RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

+10
george chirila
Ninel Gavanescu
Vali P
adrian05ro
aurelian pavel dobre
dorunegru
Iancu Gabi
Sorin.Sibiceanu
Relu Deliu
LUPU CIPRIAN
14 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  george chirila Vin Mar 16, 2012 3:41 pm

Lasa Cipriane ,forumul asa . Nu-l mai colora excesiv,ca o dam in ....tiganie ! Razz Wink
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 16, 2012 3:54 pm

ok , momentan ramane asa pt ca vad ca majoritatea asta a exprimat
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  Manu Dobre Vin Mar 16, 2012 7:28 pm

sincer, eu as vrea in rosu-albastru.
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mar 16, 2012 7:35 pm

mai avem si rapidisti si apoi se supara....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  IRINA Vin Mar 16, 2012 10:09 pm

Propun ca forumul sa ramana asa cum este acum ! E perfect !! Singurele modificari care ar inbunatati forumul sunt cat mai multe postari cu privire la rulotit , excursii , etc ...
IRINA
IRINA
Admin
Admin

Mesaje : 131
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  Vizitator Lun Mar 19, 2012 4:38 am

doresc sa readuc aminte ADMINULUI ca ar trebuii sa se aplice regulamentul si sa nu mai accepte sa fie nume decat cel real nu la caterinca pt ca, nu unii sunt mai prosti (care si-au pus numele real) si altii mai destepti Embarassed Embarassed Embarassed

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  adrian05ro Lun Mar 19, 2012 9:25 am

beiii Sava ,
uite ca nu te-ai suparat degeaba , Sibiceanu a luat problema in mana

si daca tot veni vorba de reclamatii si de Sava , eu am o reclamatie impotriva lui Sava si anume ca ultima daca s-a facut ca uita toba acasa si a venit "caine surd la vanatoare "
daca il mai prind fara toba la purtator o sa-i rup pe spinare linguroiul ala de invartit in ceaun
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mar 19, 2012 1:57 pm

nu se mai accepta useri de cat cu nume nu neaparat nume prenume dar macar un prenume ca sa putem sa ne adresam cumva catre o persoana..
exemplu : se accepta MR VIOREL pt ca stii ca e viorel sau ADRIAN05 pt ca user ul contine si ADRIAN
dar nu se accept nume de useri care s anu contina un prenume macar sau chiar si nume .....
rog pe cei care vor si accepta sa le scimbam numele de logare sa scrie un mail catre mine sau sa dea reply la topic ul lui Sibiceanu cu schimbare "user "
https://rulotistiiveseli.forumgratuit.ro/t169-schimbare-user-name-in-nume-real#2081
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  dorunegru Mier Apr 18, 2012 8:13 pm

Domnu' Admin va respect munca , talentu' si priceperea da chiar nu gasiti si alte foto pentru fronton ? Nu te-ai plictisit de acele matarangi uscate si stafidite ? Este cum spui forum de rulotisti veseli , cum faci prezentarea ?

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 18, 2012 8:21 pm

astept mail cu poze de la intalniri comune care vor deveni poza de antet Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  dorunegru Mier Apr 18, 2012 8:38 pm

Din pacate aparatul meu a avut o scarba in functionare nu am foto, dar acel gen de foto poate fi afisata 1-2 zile maxim pentru a putea fi vizionata de intreg cvorumul dar nu poate deveni muza de inspiratie sau pe post de carte de vizita a forumului.

PAREREA MEA.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Apr 18, 2012 8:50 pm

ok , e binevenita parerea pt ca si Sava a zis la fel ca tine.... deci o scoatem Wink nu e problema
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 23, 2012 11:00 am

topic ul este pt sugestii sau reclamatii la adresa forumului ...
am lasat sa vedeti sa cititi dar era off topic , deci s-a sters...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  Relu Deliu Vin Mai 04, 2012 2:13 pm

Nu-mi place ca ma trimiteti la face-buci sa vad poze. Eu n-am cont si n-am de gand sa-mi fac.
Relu Deliu
Relu Deliu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 168
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 61
Localizare : mai toata ziua in Bucuresti, dar scap eu

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  george chirila Lun Iun 25, 2012 8:44 pm

As avea o mica propunere daca mi se permite :
Intrucat acest site este vizitat de catre doamne si copii ,as propune ca userii sa aiba un limbaj cat mai ...domestic ,daca pot spune asa ceva.Nu am zis limbaj academic ,ci putin mai cu perdea .Daca se poate . Multumesc !
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  dorunegru Lun Iun 25, 2012 8:51 pm

Propun ca acest forum sa fie pastrat de Domnul Administrator pentru si cum a fost infaptuit.Pentru rulotisti veseli,caterincosi si zurbagii , academicienii ce doresc sa isi sustina operele plagiate nu sunt obligati sa isi racaie ochii de ce se discuta aici cu perdea sau fara.



Deci cine simte oarece disconfort paci este liber sa aleaga daca suporta sau nu sa fie pe aici , oricum de la ideea de rulotisti veseli s-a cam spulberat pe aici ,s-a permis accesul multor persoane care nu au statutul de RULOTIST VESEL in acceptiunea noastra.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 25, 2012 8:55 pm

doamnele sa ii lase pe barbati sa ia cuvantul , ca de aia sunt "cocosi" , iar copii sa isi vada de ale lor Very Happy

nu cred ca pana acum limbajul a fost insuportabil , prea incarcat de "carne" sau de "urari de bine" , iar daca a mai scapat cateceva nu a fost de ne-iertat

discutiile pe marginea limbajului folosit au fost facute cu mult inainte ca tu sa fii mai activ , asa ca ai o scuza Wink ca nu ai participat la ele
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Iun 25, 2012 8:58 pm

ti se permite orice pt ca suntem colegi si asa e normal si SUNTEM EGALI AICI INDIFERENT CARE ARE BUTOANE SI CARE NU !
despre decenta insa nu sunt de acord ca ne raportam la copii ...
aici copiii nu prea au ce cauta.. cat despre doamne sunt nevestele , prietenele noastre deci ne cunosc nu stiu la ce te referi ca limbaj
NU recomand sa scrii cu p...a sau ceva f vulgar dar daca ai de zis o gluma un banc poti sa scrii asa cum te simti tu bine !
cred ca respectul intre noi este in a nu ne jigni , nu ca scriu eu sau altu ' ... cuvantul ...... " cur " sau vre o mica prostie .
e doar o opinie nu regulament.....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 25, 2012 9:09 pm

dorunegru a scris:Deci cine simte oarece disconfort paci este liber sa aleaga daca suporta sau nu sa fie pe aici , oricum de la ideea de rulotisti veseli s-a cam spulberat pe aici ,s-a permis accesul multor persoane care nu au statutul de RULOTIST VESEL in acceptiunea noastra.

este ca la programele de TV , daca nu iti place schimbi postul , ca doar telecomanda este in mana ta

sunt intru-totul de acord cu faptul ca unii care nu au nici un fel de tangenta cu spiritul acestui forum sunt membri , si nu ar deranja prea tare daca nu ar da cateodata si cu "mucii in fasole" ( oops , scuze de limbaj!)

pe de alta parte , serios vorbind acum , eu unul sunt deranjat de "carcotasii" , "peluzistii" si pup-in-curistii care in afara de a arata cu degetul nu sunt capabili de nimic in plus ; cel mai usor este sa spui "nu se poate" decat sa gasesti o cale de rezolvare - cum era ia :desteptii cu solutiile , iar prostii cu scuzele !!!

eu personal am cativa "clienti" carora o sa le umplu congelatorul cat de curand , dar nu mai devreme de terminarea concediului ; vreau sa plec si sa vin linistit , dupa care nu o sa mai tin cont de nimic indiferent de consecinte
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 25, 2012 9:09 pm

dorunegru a scris:Deci cine simte oarece disconfort paci este liber sa aleaga daca suporta sau nu sa fie pe aici , oricum de la ideea de rulotisti veseli s-a cam spulberat pe aici ,s-a permis accesul multor persoane care nu au statutul de RULOTIST VESEL in acceptiunea noastra.

este ca la programele de TV , daca nu iti place schimbi postul , ca doar telecomanda este in mana ta

sunt intru-totul de acord cu faptul ca unii care nu au nici un fel de tangenta cu spiritul acestui forum sunt membri , si nu ar deranja prea tare daca nu ar da cateodata si cu "mucii in fasole" ( oops , scuze de limbaj!)

pe de alta parte , serios vorbind acum , eu unul sunt deranjat de "carcotasii" , "peluzistii" si pup-in-curistii care in afara de a arata cu degetul nu sunt capabili de nimic in plus ; cel mai usor este sa spui "nu se poate" decat sa gasesti o cale de rezolvare - cum era ia :desteptii cu solutiile , iar prostii cu scuzele !!!

eu personal am cativa "clienti" carora o sa le umplu congelatorul cat de curand , dar nu mai devreme de terminarea concediului ; vreau sa plec si sa vin linistit , dupa care nu o sa mai tin cont de nimic indiferent de consecinte
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Iun 25, 2012 9:15 pm

pt a nu degenera discutiile si pt a nu fi nevoit sa va sterg postarile , mai ales ca suntem prieteni si colegi , propun sa luam o pauza .
acest topic se inchide ca sa nu ajungem sa ne certam intre noi , repet mai ales ca suntem prieteni si colegi ...

daca se vor continua conflicte pe alte topic uri- , am sa inchid 10 zile forumul cat sunt plecat in concediu , il sting definitiv !

acest forum l am facut pt a ne intalni.
TRAG LINIE SI VA SPUN CA PUTETI SCRIE ASA CUM VA PLACE SI CU LIMBAJUL CARE VA CONVINE !
SIMTITI-VA BINE , suntem intre noi , suntem prieteni ............

repet topic ul se inchide !


va rog scrieti info turistice nu carcoteli ! Wink
multumesc !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Aug 06, 2012 9:32 pm

Am deschis si acest topic , nu a fost inchis accidental a fost inchis pt a se stopa un potential scandal... care s-a evitat pana la urma....
Pt ca suntem prieteni si colegi trebuie sa ne respectam nu sane atacam , ast nu inseamna ca nu pot exsista neintelegeri ...dar multe se pot rezolva si in privat intre 2 memnrii ai unei comunitati nu aici.....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Aug 06, 2012 9:43 pm

dorunegru a scris:Ca si "membru" fictiv , peluzist ma mir ca a fost acceptata cererea de inchidere a contului unui membru marcant a acestei comunitati ( RULOTISTII VESELI ), initial formata in decursul timpului prin inchegarea unei grupari de "RULOTISTI VESELI " si pusa in format electronic de D-nul admin Lupu avand initial stabilit un numar de membri restrans (cca 10-15 echipaje , practic cei care au format acest grup si evident continua sa fie prezenti la intalniri desfasurand activitati tip "RULOTISTUL VESEL " ) , ca urmare a unei dispute cu un "membru" ce nu este in tema cu tematica acestor intalniri , nefiind prezent efectiv ci doar din spatele unui monitor.Nu comentez in nici un fel nici inscrierea si acceptarea a zeci de membri prezenti aici efectiv doar de dragul de a parea ca este o comunitate vasta nici "impartialitatea" privitor la inchiderea conturilor la cerere fara discutii lamuritoare.

Repet este o observatie , nu o incitare la discutii pro sau contra , daca adminul este in imposibilitatea (morala sau are obligatii fata de unul din membri )de a selecta cvorumul sugerez crearea de topicuri gen voting si atunci poate fi ajutat in luarea unor decizii fiind (impartial).
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Aug 06, 2012 9:44 pm

Contul lui Adrian nu a fost sters...
A cerut acest lucru de acum 5 zile si eu nu am facut nimic in ideea ca poate se razgandeste , azi a insistat sa il dezactivez si sa nu mai primeasca alerte pe mail etc ....
NU stiu daca eu sunt in masura sa accept sau nu ... zi-mi ce e de facut si facem .... nu e problema....
Imi pare rau pt decizia luata de el , eu nu am facut decat sa sterg ceea ce era scandal nu am fost subiectiv nu am dat nimanu dreptate....
discutiile celor implicati in vre o cearta trebuie sa aiba loc pe PM sau la tel nu aici de fata cu noi ...
..repet..
contul lui Adrian nu a fost sters , ci dezactivat temporar , daca revine usa e deschisa , mai ales pt el care este sufletul forumului inclusiv la intalniri nu doar virtual !................... da NU pot accepta sa se faca aici atac la persoana doar pt ca nu-ti place tie sau altuia de x sau de y ....
astea se fac in privat !

P.S. cand am creat acest forum am facut si eu cateva recomandari de postare sau un regulament sa zicem ...dar nu prea s-a tinut cont decat de orgolii....
https://rulotistiiveseli.forumgratuit.ro/t188-reguli-sau-recomandari-pt-a-posta-in-forum
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  Vizitator Mar Aug 07, 2012 9:11 am

eu personal nu stiu ce sa zic...... ,situatia creata e de tot cacatul, si regret maxim de retragerea lui Adrian mai ales ca prin abandonare a dat satisfactie unora.Consider ca Adrian trebuia sa demonstreze ca este un luptator si sa nu se lase invins de cacaturi.Din punctul meu de vedere adevarul e pe undeva pe la mijloc adica sunt trei vinovati:
1-Adrian a fost subiectiv in discutiile cu un anume forumist aducand atingeri voalate asupra calitatii sale de rulotist
2-acel anume forumist a jicnit intentionat prin postari si versuri
3-Adminul nu a aplicat regulamentul privitor la sanctiunile ce trebuiesc aplicata la jicnirea unui membru.Deci si Adminul ar trebuii incadrat la favorizarea jicnitorului.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

RECLAMATII ,   zi ce nu-ti convine  ! - Pagina 2 Empty Re: RECLAMATII , zi ce nu-ti convine !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum