RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

+2
Mircea Paduraru
LUPU CIPRIAN
6 participanți

In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mai 30, 2012 2:14 pm

se poate face o intalnire la THE FORT care este un club de Paintball
aici au si o zona de gratar etc se poate ramane pretul este de 40 ron normal sau 19ron cu voucher ce am gasit pe net ....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

site ul lor este acesta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
poze locatie
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
momentan nu am discutat nimic cu ei pt ca nu am stiu daca va intereseaza ideea ...


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Joi Mai 31, 2012 4:45 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  Mircea Paduraru Mier Mai 30, 2012 10:29 pm

Very Happy Daca gasesti amatori merg si eu

Mircea Paduraru

Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/01/2012
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  adrian05ro Joi Mai 31, 2012 9:21 am

nu ma intereseaza paintball-ul dar as putea sa va astept cu discul incins si cu spritz-ul la rece , in Safe Zone
40RON/pers este intrarea la paintball si nu pretul de cazare - eu asa inteleg
din cate scriu ei acolo nu se pomeneste nimic de rulote , asa ca daca vrem sa stam acolo trebuie intrebat de dinainte ca daca imi ia ( chiar si la oferta ) 20RON/pers insemna ca platesc mai mult ca la Dragos in camping ( de exemplu )
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 31, 2012 1:50 pm

Acum am fost acum pana acolo - se coboara podul care trece peste centura spre "Acumulatorul", se mai continua 500m cca, dupa ce treci de "acumulatoru'" si se face un drum asfaltat in diagonala spre stanga unde s numai camioane si de astea pe acolo pt ca s firme de profil industrial..
in capatul asfaltului ce tine cca 1000m se continua pe drum de pamant , intrii pe camp si te duci spre padure
ERam cu Mercedes ul si nu am continuat pt ca e prea joasa masina ...
dar i am intrebat pe paznici daca e acolo si mi au zis ca acolo e
asta emoticul pt care nu am facut poze,, erau balti si nu m am incumetat sa bag masina pe off road ....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  harybald Joi Mai 31, 2012 10:53 pm

suna interesant...vrem detalii.....sunt amator
harybald
harybald
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 79
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  Vali Mocanu Vin Iun 01, 2012 9:01 am

...Si io ma bag! Suna interesant "RAU"! Asteptam detalii.
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Iun 01, 2012 1:57 pm

Pt. doritori , m-am interesat , putem folosi si zona SAFE adica zona de gratar, baietii pun si o piscina goflabila , se poate face gratar , DAR NUMAI DACA VENIM SI LA PAINTBALL un minim de 6- 8 pers pt ca trebuie sa incaseze si ei ceva costa cca 20-30 lei 100 de bile de pers , include echipament complet ...
Probabil ca daca ramanem cu rulotele si suntem 10 -12 sau 14 pers facem o cheta si mai dam 5 lei de om ( nu stiu ) ..pt campare..... sa nu dam nimic si ne bagam si a2 a zi la o partida PAINTBALL deci sambata -duminica
DACA facem aceasta intelegere cu ei , am sa i anunt ca mergem de vineri la locul respectiv si ne vor gasi acolo sambata cand vor veni organizatorii , pt ca se pare ca ei nu stau permanent acolo .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  Iancu Gabi Vin Iun 01, 2012 4:03 pm

abia astept sa ti trag citeva .... in cur.bileee,bree,nu te gindi la altceva
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon -      PAINTBALL Empty Re: Intalnire zona Selgross TUBORG - Pantelimon - PAINTBALL

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum