RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Camping LAGUNA - Nisipurile de Aur(BG)

2 participanți

In jos

Camping LAGUNA - Nisipurile de Aur(BG) Empty Camping LAGUNA - Nisipurile de Aur(BG)

Mesaj  adrian05ro Mier Mar 28, 2012 8:59 pm

anul trecut am stat o saptamana in acest camping
pret : 20 EURO/echipaj , curentul inclus
facilitati : internet wirelss , apa , canal , curent , la coltul locului de parcare
plaja proprie , cu salvamar ( sau bodyguard)
in functie de noroc si de rezervare se pot gasi locuri mai mult sau mai putin umbroaase
contrar asteptarilor , campingul era foarte solicitat si de aici checkin la 12 , iar check out tot la 12

in 10min se ajungea pe jos in statiune , unde pe feleza erau tot felul de boutique-uri , magazine , terase , restaurante
se pot vizita Varna ,Albena , Balcick-ul , sau Cap Kaliacra
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Camping LAGUNA - Nisipurile de Aur(BG) Empty Nu recomand pentru familii cu copii

Mesaj  viostefanesti Vin Feb 22, 2013 8:13 pm

Am fost in Bulgaria , la Nisipuri de aur, iar campingul Laguna se afla la 5-7km, de statiune, se poate campa , cu cortul , cu rulota , au si camere, cu aer cond., pretul este de 20-25 eu/ camera , iar 20 euro echipaj si masina,
Se poate pescui, la kefal, dar sunt multi turisti nudisti, nu recomand famiililor cu copii, plaja este micuta, proprietarul
vorbeste putin romaneste,
Bafta , viostefanesti lol!

viostefanesti

Mesaje : 17
Data de inscriere : 16/02/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum