RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

+7
FamiliaRusu
Avram Geo
MrViorel51
Vali P
adrian05ro
Sorin.Sibiceanu
LUPU CIPRIAN
11 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Apr 23, 2012 5:54 pm

Intre 1-4 iun la Laguna vineri - luni va fi si intalnirea CLUB RV la care eu si Irina , probabil alaturi de familia lui Gabi Iancu participam ...
Se va putea merge pe 25 lei /zi - inclus curent si bazine - PT ORICINE CU SAU FARA CARD CLUB , tarif unic negciat.
Sper sa fie vreme buna pt. ca as vrea sa fac si baie ,,, daca sunt macar peste 20 de grade .
Nu-mi convine sa ma duc in alta perioada a anului pt ca nu vreau sa i dau in loc de 1 mil pe 4 nopti,, vreo 3 mil ....
de asemenea pe 6 iun ar fi si ziua mea , dar cade in cursul saptamanii , deci cred ca dau un spritz la cei prezenti.. in acel wekend acolo - nu STIU DACA o mai sarbatoresc separat anul asta - inca nu am hotarat !..
Daca vrea cineva sa vina sa stam cu rulotele sa "tinem aproape " acolo impreuna , cu cea mai mare placere ...

P.S.va rog nu scrieti off topic !!!
detalii cu toate ca toti stiti cum arata zona ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 07, 2012 9:16 pm

...din ce am discutat pana acum din cei de pe aici ar fi pt vineri - luni 1-4 iun ...
Deliu Relu , eu , Nelu Predonu , Rusu Mihail , ( Gabi Iancu 80% ) , sa vedem daca vine si Marian Ciocan .....
........ daca s doritori sa " mancam " impreuna .... macar 2-3 echipaje... seara un gratar.. fara a fi legati ca orar si mese unii de altii ..... ar fi f bine Wink
eu am de gand sa stau mai retras , de data asta nu am sa mai fiu in " mijlocul actiunii "
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Mar Mai 08, 2012 7:51 am

Salut , cum de ti-a venit mintea la cap cu ultimul paragraf .. Scuze de off





Bafta
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mai 08, 2012 3:03 pm

nu e vb de "mintea la cap " dar vrea sa stau un pic separat ca sa nu deranjez NU ca m-ar deranja ceva sau cineva NU am probleme cu nimeni . ...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  adrian05ro Mar Mai 08, 2012 10:20 pm

pentru un week-end mi se pare mult 250km pe sens , si mi se pare si mai mult daca tinem cont de DN1:affraid: No affraid No

Cipriane , mai bine mai astept o saptamana , mi se usuca gatul , dar nu o sa vin pentru ziua ta pana acolo nici daca imi tai venele in lung si imi pui sare pe ele

eu am venit "demolat" de aici de langa Bucuresti , de la padure , daramite de la Fagaras ?????
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mai 09, 2012 11:55 am

Adi , nu am sa imi fac ziua acolo ...
,,daca mi fac ziua o fac undeva off camping poate la Tantava Gradinari chiar daca ne inghesuim asta e..vedem ....
daca e sa merg la LAguna am sa plec de joi dupa amiaza sa stau pana luni seara tarziu - ma intorc eventual noaptea sau marti NU merg doar in wekend.
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mai 15, 2012 5:23 pm

GabyIancu a scris:Fam Iancu,3 pers, din 01.06 -04. 06.


la fel si cu Vali Panait am vb la tel si vine Smile sa vada cum face cu munca dar vine .....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mai 15, 2012 9:31 pm

reactualizare lista .... cu cei de aici ca sa zic asa in afara de VALI SI RUSU... care - s comuni si aici si clubului de mai de mult....
Mircea Paduraru , Gabi Iancu , eu , speram si Deliu , dar se pare ca nu Sad
l-am vazut pe lista si pe Manu Dobre.....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Vali P Mier Mai 16, 2012 1:39 pm

Ciprian, daca mai ai, vreau si eu un tricou(marimea care ti se potriveste tie) si un sticker(mai mic, nu cat rulota) cu Rulotistii veseli.
Am pe spatele rulotei stickere cu toate cluburile pe care activez...lipseste al vostru deci...e musai sa-mi aduci la Laguna, cred ca si Mihai Rusu ar vrea !
Sa ne vedem sanatosi !
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  MrViorel51 Mier Mai 16, 2012 6:56 pm

Sa nu uiti tricoul ala mare si stikerul.Si eu voi fi la Laguna Albastra.Sper ca nu m-ai omis intentionat,sunt trecut in lista.
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 67
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Mai 16, 2012 7:28 pm

imi cer scuze , nu mi am dat seama ! ok , ne vedem acolo Wink !
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Avram Geo Joi Mai 17, 2012 11:52 pm

Brasovenii prezenti, normal.....
Avram Geo
Avram Geo

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/11/2011
Varsta : 48
Localizare : Brasov

http://www.scoaladesoferigeo.ro

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  FamiliaRusu Vin Mai 18, 2012 2:42 am

E clar...deci ai de adus 5 tricouri pt ca ni se alatura si Gabi Dragomir & Holom Maria .. Laughing asa ca, sa ne revedem sanatosi si cu " plinurile " pregatite !
PS: Azi Maria si-a montat subwooferul la camper, asa ca s-ar putea sa te sarbatorim si pe unde ajungeti dupa.. Va tinem loc pe rind 1-2 in capat Smile
Ultima schita sa o stergi daca o consideri off topic, dar e amuzanta si sper ca se stie de gluma. Ne bucuram ca ne gasim cu cei enumerati mai sus !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hai ca am sters-o eu de buna voie , nu de alta, dar ca sa nu ma banezi, insa tot ti-o trimit macar pe PM. Noi, o sa ajungem mai devreme, se pare ca de joi ..

.
FamiliaRusu
FamiliaRusu

Mesaje : 26
Data de inscriere : 09/03/2012
Varsta : 67
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mai 18, 2012 11:30 am

poti sa o pui ca nu se supara nimeni e o simpla GLUMA nu e politica....
o pot pune si eu ca nu mi e frica d e nimeni e doar o caterinca....
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  FamiliaRusu Vin Mai 18, 2012 1:01 pm

Daca am primit acordu' lu' sefu' , expun ultima varianta a asezarii rulotistilor la Intilnirea Nationala de la Laguna albastra ! Sper ca se stie de gluma Laughing

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Imi asum responsabilitatea textului, in caz ca mi se fura patentu' Smile - Drumuri bune si distractie la maxim pt ca nu stim ce ne mai ofera ziua de miine !
FamiliaRusu
FamiliaRusu

Mesaje : 26
Data de inscriere : 09/03/2012
Varsta : 67
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Vin Mai 18, 2012 1:17 pm

eu ma campez in zona WC - grup sanitar ca sa fiu preten si cu aia si cu aia Wink)))
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Vali Mocanu Vin Mai 18, 2012 2:33 pm

Mihai, tare de tot schita aia.... BRavo!!
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  FamiliaRusu Vin Mai 18, 2012 3:18 pm

Cipi - inseamna ca tu o sa stai cu Serpescu ca si el e in aceiasi situatie , vrea cu mine la sprit si cu ceilalti in carti ..(de joc) .. Laughing bine ca existam !
FamiliaRusu
FamiliaRusu

Mesaje : 26
Data de inscriere : 09/03/2012
Varsta : 67
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 21, 2012 12:52 pm

Sunt prieten cu toata lumea , va iubesc pe toti , nu ma intereseaza nimic la nivel de asociatie . Chiar si cotizatia am platit o ca sa sprijin rulotismul , atat...
NU vreau sa am functii de sef , sefutzi , fututi rasfututi - raman la statdiul meu de la care am plecat si la care am sa raman- " pulimea " ....asa am sa calatoresc , ma voi distra si am sa fiu in mijlocul prietenilor intodteauna la intalniri unde nimeni NU e sef ! toti suntem prieteni si egali - indiferent de ce culoare sau masina / rulota ....cort ....ai sau servici sau din ce patura sociala faci parte ...
chiar ma bate gandul sa nu vin nici la sedinta < MIHAI ,,, si sa - ti dau votul meu ...
vom vedea...
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  MrViorel51 Lun Mai 21, 2012 5:28 pm

Si cu coletul meu cum ramane? Vrei sa raman cu palinca nebauta? Tu vi pentru a te intalni cu prietenii din asociatie nu este si obligatoriu sa te implici daca evnimentele o vor lua razna. Totul trebuie sa intr-un mod civilizat altfel nu isi va atinge scopul intalnirea. Mai vedem dar nu capota. Sa ne vedem cu bine.
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 67
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 21, 2012 7:17 pm

pai ne vedem sigur , am zis ca poate nu vin la sedinta , dar de baut BEM Wink
ne vedem Wink
am sa fiu cu GAbi IAncu intr un colt mai retrasi amarati , o sa ne vezi , parem somalezi as ala fata ... Wink
COLETUL MI-l da Predonu si ti -l aduc Wink
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Iancu Gabi Lun Mai 21, 2012 8:08 pm

s o crezi tu ca o sa fi amariti,eu imi aduc boxele

toate,vreau muzica destrabalare,macar asa daca o sa se zica ceva de mine ,macar atunci sa fie adevarat,am sa pun numai manele.
Iancu Gabi
Iancu Gabi
top membrii
top membrii

Mesaje : 244
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  dorunegru Lun Mai 21, 2012 8:55 pm

Bre Gabi sa il pui si pa Paleru da fo doua ori si pentru noi astia ce nu putem veni.

Sarumana'

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  MrViorel51 Lun Mai 21, 2012 9:03 pm

Toata lumea poate veni, numai daca vrea. Eu aveam o manea pe muzica simfonica. O caut si atunci sa te tii. Nu poate spune nimeni ca deranjez cu manele sau sunt incult.
MrViorel51
MrViorel51
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 67
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 64
Localizare : Cernavoda,Constanta - 0766223301

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  dorunegru Lun Mai 21, 2012 10:18 pm

Bre nea Viorele noi nu la genul de muzica tinem ,există numeroase clasificări ale genurilor muzicale: vocal și instrumental, sacru și laic, cult și comercial („de consum”), rock, de origine afro-americană, muzică electronică, ci la interpretare , intonatie , respectarea masurilor si arta combinării notelor în succesiune și simultan într-o formă plăcută estetic, organizarea ritmică a acestor note și integrarea lor într-o lucrare ce duce la bucuria sufletului si bineinteles a stomacului , durerea capului a doua zi si neaparat jinduirea dupa o zeama de varza sau fo doua muraturi acreee si reci.


"Dreptate si betzie" cum spune mult invatzatul meu cuscru.

Apropo poate mai socotesti si vira la mare sa ne cunosti.


dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum