RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PASTE 2012 ?

+4
Niky Radu
Sorin.Sibiceanu
dorunegru
LUPU CIPRIAN
8 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

CUm vreti sa facem pastele ?Cu rulota sau fara si unde ?

PASTE 2012 ? Vote_lcap42%PASTE 2012 ? Vote_rcap 42% 
[ 10 ]
PASTE 2012 ? Vote_lcap17%PASTE 2012 ? Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
PASTE 2012 ? Vote_lcap25%PASTE 2012 ? Vote_rcap 25% 
[ 6 ]
PASTE 2012 ? Vote_lcap8%PASTE 2012 ? Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
PASTE 2012 ? Vote_lcap8%PASTE 2012 ? Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
PASTE 2012 ? Vote_lcap0%PASTE 2012 ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 24
 
 
Sondaj inchis

PASTE 2012 ? Empty PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Ian 27, 2012 6:55 pm

ASA cum am scris si in mail-ul "NEWSLETTER " pe care vi l-am trimis tuturor , aici fac propunerea sa facem impreuna pastele ...
aveti si un sondaj de opinie , se poate bifa si vot multiplu , va recomand sa bifati maxim 2 ca sa fie relevant cat de cat !

Daca aveti propuneri va invit sa le scrieti mai jos ! cheers
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 07, 2012 6:54 pm

Ca prima propunere avem de la Adrian V si de la Stoica C sa mergem in Bulgaria fara rulote - pret 98 euro la 4 stele 4 nopti in zona VARNA - Nisipurile de aur ( GOLDEN SANDS ) cu all inclusive si baie

de la Gabi Iancu o informatie la Sovata tot asa cu bai calde piscina sauna etc 1200 ron 2 pers cu demipensiune

vai vedem , eu prefer la rulota OFF CAMPING !

daca sunt doritori scrieti aici .... mai jos propuneri de locatii ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Feb 09, 2012 8:14 pm

Avem posibilitatea sa mergem la campingul de la CIOFRANGENI jud ARGES unde ne cotsa la casuta cca 50-60 ron
la rulota costa in mod normal 50 ron / zi , iar eu vreau sa ajungem undeva la jumatate sa vedem daca suntem mai mult de 7 echipaje adica aprox 10 poate accepta , daca nu macar 30-35 ron cu tot cu sala de mese care ne e pusa la dispozitie ...
in caz ca nu va convine propuneti off camping si o facem fara costuri .... dar UNDE ?
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  dorunegru Joi Feb 09, 2012 8:25 pm

Pentru si dupa mine cred ca locatia Camping Ciofrangeni din jud Valcea , situat la jumatatea distantei dintre Ramnicu Valcea si Curtea de Arges , este deplina ca oferta pentru a putea petrece cateva zile de liniste si relaxare.

Din discutia avuta cu Dragos administratorul si propietarul campingului , suntem primii interesati de locatie deci detinem drepturi majoritare in impunerea unor conditii si/sau negocieri.

Preturi prezentate de el (dar discutabile si negociabile in functie de numarul de participanti) sunt :

-casuta cu pat matrimonial (pot dormi lejer 3 persoane ) 60lei
(casute noi impecabile , doritorii trebui sa vina cu un aparat de incalzire daca sunt suferinzi de frig , datorita perioadei posibil noaptea sa fie racoare)
-rulota 50 lei (curent si apa inclus)


In pret intra sala de mese destul de incapatoare (in caz de vreme potrivnica pentru organizarea meselor) si servicii la grup sanitar comun (wc+dus)cu apa calda non stop.


Locuri aprox 15-20 rulote si 6 casute.




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

EDIT ADMIN : intalnirea din ce stiu pe Campervan nu mai este..............[b]

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 14, 2012 11:04 am

M-am consultat si cu Victor Sava, care vrea sa vina cu mai multi prieteni , ( 3-4 echipaje ) si cu Doru , care are dreptate , off camping nu a propuis nimeni variante CONCRETE SI BUNE < , deci ramane ca daca va convine intalnirea , ramane asa , la CIOFRANGENI < dar cu conditia sa negociem la pre pt ca 50 ron nu plateste nimeni in extrasezon atata timp cat TOATE CELELALTE CLUBURI de rulotism au obtinut tarife LA 25 RON !

DIN CE AM FOST ANUNTAT , CAMPERVAN A RENUNTAT LA ACEST TOPIC CU CIOFRANGENI PT CA

ESTE PRTEZENT SI AICI CEEA CE CONTRAVINE REGULAMENTULUI DE ACOLO ........

NO COMENT !

P.S. EU POT VENI CU 2-3 FAMILII CARE sa stea la casuta ( chiar daca e 50-60 ron ) + inca o rulota in afara de a mea + cred ca ar mai veni si Puiu Chelie , poate si Sefu ( RELU Deliu ) daca nu-i e frig
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Feb 14, 2012 11:51 am

Salutare , la prima plecare catre Valcea ma opresc la Ciofringeni sa vorbesc mai multe cu Dragos sa incerc sa obtin pret pentru intalnirea de Paste .
Eu ma cunosc cu Dragos chiar am stat acolo de cateva ori si daca insist sigur obtinem pret bun pentru campare , wc , dusuri , sala de mese . Intrebarea mea este ; CAT vreti sa dam pentru camparea de 4 zile cu toate cele incluse ?.


Multumesc
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Feb 14, 2012 12:19 pm

stam de vineri pana luni si platim la casuta exactcat a cerut fara comentarii , iar pt rulote
de vineri pana luni platim maxim 100 ron , asta inseamna ca 33 ron /zi cu tot CU SALA DE MESE
daca are obiectii si nu vrea
plateste care vrea inca 10 lei pe zi de curent ( cine vrea ) exact asa formulezi cine solicita electricitate.

oricum nu are nici un cleint atunci ( la rulota )

vb tu sau vedem pote vb DORU N.
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Niky Radu Mar Feb 14, 2012 12:56 pm

Nu pot sa ma inscriu pentru participare deoarece nu mai am remorca deocamdata, vorba lui Doru Negru...am numai capul tractor, dar pot sa-mi dau cu parerea vis-a-vis de vot, ideal este sa facem iesirile cu rulotele deoarece suntem rulotisti, daca in locatiile alese exista si camere la pensiuni sau casute ele vor putea fi ocupate de prietenii nostrii, ai fiecaruia, care nu au inca rulote si vrem sa-i invitam... tocmai aceasta este si ideea de a arata si altora de avantajul "iesirii cu rulote"...in fine cine negociaza pretul locatiei sa vorbeasca acolo si sa nu ploua... afro
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  dorunegru Mar Feb 14, 2012 3:08 pm

Niky daca nu te incanta ideea de casuta are si fo 4 rulote stationare de inchiriat (sunt foarte curate ).

am eu cumnatu' care ar sta la rulota , dar sunt curios cat e taxa/zi. Ciprian L.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Niky Radu Mar Feb 14, 2012 6:22 pm

O sa am rulota pana atunci, multumesc pentru informatie Doru....daca cunosti preturi uite ca sunt doritori si pentru rulote stationare
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  dorunegru Mar Feb 14, 2012 9:02 pm

Deoarece constat ca am creat o nentelegere sau se interpreteaza gresit initiativa mea rog unul din colegi sa preia dezvoltarea ideii pentru petrecerea de Paste in Camping Ciofrangeni, nr de tel al lu Dragos este afisat iar daca pot fi de ajutor doar prin telefon putem comunica.Dragos lipseste 3-4 saptamani din tara acum.


NU AI CREAT nici o neintelegere, doar ca P.C.V nu accepta sa scrii si la el si aici , nu nu ne suparam ...


imi cer scuze ca scriu aici dar ca s anu se piarda firul discutiei mut aici discutii din alta parte ce au obiectul acestui topic

Sibiceanu si Adrian Vatamaniuc .........


adrian05ro a scris:
la Dragos la Ciofrangeni am platit in primvara trecuta 50RON/zi ( pentru ca nu era el acolo si nevasta-sa Luminita nu a luat decizia de a ne acorda o reducere ) iar in vara am platit 35RON/zi/rulota cu curent inclus , toalete curate , dus cu apa calda , si mini-piscina aia care a fost la super-inaltime
am facut acolo o petrecere de Sf.Maria care a ramas in sufletul nostru ca fiind una dintre cele mai reusite


post by 22 feb 21012 SIBICeanu Sorin
Salut , de ce nu vorbesti cu Dragos sa faci si tu un efort pentru forumul nostru si sa obtii reducere de Paste cu toate ca tu nu mergi cu noi , doar asa de dragul nostru al forumului si a lui LUPU..

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Camping Ciofrangeni

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 22, 2012 5:24 pm

il las pe Sibiceanu sa ia "taurul de coarne" , daca eu si asa sunt in Bulgaria nu prea are rost sa ma bag la organizare
daca voi reusi sa trec pe la Dragos inainte de Paste , cu siguranta am sa va pun o vorba buna ramanand ca in continuare el sa decida daca va lua 20-30 sau 50 RON/rulota
nu va culcati pe o ureche , el are clienti destui si are toate motivele sa tina de pret
in sala de mese are mai mereu cateceva organizat , asa ca daca vrei sa o ocupati este normal sa ii dati ceva in plus ; pana acum nu am ocupat niciodata si salla de mese
pe langa cei care merg cu rulota , pot merge si cei fara rulota deoarece in camping sunt casute de lemn construite noi anul trecut si mai are si niste rulote stationare pentru cei care sunt curiosi de conditiile oferite de rulota ; atat casutele cat si rulotele au radiatoare pentru cei care vor sa faca putina caldura

eu unul recomand acest camping cu toata increderea jocolor


edit admin - continuare mesaj ADI 05 copiat din Topic Laguna Albastra

Subiect: camping Ciofrangeni Astazi la 16:26
+
----
-
l-am sunat pe Dragos inca de acum 2saptamani si am aflat ca nu era in tara
am rugat-o pe Luminita , sotia lui , sa ii spuns sa ma sune cand se intoarce in tara
eventual o sa incerc eu sa sun la inceputul saptamanii viitoare

va tin la curent cu noutatile
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mier Feb 29, 2012 8:05 am

Salut Adi , daca poti si vrei sa vorbesti cu Dragos la Ciofringeni si obtii o oferta pentru Paste te rog pune-ma in legatura cu el daca tu nu participi .


Multumesc
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Dragos

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 9:24 am

ma mobilizez
il sun
te tin la curent ( 380V ) affraid - cred ca lu'Sibiceanca o sa-i placa cel mai mult cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mier Feb 29, 2012 10:04 am

Multumesc mult , noi am mai fost la Dragos si ia placut mult lui Sibiceanca si mie si lui Teroristul , mai ales cum am facut noi baie la pisicina si am facut jocuri de societate .
Am mai facut si sport cum ar fii;

Coniaccanoe , sticlism , pahar viteza , halbere , bine asta numai eu ..


What a Face
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 10:39 am

Era pe aici pe undeva nr. de tel. al lui dl. Dragos , daca nu.. il are Adrian oricum ,,,,,,,,,
de preferat este sa vb noi nu Adi care pleaca in alta parte... deci daca vreis a suni , suna Sibiceanule si ofera-i max 100 lei cu totcu sala de mese de echipaj pe 3 nopti de paste de vineri pana luni ,,,,,
daca nu vrea ,,,,,,,,,,, se poate plati si curent separat 10 lei/zi ,,, care vrea ( doar cine cere ) dar asta doar daca nu vrea........

spune i ca luam si casutele ,

oricum mi se pare mult deja peste 1 mil se poate sta off am mai spus-o ........

daca nu vrea mai cautam locatii si mergem off camping , mai vedem .......
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Camping

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 12:19 pm

m-a sunat Dragos si mi-a spus ca s-a intors in tara
asteapta ( asa cum v-am spus ) sa imi dati un nr de persoane si de casute pe care vreti sa le ocupati ca sa putem negocia un pret
eu va spun din experienta cu el de pana acum ca nu va va oferi si sala de mese decat contra cost , peste pretul de campare
el organizeaza in fiecare week-end evenimente acolo si nu cred ca ar da sala de mese gratis doar de dragul nostru
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Paste 15 apr

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 12:44 pm

parerea mea :
10 rulote si 5 casute

tarif rulota ( echipaj ) , 25-30 lei /zi + curent 10 lei optional

tarif casuta 50-60 sau cat e ..... ( daca e incalzita ) , daca nu ,.......... undeva la 40 si isi aduce omu' de acasa ceva de incalzit.....radiator aeroterma ceva....

Stiu ca tarfiul la rulota e 50 lei /zi , dar noi vrem in extrasezon cand el are incasari ZERO la campare ..... la fel cred si la casute .....poate ....

Daca nu accepta propun sa cautam un loc alta parte . off camping sau intr-o locatie cu plata ... pe care o stiti voi .....

eu zic sa il anuntam ca suntem 10 rulote si luam casutele cate sunt 5 sau 6 si stam 13-16 apr deci 3 nopti ...

la un prim calcul sunt 10 mil din casute si 10 mil din campare deci la acesti 20 mil zic ca ar putea sa ne dea si sala de mese in seara de paste duminica , macar........

vezi si tu ,, daca vb...

LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty preturi si conditii

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 8:51 pm

L-am sunat pe Dragos si am stabilit cu el in felul urmator :
- casuta cu 2 paturi 50ron/noapte
- rulota 35ron/noapte - curentul inclus
- duminica seara in ziua de Paste sala de mese este a voastra , FARA costuri suplimentare

Pentru casute , are aeroterme si calorifere elecrice , dar ar fi bine ca si cei care aleg sa stea la casuta sa isi ia ceva de incalzit de acasa
Pentru rulote , ofera curent dar sa nu se exagereze cu consumul , in sensul ca daca ai Truma sa nu mai bagi si un incalzitor electric pentru ca o sa sara sigurantele. Sper sa nu existe neamuri proaste care sa se futa in cur pentru juma' de butelie de gaz si sa bage incalzitoare electrice in rulote ca sa ii arda instalatia si sigurantele in camping lui Dragos .
Eu unul vreau sa imi pastrez obrazul in fata lui , si daca am apucat sa vorbesc pentru aceasta iesire nu accept sa stric relatia cu el pentru vreunul dintre participanti . Cui nu ii convin conditiile nu are decat sa stea acasa , nimeni nu este dus acolo cu forta , si mai mult de atat nu vor fi surprize in ceea ce priveste tariful. Preturile sunt batute in cuie si nu se va cere nici macar un leu in plus fata de ceea ce am aratat mai sus , asa ca fiecare dintre cei ce vor sa participe stiu inca de la plecare conditiile.

Deasemenea am convenit cu Dragos ca cel putin cu 2saptamani inainte sa confirmati exact numarul de casute si de rulote ce vor merge acolo , deoarece pana la acea data le va tine rezervate . In cazul in care casutele nu sunt confirmate el le va considera libere si le va inchiria primilor veniti .
Si aici este cuvantul si obrazul meu la mijloc , asa ca cei care au de gand sa ia casute sa fie corecti si sa spuna Da sau NU in limita celor 2saptamani de dinainte de Paste .
Atata timp cat NU se cere nici un avans pentru rezervare , eu zic ca este de bun simt nici sa nu incurcam omul; pana acum am mers cu el pe incredere si cuvantul a fost mai puternic decat un contract scris .

Asadar , astept sa va organizati cum stiti voi mai bine si cu doua saptamani inainte sa definitivati lista participantilor , cine-i la casute si cine-i la rulota .

Toate cele bune ! Wink
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mier Feb 29, 2012 9:45 pm

Multumim Adi iti promit ca nu te voi dezamagi, eu cu Lupu ma ocup personal de organizare.

Multumim !
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Apel umanitar

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 10:38 pm

mult iubiti si stimati concetateni
va adriesez tutulor o invitatie cordiala de a deschide lucarili premergatoare sarbatorii de Paste

uraaaa, uraaaa, uraaaa

declar deschise listili de partiecipanti la aciasta adunari

uraaaaa, uraaaaa, uraaaa

florili , pupaturili si urarili de bini vor fi la Dragos in ristaurant

Drum BUn ! lol!
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty [color=blue]LISTA PARTICIPANTI[/color]

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Joi Mar 01, 2012 8:04 am

Salutare , incepand de azi declar lista deschisa pentru intalnirea de PASTE , nu am vrut sa mai deschid alt topic cu lista participantilor .
Lista va fii urmarita permanent de catre toti veseli , am rugamintea sa se treaca numarul de persoane , cu sau fara rulota , participare la masa de Paste sau nu ..

Multumesc

1 Fam . Sibiceanu + porcusorul deci 3 pers , masa de Paste
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 10:07 am

2 - Lupii baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3- Sava Victor + doamna + copilu'

ps. masa o facem noi nu ei - sala e a noastra dar o organizam noi nu comandam meniuri etc etc
PS2 - in cazul in care considerati ca e cazul sa facem asa ceva , putem face noi un miel sau comandam la DL DRAGOS ,, un meniu care sa contina si fritura miel ...pt seara respectiva... Duminca.... daca nu , ,,, facem cu ce are fiecare o masa gen SHAORMA CU DE TOATE
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 01, 2012 12:34 pm

in acest moment mai sunt 6 locuri de rulota si 4 casute

nu are rost sa chemam mai multi decat 10 rulote si 6 casute cat e max pt ca sala de mese ARE 40 DE PERS..NU ARE ROST SA NE CALCAM IN PICIOARE
NU SE VREA O INTALNIRE CU 100 PERS,,,,,,,,,,,
deci vor fi max 30 ADULTI + COPIII LOR

primul sosit primul servit

cand nu vor mai fi , am sa inchid lista asa cum s a facut si cu muntele ( de sapta viit ) 8 mar .....

MINI FILM



LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  dorunegru Joi Mar 01, 2012 12:41 pm

1 Fam . Sibiceanu + porcusorul deci 3 pers , masa de Paste 3pers+ porcushor
2 - Lupii baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3- Sava Victor + doamna + copilu'
4- Ionel Generalu + Doamna + jimecheru'
5- Doru+Sotia+junioru'
5- Bebel+Sotia+"Asa frate"--------CASUTA !!!!
7- Dl Papuc + Doamna


Ultima editare efectuata de catre dorunegru in Joi Mar 01, 2012 8:58 pm, editata de 2 ori

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

PASTE 2012 ? Empty Re: PASTE 2012 ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum