RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

+10
IRINA
Iancu Gabi
aurelian pavel dobre
Relu Deliu
Manu Dobre
dumitru liviu
adrian05ro
Avram Geo
Vali P
LUPU CIPRIAN
14 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Mier Apr 25, 2012 8:28 pm

varianta a-doua este mai OK , din punctul meu de vedere
asadar , ADJUDECATA 1buc Arrow
colantarea se va face la fata locului , in primul rand prin indepartarea sticker-ului "din partea ailalta " Very Happy

pe langa activitatile propuse de Ciprian ar trebui ca intr-un cadru cat mai largit sa aflam rezultatele concursului , si implicit numele castigatorului cheers , precum si medaliile de argint si bronz

fara sa mai mentionez numele participantilor, cu siguranta vor fi campionate de sticlism , halbere , si coniac-canoe , dar si de aruncarea palincii pe gat ( aici voi "sponsoriza" cu 2ltr palinca , slana afumata , ceapa rosie , si branza )
cuscru o sa fie organizator la vodc(e)a Romaniei , cu conditia ca pe langa vocea aia a lui de tenor sa isi ia de acasa si vioara

in conditiile astea cred ca nu o sa conteze absolut deloc cum o sa fie vremea drunken scratch geek
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vizitator Joi Apr 26, 2012 9:19 pm

doresc sa informez pe aceasta cale ca duminica sarbatoritii fac spre a ne drege un ceaun de 15 litri de ciorba de fasole cu ciolan afumat asteptam inscrieri

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  harybald Joi Apr 26, 2012 10:01 pm

daca va ramane sa nu o aruncati....... Razz Razz Razz Razz Razz Razz
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Vali P Joi Apr 26, 2012 10:03 pm

Va doresc petrecere frumoasa si urez la multi ani sarbatoritilor ! drunken Laughing sunny
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Joi Apr 26, 2012 10:59 pm

Victor Tobosaru a scris:doresc sa informez pe aceasta cale ca duminica sarbatoritii fac spre a ne drege un ceaun de 15 litri de ciorba de fasole cu ciolan afumat asteptam inscrieri

Adrian 2portii
Nutzi 1portie
Diana 2portii ( pe care tot ta'su saracu' o sa se "sacrifice" sa le manance ) Very Happy
asa ca baga foc tare la ceaun , dupa aia care ramaneti fara gaz in butelie va rezolv imediat ; o singura "priza" si va ia somnul instant , ca doar nu va gandeati ca o sa va alimentez Truma toata noaptea lol! lol! lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  george chirila Vin Apr 27, 2012 11:13 am

Drum bun,timp frumos si distractie placuta tuturor participantilor !!
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Vin Apr 27, 2012 2:00 pm

MERCI
cand o sa ii bem pe sarbatoriti o sa dam pe gat un pahar si pentru tine Wink
sau : cate un pahar pentru prezenti , cate un pahar pentru absenti
un membru in minus / un pahar in plus cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty LA MULTI ANI !!!!!!!

Mesaj  Catalin Rusu Vin Apr 27, 2012 7:57 pm

Distractie placuta !!!!!! LA MULTI ANI !!!!!!!! pentru toti sarbotoritii , pofta mare !!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Poate dam si noi o raita pe acolo . Sad
Catalin Rusu
Catalin Rusu

Mesaje : 10
Data de inscriere : 23/03/2012
Varsta : 43
Localizare : BUCURESTI ,Sector 6

http://www.serviceroty.ro

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  george chirila Sam Apr 28, 2012 3:12 pm

La Multi Ani pentru toti sarbatoritii si distractie placuta onoratilor si distinsilor invitati !!!
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  generalu ionel Lun Apr 30, 2012 4:50 pm

Very Happy LA MULTI ANI! SANATATE SI NOROC VOIE BUNASI BAFTA PE MAI DEPAETE pentru toti SARBATORITII:P
generalu ionel
generalu ionel

Mesaje : 9
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 70
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Iancu Gabi Mar Mai 01, 2012 8:46 pm

eu am ajuns acasa ,totul a fost ok,l as pe organizatori sa deschida topicul ptr impresii de la acesta intilnire,eu m am simtit bine,ma bucur ca am iesit cu acest grup minunat.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  adrian05ro Mar Mai 01, 2012 10:43 pm

am ajuns pe la 22.00 acasa
drumul destul de usor , fara un trafic exagerat
am plecat printre ultimii , mai precis penultimul , in ordinea : Cristi Stoica (Tataie) Embarassed , subsemnatul ( cu castelu' masii cu tot ) Wink si Ciprian (admin-ul) Very Happy
eu o consider o iesire reusita , in ciuda caldurilor destul de mari
am fost 10 rulote , si daca facem o medie de 3pers/echipaj uite ca ne-am strans usor 30 de persoane ; la o asa prezenta era destul de greu sa ii pui pe toti la ceiasi masa si sa faci un program comun pe toata ziua , cel mai important a fost ca ne-am strans pe terasa in fiecare seara si am stat pana la 12 noaptea cheers

poze si alte impresii la topicul "Poze de la intalniri 2012"
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mai 02, 2012 10:52 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI - Pagina 2 Empty Re: 27-01mai la Vulcanii Noroiosi--ANIVERSAREA UNOR MEMBRII MARCANTI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum