RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Camping "Trei stejari" - Horezu

In jos

Camping "Trei stejari" - Horezu  Empty Camping "Trei stejari" - Horezu

Mesaj  adrian05ro Mar Apr 10, 2012 9:11 am

acum 4ani cand am fost acolo am gasit cel mai distrus si mai "terminat" camping din toate existente
nu am rezistat decat o noapte , dupa care am strans si am plecat unde am vazut cu ochii
praf- praf-praf
nimic bun
este foarte aproape de soseaua ce leaga Rm.Valcea de Tg.Jiu , si chiar langa o panta care este "spaima" motoarelor de camion si a cutiilor de viteze ; pe vremea aia am dormit afara si toata noaptea cam la juma' de ora trecea cate o Raba care cand dadea cu nasul de panta auzeai intai vreo 3-4spritzuri , tot atatea tentative de a schimba vitezele , urmate de motoare ambalate la blana de iti tremura diafragma de la plamani in tine
stiu ca era trecut pe net , dar cu o prezentare de te dadea pe spate
nu stiu care or mai fi acum conditiile de acolo , dar sincer nu m-as mai incumeta sa-l vizitez
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum