RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

+7
FamiliaRusu
Avram Geo
MrViorel51
Vali P
adrian05ro
Sorin.Sibiceanu
LUPU CIPRIAN
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS - Pagina 2 Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  adrian05ro Lun Mai 21, 2012 10:51 pm

lasand gluma de-o parte , fie ca este "groasa" sau "subtire" la altii haideti totusi sa nu amestecam forumurile , actiunile , melodiile , si mai ales versurile , macar acu' cat suntem treji , nu de altceva dar sa ne putem intelege normal si nu ca surdu' cu mutu'

daca cineva a stat sa citesca ce s-a scris pe aici , am spus-o de nenumarate ori ca noi ca si rulotisti , ca si colegi , sau ca si oameni este una , iar implicarea in activitatile unor forumuri asociatii , comitete , comisii si alte alea este altceva ; fiecare este liber sa meraga si sa se intalneasca cu cine vrea dupa cum ii dicteaza inima, instinctul sau experienta anterioara

asa cum a spus si Ciprian , nu vad necesitatea unei structuri , cum deasemenea nu vad ( sau mai bine zis nu inteleg) nevoia sedintelor , comisiilor , comitetelor , excluderilor , etc......... , cand iesim sau cand ne intalnim eu zic ca este mai important sa ne simtim bine decat sa barfim si sa despicam firul in patru , iar selectia se va face "natural" daca nu dam apa la moara carcotasilor

este demonstrat deja ca un forum ca acesta poate sa existe si sa se dezvolte prin forte proprii fara cotizatii prestabilite , dupa placerea si dispozitia membrilor , membri care nu trebuiesc niciodata clasificati in vre-un fel ; toti suntem de buna voie in aceeasi galeata si nici un criteriu nu trebuie sa faca diferenta - eu daca am timp mai mult , postez mai multe ; cel care a intrat aici si si-a facut cont inainte sau dupa mine are aceleasi facilitati ; ai tricou sau nu , este problema fiecaruia ; vrei sa te intalnesti cu noi sau nu depinde de fiecare in parte ;ca ai masina mai mare sau mai mica , rulota mai mare sau mai mica , cort , bicicleta , scuter , nu este asa de important ca bunul-simt pe care trebuie sa il ai in primul rand

daca mai exista oarecare mici discutii si pareri contradictorii trebuie sa invatam sa ii respectam pe celalti (asa cum am scris si la topicul "De ce ma oftic!") si sa gasim cea mai simpla solutie sa le facem uitate sau sa trecem peste fara nici un fel de frustrare , sa facem in asa fel incat dupa fiecare iesire TOATA LUMEA sa fie multumita si sa aibe cuvinte de lauda
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS - Pagina 2 Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Manu Dobre Lun Mai 21, 2012 11:00 pm

Nu pot decat sa-ti urez felicitarii pentru postare .Bravoooooo Wink Wink
Manu Dobre
Manu Dobre
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 98
Data de inscriere : 10/01/2012
Localizare : Bucuresti ,sector 4

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS - Pagina 2 Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mar Mai 22, 2012 4:53 pm

toate mesajele off topic - au fost sterse
aici este o propunere pt Laguna Albastra Fagaras

cine nu are de zis nimic despre intalnire sau nu participa - este rugat sa nu scrie aici
IN prima mea postare v-am rugat sa nu scrieti off topic !
se pare ca acest lucru nu este posibil.
Ca sa nu ajungem sa ne certam declar lista inchisa si topic ul acesta inchis - Nu are rost sa il mai continuam
CINE VA FI PREZENT LA LAGUNA OK , dau si o sticla de wisky si un gratar ca e si ziua mea ,,, cine , nu , nici o problema , nu e cu suparare .

topic inchis
P.S. toate mesajele care contin "politica" si nu au legatura cu intalnirea LAGUNA ALBASTRA, au fost sterse , respectiv al lui Adrian mutat NU sters . ( va fi )
Colegii care au de rezolvat controverse pot folosi in direct chat-ul sau of- line , mesageria privata !
mult succes ! Wink
----------------------sa nu uitam ca suntem colegi si prieteni ------------------------------
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS - Pagina 2 Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 24, 2012 2:11 pm

asa va fi vremea : ceea ce inseamna ca eu merg !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS - Pagina 2 Empty Re: Propuere 1-4 iun Laguna Albastra FAGARAS

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum