RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

+5
adrian05ro
Sorin.Sibiceanu
LUPU CIPRIAN
Iancu Gabi
IRINA
9 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  IRINA Vin Noi 25, 2011 12:25 pm

cu Fam IAncu , si Parvu vom merge n Grecia la sfarsit de iunie .in Halkidiki pe unul din p brate , cred cekl din mijloc ... peninSULA

IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Buna

Mesaj  Iancu Gabi Mar Noi 29, 2011 10:41 am

da noi confirmam ptr Grecia.

Ramane Grecia 9 nopti sau 4 Turcia la Silvri langa Istanbul la mare+ 5 nopti Grecia tot la mare . LUPU Ciprian
informatii si aici daca e sa alegem ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Ian 30, 2012 7:22 pm

pt cei care vor sa vina eu am ales ca varianta din cele de pe net asta :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

daca mai aveti variante scriecti -le aici va rog !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Iancu Gabi Mier Feb 01, 2012 9:56 am

stai sa dea un pic soarele si ne vedem face to face si vedem cine merge si unde,ramine stabilit la Mogosoaia la un gratar.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty ARMENISTIS CAMPING - SITHONIA -

Mesaj  IRINA Mar Feb 07, 2012 8:37 pm

Propun sa mergem aici la vara ! Dupa parerea mea este un loc superb ! All inclusive la distractie : disco, seara greceasca, volei, tenis , etc, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] voi ce spuneti ?


Ultima editare efectuata de catre IRINA in Mier Feb 08, 2012 12:08 pm, editata de 1 ori
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Feb 07, 2012 8:42 pm

Cred ca ne bagam si noi , dar sa vedem ce va mai fii pana atunci , nu vedeti ce este in Grecia ..
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Iancu Gabi Joi Feb 09, 2012 12:27 pm

deci ramine sa asteptam pina la inceputul lui Martie sa vedem preturile sau mai incercam pina atunci
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Feb 09, 2012 1:42 pm

pretul la Armenistis este cca 25 euro / noapte , iar camping ul este unul plin de activitati este deosebit , este considerat ca fiin CEL MAI tare in zona pe forumurile de afara fapt pt care consider ca decat sa merg la unul in care e bun tariful adica 19 euro mai bine merg aici unde nu ma plictisesc si sunt multe atractii ....
ramane sa mai vedem , puteti compara si cu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

dar care nnu e cu nimic deosebit ..


la ambele camping uri am vb de 10 % reducere
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Feb 23, 2012 11:16 am

ca prima optiune ramane Thalata Kalamisti , ptretul este cca 20 euro echipaj ..



filmulteul n este cine stie ce , dar se vede ca e umra si ca e civilizat , in zona sunt multiple optiuni .

detalii pe

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty camping kalamitsi

Mesaj  IRINA Joi Feb 23, 2012 1:48 pm

Pt cei care doresc sa mearga cu noi in Kalamitsi Camping , am gasit un alt video cu mai multe detalii din cadrul acestui camping: piscina , plaja, minimarket, terasa, wc . Parerea mea este ca acest camping este frumos, dotat, dar cam linistit unde intradevar sa aud pasarelele doar ,..... credeti ca va incadrati in acest peisaj " galagiosilor" ?
In 2 cuvinte " super camping-ul"

IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty camping Grecia

Mesaj  adrian05ro Joi Feb 23, 2012 2:04 pm

din poze este OK , si o inteleg pe Irina ca este entuziasmata
eu zic sa trimiteti un mail si sa intrebati punctual in cazul vostru care este tariful , pentru ca lista de preturi este destul de dubios facuta si ATENTIE! curentul este trecut cu 4EURO/zi pe langa altele

noi am fost in zona Lithochoro , mai jos de Thesaloniki cu vreo 80km , intr-o zona in care de o parte a autostrazii este muntele Olymp iar in partea cealalta campingul asezat exact pe malul marii ( ca cel din poza ) , pretul platit de noi acum 2ani fiind de 20EURO/zi/rulota cu curentul inclus

adevarul este ca si eu si voi in cazul de fata facem pionierat in descoperirea campingurilor study

eu anul acesta vreau sa merg in Turcia , cam in aceeasi perioada , asa ca daca o sa vedeti un fum in departare sa stiti ca eu sunt pe malul celalalt jocolor king
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty lista preturi kalamitsi camping

Mesaj  IRINA Joi Feb 23, 2012 2:23 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

parerea mea Adriane , este ca preturile sunt convenabile . Ciprian a spus ca ii va contacta pe cei de la conducerea camping-ului pt un eventual discount de grup .... acum ramane de vazut ce va rezolva ... Daca voi ati luat hotararea de a merge in Turcia vara aceasta , au aratat la tv , ca peste o luna vor pune astia la dispozitie ferry boat ruta Constanta- Istanbul . Oricum si noi dorim sa mergem in Turcia cu rulota , dar probabil pt la anul. ..
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty precizari

Mesaj  adrian05ro Joi Feb 23, 2012 8:05 pm

fiti atenti ce vorbiti cu grecii aia
grecii sunt niste labag..........pardon ! ......onanisti super-profesionisti care stau la panda sa te fenteze cu prima ocazie ; de aceea va sfatuiesc sa luati macar un acord de principiu in ceea ce priveste pretul inainte de a merge acolo

veneam cu voi cu mare drag , dar sunt dator de anul trecut cu o Turcie asa ca nu vreau sa fiu fara cuvant

in ceea ce priveste feryboat-ul , eu am experiente cu el de acum vreo 12ani ; un drum Constanta - Istanbul insemna vreo 3zile de mers pe mare si este recomandat celor care vad in mersul pe mare o placere - ceea ce nu este cazul la Nutzi
pe de alta parte decat sa mergi 3 zile cu vaporul mai bine ma trezesc ( sau trezsex) de dimineata pe la vreo 4 si pana la 2-3 dupaamiaza sunt la Silivri
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Parerea unui turist despre Sytonia - Super !!

Mesaj  IRINA Mar Feb 28, 2012 8:23 pm

impresii ale unui turist ce a fost pe Sytonia


In Sithonia puteti vizita Porto Carras o statiune de super misto de bogatasi, NEOS Marmaras un orasel mai mare , croaziera la Muntele ATHOS , pestera Petralona , Salonic, sau puteti merge pe diferite plaje putin populate dar nemaipomenite si unele amenajate chiar cu sun-bed-uri si umbrele.
Pestera Petralona este cam la 20 km de la N. Moudania inspre Salonic dar pe un drum lateral, deci cam 35 km de la Philoxenia (Psakoudia). Aici s-a decoperit un craniu de om vechi de vreo 800.000 ani, dovada cea mai veche a tipului de om care sta in pozitie verticala.
In croaziera la M. Athos se pleaca din Ormos Panagias care e cam la 10 km de Vourvourou.
Pretul biletului era anul trecut 20 sau 25 euro , copii jumate si se cumpara din port . (erau cateva agentii acolo).
Erau 2 vapoare : unu copia un vas de pirati (cu asta am fost eu) , altul avea o forma de vas de croaziera si plecau dimineata cam la o jumate de ora unul de altul. Pretul stiu ca era acelasi, cred ca diferea programul oferit pe vas la intoarcere din OURANOPOLIS.
Neos Marmaras ,un orasel incantator intr-o zona in care combini muntele cu marea cu peisaje tulburatoare,golfulete care te invita la scufundari.
La taverne mananci super bine cu 15-20 eu 2 pers. cu bere sau suc cu tot ,dar poti sa iei si un gyros cu 2 eu si te saturi(va recomand mix fish sau mix grill cam 15 e portia imensa pt 2 pers +salata si cartofi pai). Este si un LIDL la NIKITI de unde poti sa-ti faci aprovizionarea cu cele necesare(apa, suc ,bere, vin, etc ) . ex 0,6 eu cutia de 0,5l bere nemteasca Veltins parca . Eu zic ca nu are rost sa va carati cu mancare si bautura din RO.(poate un vin bun daca preferati ceva anume).
Statiunile grecesti sunt in mare majoritate sate turistice de mici dimensiuni ,a caror populatie se mareste in sezonul cald.
Soseaua serpuieste pe langa golfuri de o frumusete rara si paduri de pini atingand apogeul in zona oraselului Neos Marmaras.
Nu cautati in Halkidiki ,cluburi zgomotoase si viata de noapte intensa(nu prea gasiti) ci relaxare,soare,mare adevarata,mancare buna,taverne traditionale.

Despre preturi la cazare nu prea pot sa va ajut dar in plin sezon trebuie sa va asteptati la 30-40 euro cam / noapte . Eu anul trecut am avut platit din tara 7 nopti si am mai luat acolo pt 3 nopti un ap. cu 2 camere cu 50 euro/zi (2-5 sept.). Oricum sa negociati cu ei , sa nu le dati din start pretul pe care-l cer. Va recomand daca puteti sa ajungeti devreme in GR ca sa aveti timp sa cautati cazare ce va doriti (conditii/pret) .Am inteles ca anul acesta au mai marit putin preturile la cazare.
Si ..... inainte de granita BG-GR cu vreo 20 km e un OMV de unde se poate face plinul la masina . In GR e mai scump.Se poate plati cu euro (fac ei paritatea ) sau card (mai convenabil).
Despre Vourvoruou pot sa va spun ca e un satuc plin de verdeata , mare-munte , vile misto si taverne . Cred ca anul acesta acolo voi merge, daca renunt la Thassos.
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Turul Sitoniei

Mesaj  IRINA Mar Feb 28, 2012 8:48 pm

Halkidiki este o regiune peninsulara care are trei brate: Kassandra, Sithonia si Agios Oros. Sithonia este bratul din mijloc, iar coasta ei uimeste turistii cu peisaje extrem de variate, de la plaje cu intrarea lina in mare, pana la stanci abrupte, necalcate de vizitatori ci doar admirate de pe colinele inalte.

Sithonia este ’’o simfonie intre albastru si verde’’; hotelurile se regasesc peste tot si de toate categoriile, inclusiv camping-uri, iar in ceea ce priveste partea de distractie si relaxare, aici se imbina perfect traditionalul si ospitalitatea specifice Greciei cu placerile contemporane.

Exista o zona de aproximativ 4 km intre Nea Moudania si Nikiti care in majoritatea pliantelor si ofertelor agentiilor de turism este incadrata ca apartinand Sithoniei. In realitate, daca e sa ne luam dupa indicatorul rutier, aceasta incepe dupa statiunea Metamorfosi, primul orasel, si cel mai vechi de altfel, fiind Nikiti. Casele de aici majoritatea sunt construite din piatra si de aici incepe spectacolul propriu zis al combinatiei verde-albastru, intretinut de nisipul alb si de granitul specific zonei.

In Nikiti drumul se bifurca; este punctul unde incepe si se incheie turul . Exista doua variante: drumul spre dreapta cu vedere spre malul bratului Kassandra, sau spre stanga spre Vorvourou si cu maretia Muntelui Athos undeva in zare..

Neos Marmaras este construit pana pe coline si este inconjurat de paduri de pin, iar plajele de aici au fost bineinteles premiate ani la rand cu vestitul ’’Blue Flag’’. Nisipul pe plaja unde mergeam noi era din pietris foarte marunt, alb, iar apa limpede si curata. Se pot servi o varietate de mancaruri si bauturi, existand toate categoriile de taverne, restaurante, chiar si fast food-uri, iar mancarea este excelenta. In partea de sud, vizibil si de pe plaja se poate observa complexul de hoteluri Porto Carras.

Urmatoarea locatie care atrage atentia este Toroni, numit dupa sotia lui Proteus, fiul lui Poseidon. Istoria si-a pastrat vizibil amprentele in aceasta zona. Exista dovezi cum ca aici au existat locuitori inca din Neolotic pana azi, in permanenta, locul nefiind niciodata parasit. In secolul V i. e. n. Toroni era unul dintre cele mai importante orase din Halkidiki, avand propria moneda. Dupa invazia turca, granitul extras din aceasta zona a fost folosit pentru constructia drumurilor din Constantinopole si Salonic.

Putin mai la sud de Toroni, unul dintre cele mai atractive locuri de pe Sithonia este Porto Koufo. Drumul serpuieste de sus, prin zone inverzite, pana jos, langa marea albastra si plaje cu nisip fin. M-a impresionat cum urca si coboara soseaua si abia asteptam urmatoarea curba sa vad ce alte minunatii apar in zare. Porto Koufo este cel mai mare si mai sigur port natural din lume. Coasta ascunde numeroase pesteri, una dintre ele putand fi vizitata cu barcile.

Mai departe soseaua traverseaza bratul pana pe partea cealalta si imediat ce ajungem catre Kalamitsi se vede Muntele Athos, iar marea are culoarea turcuaz spre mal fiid foarte foarte curata.

Din Kalamitsi am urcat si am coborat de-a lungul coastei pana in Sarti. Multe agentii de turism recomanda aceasta statiune, iar ofertele de cazare satisfac toate categoriile de turisti. Mie mi-a placut pentru ca mi se pare o zona deschisa, luminoasa si ofera o vedere deosebita asupra muntelui Athos.

Trebuie amintita si statiunea Vorvourou, spre sfarsitul turului , situata la aproximativ 120km de Salonic. Si aici colinele imbratiseaza marea, iar de-o parte si de alta a drumului vile si hoteluri atrag atentia indemnand parca turistii sa le treaca pragul.


Ultima editare efectuata de catre IRINA in Mar Feb 28, 2012 9:14 pm, editata de 1 ori
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty perioada de concediu

Mesaj  adrian05ro Mar Feb 28, 2012 9:10 pm

daca puteti pleca cu o saptamana mai devreme o sa ajungeti acolo inainte de a ridica astia preturile
ei considera ca abia de la 1iulie este plin-sezon

acu' depinde daca ati batut in cuie data de plecare sau va mai puteti razgandi , sau reorganiza
oricum , faceti intr-un fel si vorbiti cu ei dinainte despre pret pentru ca grecii sunt si onanisti si poponari , deopotriva
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  george chirila Mier Feb 29, 2012 9:28 am

Cum sunt temperaturile la ei ( nordul Greciei ),in luna iulie ? Banuiesc ca sunt ....ucigatoare !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Temperaturi

Mesaj  adrian05ro Mier Feb 29, 2012 10:16 am

nu sunt ucigatoare deloc
dat fiind faptul ca relieful este muntos in zona aia aerul este destul de rece

eu am fost la 80km mai jos de Salonic ( Thesaloniki ) , cumva la poalele Olymp-ului si seara dadeam drumul la caldura
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Feb 29, 2012 11:02 am

am fost spre finalul lunii iunie in Grecia in 2 zone diferite zone de insula unde bate permanent vantul marin nefiind decat apa in jur e mai racoros nu vine aer cald ( din zone cu asfalt batut de soare )
In insula Creta temperatura era zilnic de 35 grade in iunsau 32..iar seara 28,,
in insula Corfu cam aceceasi perioada in alt an 2009... la fel
in IULIE in grecia sunt 37 grade in iul la soare real feel cred ca eun 40 dar asa cum zice si Adi seara iei ceva pe tine pt ca e racoros nu sunt nopti de genul cald , sunt racoroase noptile...

Nu am fost cu rulota, in ambele cazuri am f la hotel cu aer cond... din fericire...
anul asta experimentez pt prima data un concediu la mare in strainatate cu rulota....

pana acum un am fost decat pe la noi in zona MAmaia Nvodari la vestitele camping uri pe care le stiti si de care m am saturat !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Iancu Gabi Mar Mar 13, 2012 9:01 pm

am fost acum 6 ani tot in Halkidiki,pe Cassandra,orasel Polichrono,in perioada 5 aug 15 aug,la ora 12 00 nu mai puteai sta pe nisip,noi care stam ca serpi la soare,totusi la 12 30 cel mult plecam in camera.super cald.iar dupa amiaza dupa 16 00 mergeam si inca era fierbinte nisipul,dar dupa ora 20 00 era placut pe faleza.tocmai bine sa intre berea rece.si in 2009 am fost tot acolo dar in septembrie01 -10 sept,si in ultimele 3 zile am prins furtuna si era asa de rece incit am plecat cu 2 zile mai repede acasa.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Iancu Gabi Vin Mar 16, 2012 8:13 am

nu,cred am sa vorbesc cu prietenul meu Pirvu Florin si am sa vad daca il tenteaza Turcia,eu anul trecut am promis ca fac cu el un concediu,impreuna .eu cind vorbesc ceva la mine ramine vorba.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  george chirila Vin Mar 16, 2012 4:03 pm

Ce-as veni si eu cu voi in Grecia ,dar nu ne " pupam " la perioada . Eu de-abia dupa 10 iulie intru in c.o !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 16, 2012 6:15 pm

baietii mai raman dupa ce plec eu pe 9 cred ca inca 1 saptamana .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mar 22, 2012 1:29 pm

Am facut un mail catre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
si am primit raspuns de la ei .... in care se vede ca pretul este de 25 euro echipaj 2 pers , masina rulota ... ( fara curent ) DAr atentie , este un camping considerat de 4 stele cu piscina si facilitati de exceptie !!!!!!!!!!!
nu comparati cu unul de 20 euro f simplu ,, care nu e cu nimic deosebit ...

Dear sir/madam,
We are very happy that you choose our camping among others for your summer holidays!
It is our pleasure to visit and meet our country and specific Halkidiki, which is a place with unique natural beauty and blue-green waters!

The total cost for 9nights with your caravans will be 218.90€ and the deposit 55.00€.
This cost includes 2 adults + 1 car + the carava n.

For further information please do not hesitate to contact us!

Best regards,
Maria Ioannidou
Thalatta Camp.
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Marian Ciocan Joi Mar 22, 2012 10:18 pm

ciprian : poti intreba daca au parcare in afara campingului
pt ca nu are rost sa ti masina langa rulota pe tot parcursul sejurului
zic asta ca dupa o anumita ora nu prea mai ai voie sa circuli in camping cu masina
si nu are rost sa platesti pt masina
ar trebui sa platesti decat 2 zile pt masina din tot sejurul cand te instalezi si cand pleci

Marian Ciocan

Mesaje : 29
Data de inscriere : 18/03/2012

Sus In jos

Grecia perioada 29 iunie-13 iulie Empty Re: Grecia perioada 29 iunie-13 iulie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum