RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OFF CAMPING la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012

2 participanți

In jos

OFF CAMPING  la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012 Empty OFF CAMPING la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012

Mesaj  marius25byu Mar Aug 07, 2012 4:41 pm

...la o distanta de 5 km de la Floresti se afla localitatea Magureni, dupa care incepe o zona mirifica impadurita ce duce spre Iedera in Judetul Dambovita....daca in week-end-ul 11-12 August 2012 sunt doritori sa campeze aici....va rog sa ma contactati la 0721215685 sau pe messenger yahoo la.... marius25byu
Reperele pentru cei ce nu cunosc zona...ar fi urmatoarele: Ploiesti.....Baicoi(DN1)...Floresti....Magureni...cam 20 km de la Ploiesti
Zona curata si accesibila pentru intrarea cu rulota si multa umbra.
Eu acolo voi fi in acest week-end, cu o Sprite Alpine2, trasa de un micut Audi a3


Ultima editare efectuata de catre marius25byu in Mar Aug 07, 2012 5:18 pm, editata de 5 ori
marius25byu
marius25byu

Mesaje : 10
Data de inscriere : 07/08/2012
Varsta : 45
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

OFF CAMPING  la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012 Empty Re: OFF CAMPING la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Aug 07, 2012 4:57 pm

E buna locatia din ce mi ai spus la tel ,,, dar pt ca esti la inceput imi permit sa fac ceva observatii :
- trebuie sa specifici daca are sau nu umbra
----------------------daca e facil de intrat si iesit cu rulota
-----------km distanta fata de Buc sau fata de Ploiesti ca s ane facem o idee....

de preferat ar fi sa propui de vineri pana duminica sa nu facem drumul doar pt un spritz sa il facem pt 2 Smile ,, eventual unii dintre noi cum ar fi Gica Papuc din Corlatesti sau eu putem ramane pana luni de dimi ... Smile
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

OFF CAMPING  la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012 Empty ...

Mesaj  marius25byu Mar Aug 07, 2012 5:05 pm

...m-am conformat cu minimum de detalii
marius25byu
marius25byu

Mesaje : 10
Data de inscriere : 07/08/2012
Varsta : 45
Localizare : PLOIESTI

Sus In jos

OFF CAMPING  la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012 Empty Re: OFF CAMPING la Magureni Iedera, la granita intre PH si DB in week-end-ul 11-12 August 2012

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum