RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

+4
IRINA
Sorin.Sibiceanu
Relu Deliu
LUPU CIPRIAN
8 participanți

In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 05, 2012 6:45 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


La casuta se va plati 50 ron/ seara , minim 3 nopti
La rulota se va plati 35 ron /zi , minim 3 nopti, cei care stam si luni seara vedem ....

aici aveti un player de poze

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Camping ul este in Ciofrangeni se ajunge de la Pitesti spre RM Valcea pe Dn si dupa zona Dedulesti vestita pt mici se va vira la dreapta spre Dedulesti Varzaru , ajungeti in Ciofrangeni dupa 7 km..... cand se desparte drumul in T alegeti stanga si ajungeti in 2 km
............ma sunati daca e cazul , vdf 0722 227 048
org 0752 227 048

aici aveti mini film de la ADRIAN 05



lista finala participanti


la casuta :

1 Papuc 2p
2 Jugaru ( Ilie Cristian) 2+1
3 Ilie
4 Paduraru 2 + 2 talibani
5 Crisu 2p
6 Bebel 2

la rulota :

1 Dobre Manu 2+1 copil mic si neastamparat David bounce
2 Sava 2+ 1 copil mare si rau Twisted Evil
3 Sibiceanu 2+1 copil + 1 porc dfe Guinea cat
4 Negru Doru 2+1
5 Nashu Liviu Dumitru 2p
5 George 2+2
7 Sorin 2+2
8 Puiu Chelie ( Dobre Pavel) 2p
9 Generalu 2p
10 Mocanu Vali 2p
11 Lupii 2p + ce-o mai iesi...

DELIULEeeeeeeeeeeee inca te asteptam !


P.s. Gabi Iancu a anuntat ca mubceste si nu poate veni Sad
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Se pare ca suntem 38 de adulti + icre ce mai sunt deci va rog nu va imbracati prea gros ca sa avem loc , in special doamnele !

Recomand sa punem rulotele intr un patrat mare din la care latura din stanga va fi randul de casute

vedem la fata locului
PS.2 extra fata de lista cred ca este Silviu Ghete care ajunge de joi din ce am auzit - nu m-a contactat si nici aici nu s-a inscris....

PUTETI CONTINUA CU PROPUNERI DE ORGANIZARE SI ACTIVITATI , MAI E 1 SAPTAMANA !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Relu Deliu Joi Apr 05, 2012 8:13 pm

Dus cu apa calda pentru spalat maimuta este?
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Apr 05, 2012 8:41 pm

alte detalii :
-dus cu apa calda permanent
-biliard 1,5 ron /jocul/ jetonul
-barul va fi deschis atata timp cat va fi nevoie ( dar trebuie facuta si consumatie ) e un bar de zona rurala nu va
asteptati la ceva gen BAMBOO Smile , sincer e ceva gen LAS FIERBINTI Wink
-maine ma suna sa-mi zica pret pt miel pt doritori e stana pe langa pe acolo ...


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Vin Apr 06, 2012 3:54 pm, editata de 2 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Vin Apr 06, 2012 7:52 am

Mai exista un drum daca nu vreti sa va omorati masinile cu dealul Negru , se poate merge din Pitesti spre Curtea de Arges iar la intrarea in Curtea de Arges sa va face stanga spre Valcea pe drumul de camioane , drumul este mai lin cu mult mai putine dealuri . Eu unul pe aici merg ca nu vreau sa omor masina pe dealul Negru. BAFTA !
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Apr 06, 2012 4:25 pm

2 observatii de facut !
A. NU se mai poate inscrie nimeni , suntem deja peste 40 , deci este suficient !...
B. in caz ca ajungeti devreme vineri nu va pozitionat rulotele in mijlocul gazonului ( platoului ) pt ca va trebui sa facem un perimetru... intr-ucat suntem 11 rulote sau 12 deci facem un cerc sau facem un patrat mare din care latura de stanga va fi randul de casute .
In jurul orei 11.30 max 12 voi fi si eu acolo ! ..si facem in asa fel incat sa fie toata lumea multumita - ne organizam la "locul fetei "
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  IRINA Vin Apr 06, 2012 8:08 pm

Propun ca in aceasta perioada care pt unii dintre noi este un mini concediu , sa facem si ceva excursii...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


sursa info
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Vizitator Vin Apr 06, 2012 9:26 pm

vin cu urmatoarele propuneri:
-vineri sa fie pt organizare si acomodare ,socializare
-sambata sa vorbim de taiat miel din zona.Pt cine doreste sa se combine la miel propun sa se ia un miel de 15kg la 5-6 familii din care sa iasa un bors si friptura la gratar pt mancat o data la masa de duminica.Mielul se transeaza pt bors si pt friptura de bagat la macerat(ambele se vor pregati duminica),dupa care plimbare prin zona urmata de odihna si pregatire pentru Sfanta Inviere.Dupa ce se vine cu lumina ne putem intalnii in carciuma pt a ciocnii un ou ,un spritz ,muzica,dans
-duminica dimineata excursie la Manastirea Cozia la reintoarcere pregatirea borsului ,gratarului si a mesei festive,spritz dans distractie pana ne doboara oboseala;
-luni dimineata mic dejun dupa care excursii si program de dres
-marti mic dejun dupa care pregatirea de plecare
Asteptam propuneri pentru excursii

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Apr 06, 2012 11:38 pm

de ACORD cu acest program, cu observatia ca noi plecam si sambata pe la Curtea de Arges si .........in zona o plimbare cu bicicletele ... zilnic minim 40 min ,
propun pt vineri seara un remi si un biliard.
sambata duminica daca e frumos afara si ramane loc pe betonul din parcare un tenis de picior + c mai jucam table ceva ....
aduc si minge si table>

ma mai uit si dupa ceva activitati turistice / obiective n zona.
cred ca pestera Dambov. e prea departe deci caut un traseu poate facem in zona o drumetie ceva p munte ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Silviu Ghete Vin Apr 06, 2012 11:41 pm

Se pare ca am reusit sa-mi iau concediu, asa ca, vreti-nu vreti, ma gasiti acolo. Voi sosi joi, imi voi pune rulota undeva astfel incat sa incapa cat mai multi (adica in cel mai indepartat colt), masina o las pe undeva pe la intrare, ca sa nu fac slalom printre rulote daca vreau sa ies.
Vineri va astept cu diverse licori (pentru DoruNegru, comanda speciala de tuica fiarta la ora 11, ca neoamenii).
Pentru excursii, mai am vreo 3...4 locuri libere in masina. Conduce nevasta cheers , eu parca vad ca n-o sa fiu tocmai apt.
Sa auzim numai de bine.
Silviu Ghete
Silviu Ghete

Mesaje : 30
Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 55
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Apr 06, 2012 11:46 pm

ok, oricum erai pe lista, ma anuntase Doru .
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Lun Apr 09, 2012 8:04 am

LUPU CIPRIAN a scris:de ACORD cu acest program, cu observatia ca noi plecam si sambata pe la Curtea de Arges si .........in zona o plimbare cu bicicletele ... zilnic minim 40 min ,
propun pt vineri seara un remi si un biliard.
sambata duminica daca e frumos afara si ramane loc pe betonul din parcare un tenis de picior + c mai jucam table ceva ....
aduc si minge si table>

ma mai uit si dupa ceva activitati turistice / obiective n zona.
cred ca pestera Dambov. e prea departe deci caut un traseu poate facem in zona o drumetie ceva p munte ...

Salut ,sint de acord cu tine mai ales plimarea cu bicicleta dar te rog urmareste vremea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

se pare ca vom sta in rulote sau in sala de mese sau mai bine in cort , cu parere de rau sa spun ca barbosu este plecat in concediu si iar a lasat baietii la robinete ..
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 09, 2012 10:28 am

o sa vedem cum va fi nu cred ca din toate aceste zile vin sam dum lun pe care le stam acolo va ploua permanent ....
probabil ca ne va si ploua mai mult de jumate din timp DAR CITEZ O VORBA SCRISA DE NINEL VERSULESCU de fapt preluata si de el ...
"Viaţa nu înseamnă să aştepţi ca furtunile să treacă… ci să înveţi să dansezi în ploaie !”
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Manu Dobre Lun Apr 09, 2012 10:54 am

Cu siguranta vom gasi timp frumos si pentru bicle.Oricum probabilitatea de ploaie Sambata este de 45%,deci nu trebuie sa ne descurajam.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 09, 2012 1:13 pm

cateva chestii prin curtea de Arges de vazut :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

lista
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

CEtatea Poenari
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


mergem ?
ne mai putem invarti inspre RM VALCEA si Curtea de Arges care s la 20 km atat una cat si cealalta ca distanta fata de noi ( CIOFRANGENI )
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Niky Radu Mier Apr 11, 2012 1:28 pm

Va urez un paste fericit si distractie frumoasa la aceasta intalnire.
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 11, 2012 3:04 pm

vineri la h 9.30 sau 10 ne putem unii grupul pe autostrada Buc Pitesti a 1 ,
Eu impreuna cu Vali Mocanu ( si cine mai vine ) la h 8.30 probabil ca am sa plec de la Buc de pe centura zona Cernica- fabr de paine LOUILIS pe centura directia nord centura Otopeni - continuare Centura spre Chitila intrare in zona sect 6 pe A1 asta ne poate lua cca 45 min sau 1 h ...
..deci intre orele 9.30 si 11. aprox suntem in parcurgerea celor 120 km de autostrada la o viteza medie de croaziera de 90 km/h...
Veniti cand vreti - nu vom face popas decat pe A1 spre final pe la o benzinarie ceva .....
..apoi spre Bascov in continuare spre RM VL.... speram sa ajungem la fata locului in jur de h.12 ....
...sa ne apucam de treaba pt ca se anunta VINERI ca fiind o zi insorita avem de gand sa montam corturi sa organizam tabara ,,,,, etc etc sa profitam de soare de vremea de afara Wink

P.S. cei care veniti seara sa nu va mire faptul ca ne veti gasi deja " electrocutati " ! pirat pirat pirat
Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Vizitator Joi Apr 12, 2012 1:10 pm

pentru realizarea unui videoclip reprezentativ rulotistilor veseli propun ca fiecare participant sa aduca cate o carte (roman) de beletristica scrisa de un mare scriitor.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Relu Deliu Vin Apr 13, 2012 9:33 pm

Mai lasati paharul din mana si postati ceva poze,
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  harybald Vin Apr 13, 2012 9:55 pm

sunt la slujba si acolo nu au net in biserica javascript:emoticonp('Razz')
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Silviu Ghete Sam Apr 14, 2012 8:38 am

La viteza de net care e p-aici, iti creste barba pana pui o poza.
Silviu Ghete
Silviu Ghete

Mesaje : 30
Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 55
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Relu Deliu Sam Apr 14, 2012 8:58 am

Va salut pe toti de la Sovata.
Impresii dupa prima zi asteptam dupa pranz cand va limpeziti
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Sam Apr 14, 2012 5:36 pm

Suntem 10 Rulote si 6 familii La casute. Vremea alterneaza Ba soare Ba ne picura ușor.
E f plăcut se fac ciorbe La ceaun, gratare, gazda e de nota 11 , aseară a stat cu noi Dragoș pana La h 1 La biliard. Super om!
revin cu poze când am sa le descarc azi - maine in laptop,
Va dorim un Paste fericit !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  LUPU CIPRIAN Dum Apr 15, 2012 10:20 am

aseara am facut-o Wink alaturi de Prahovenii ( Liviu Dumitru & company ) + Dragos + gazda si ai lui preteni ......................... ,,,pana de dimi la 5 ....
continuam in topic ul dedicat al acestei intalniri ....

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

ORGANIZARE PASTE 13-16  APR 2012   CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES Empty Re: ORGANIZARE PASTE 13-16 APR 2012 CAMPING CIOFRANGENI JUD ARGES

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum