe aceasta cale LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor,multa sanatate si iesiri cat mai multe pline de voie buna si ne pare rau dar avem alt traseu neputand onora invitatia,iar Constanta imi pare nespus de rau sa anunt a murit tatal lui George a doua zi ce n-am intors de la Ciofrangeni.
dumitru liviu
dumitru liviu

Mesaje : 41
Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 52
Localizare : ploiesti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Manu Dobre Dum Apr 22, 2012 3:43 pm

Cu parere de rau si din motive personale fam.Dobre nu mai poate veni la intalnirea si serbarea membrilor marcanti.Va doresc La Multi Ani ,spor si distractie la max.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Relu Deliu Dum Apr 22, 2012 8:04 pm

Am o nelamurire: dusul cald costa 5 lei per sedinta?, pe zi?, sau toata perioada?
Robinet apa potabila este? (pentru umplut bidon de apa, altul decat cel de la chiuveta).
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 23, 2012 3:08 pm

Este robinet de apa potabila separat de chiuveta .( apa- nu stiu exact cat e de potabila ) - apa curenta este !
Dusul este 5 ron la fiecare dus facut , pt ca este camparea aproape gratis ( 5 lei de echipaj ) . de aia a pus omul pretul pe dus separat....
curentul ( 220v ) , la fel , se plateste 10 lei ,.../zi numai daca este solicitat de anumite echipaje ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Lun Apr 23, 2012 5:06 pm

daca de pe acum va faceti probleme ca nu este APA de baut , inseamna sa ma gandesc serios daca mai vin sau nu
mergem acolo sa bem apa sau? ................ affraid
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 23, 2012 5:40 pm

eu nu am mai baut apa de anu trecut cand am luat o pastila ca ma durea capul ...
ura uraaaaaaa va fi vreme buna ! sunny sunny sunny sunny sunny

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] lol!

sunny sunny sunny sunny
mi-e dor de voi , toti !
mai putin de Saly a lu Iancu , care mi-a tras o bashina in nas zilele astea ... Sad
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Relu Deliu Lun Apr 23, 2012 7:02 pm

Traiasca Saly si sa mai dea.....
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Lun Apr 23, 2012 7:13 pm

Relu Deliu a scris:Traiasca Saly si sa mai dea.....

lol! lol! lol!
sa mai dea , ca da bine !
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty re:27-01 mai la vulcanii noroiosi-aniversarea unor membri marcanti

Mesaj  aurelian pavel dobre Mar Apr 24, 2012 5:30 pm

Lena si Puiu [ puiuchelie] ureaza LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor,multa sanatate,si iesiri cit mai multe si pline de voie buna. Ne pare rau dar jobul nu ne da posibilitatea sa participam la acest eveniment placut,speram sa ne putem intilni sanatosi la urmatoarea iesire . din nou LA MULTI ANI pentru sarbatoriti si distractie placuta!
aurelian pavel dobre
aurelian pavel dobre

Mesaje : 49
Data de inscriere : 14/01/2012
Varsta : 51
Localizare : bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Iancu Gabi Mar Apr 24, 2012 8:16 pm

multumesc,imi pare rau ca nu o sa ne vedem
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  IRINA Mar Apr 24, 2012 9:47 pm

Laughing Intamplator am gasit acest site [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , doritorii de excursii , pot opta pt 1, 2, 3 obiective turistice de pe acest site , care este f bine prezentat inclusiv cu poze poze .
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Mar Apr 24, 2012 10:21 pm

Reactualizare 24 aprilie 2012

Sarbatoriti:

1.Gabi Iancu
2.Geta lui Bebel
3.Sava Victor
4.Gica Papuc
5.Avram Geo


Invitati:

1.Lupu Ciprian ( prezent v. s, d , l , m)
2.Vatamaniuc Adrian
3.Stoica Cristian
4.Doru Negru
5.Ionel Generalu ??? ( poate trece ) pe acolo ....
6.Vali Mocanu
7.Relu Deliu
Domnul Boboc-administratorul campingului (0744 554 553) m-a anuntat ca foisorul este acoperit si ca ne pune la dispozitie din partea casei o vitrina frigorifica.Ca propunere zic ca ar fi frumos sa campam rulotele in jurul foisorului ca acolo sa ne adunam

Traseu:
Buzau-Nehoiu- Berca- dreapta-500m-se trece peste pod-Scortoasa-dupa care se urmeaza indicatoarele

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Iancu Gabi Mier Apr 25, 2012 8:36 am

cum vreti voi si apoi mancam
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Mier Apr 25, 2012 9:04 am

campam , mancam , bem , si apoi daca mai putem o sa si vizitam zona
si uite asa programul o sa acopere toate dorintele participantilor
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 25, 2012 4:06 pm

Cateva propuneri cu care sper sau vedem daca sunteti si voi de acord :

- camparea sa se faca la distanta de 30-50 m fata de foisor ( daca se poate in cerc) sau cumva un perimetru , pt.
situatia in care seara e posibil sa se auda ceva galagie / muzica sa nu fim / fiti deranjati sa nu fie campate rulotele
exact langa foisor sau f . aproape de acesta !

- sambata vizitare ( mergem pe jos ) Vulcanii Noroiosi , propun sa mai facem ceva activitati acolo ( in camping ) , jucam ceva un BADMINTON , minifotbal sau tenis de picior ( aduc si palete , aduc si minge ) .
-duminica sa organizam o excursie comuna drumetie ,+ plimbare biciclete ( eu mi-o aduc ) ....sau imprejurimi eventual Sarata Monteoru...

Cine vrea sa lipeasca un colant cu " rulotistii veseli " sa-mi ceara ( am la mine )

- Tot sambata vom colanta si rulota lui Adrian cu un banner stick de dimensiuni 130x30cm
care va arata asa :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


- daca vreti sambata sau duminica facem un campionat de table sau / si remmy .

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

SEARA NE VOM DANSA SI VOM SARBATORII ZIUA PRETENILOR NOSTRII COMUNI Smile

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  harybald Mier Apr 25, 2012 8:12 pm

chiar daca nu voi participa la acesta intalnire sa sti ca tot o sa vreau si eu un sticker pe rulota....
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum