RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sarbatoarea Rusaliilor 2012

+8
Niky Radu
Gica Cobzarenco
Vali P
LUPU CIPRIAN
dorunegru
Sorin.Sibiceanu
Aurelian Zarnescu
adrian05ro
12 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Sorin.Sibiceanu Joi Mai 24, 2012 2:22 pm

adrian05ro a scris:Sibicene , am vesti bune pentru tine
se pare ca vremea se indreapta spre sfarsitul lunii , asa ca eu zic sa iti faci bagajele si sa fii pregatit
baga 100 genoflexiuni bounce si 200 de flotari cheers
Adi,ce-ti mai place sa moderezi aha, de principiu merg dar sa vedem daca tine vremea cu noi si cu mine
Sorin.Sibiceanu
Sorin.Sibiceanu
top membrii
top membrii

Mesaje : 236
Data de inscriere : 23/11/2011
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  LUPU CIPRIAN Joi Mai 24, 2012 2:44 pm

adrian05ro a scris:dar este si cel mai departe Camping Venus
asa cum am spus-o de cateva ori pana acum , trebuie sa avem putina rabdare sa vedem ce ne spune Gigi Cobzarenco , si deasemenea sa vedem ce raspuns imi dau cei de la Tekirghiol vis-a-vis de pretul de campare cu rulota ; s-ar putea ca pe langa noi rulotistii sa mai avem cativa companioni care sa trebuiasca sa stea la casute si atunci poate ca vom inclina spre aceasta locatie

@ DORU NEGRU
adrian05ro a scris:i am spus ( lui GICA) l-am anuntat


Ultima editare efectuata de catre LUPU CIPRIAN in Mier Mai 30, 2012 3:10 pm, editata de 1 ori
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  dorunegru Joi Mai 24, 2012 6:27 pm

Prin bunavointa domnului Gigi Cobzarenco am primit aceste fotografii si am primit delegare de la Cuscru sa le postez cu observatia ca parte a Grupului Marcant al Rulotistilor Veseli pentru Sarbatoarea Rusaliilor vom fi aici in perioada 1-4 Iunie sa reprezentam Clubul Rulotistilor Veseli cu mandrie.Oricine este binevenit si este rugat sa anunte prezenta inclusiv perioada cand este prezent precum si nr de persoane al echipajului.Pentru orice informatie va stam la dispozitie.


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Completare

Mesaj  Gica Cobzarenco Joi Mai 24, 2012 7:45 pm

Nu recomand camerele care sunt spoite si au un miros neplacut;
\edit admin : pt cine nu stie acig este GIGI COBZARENCO
v-am trimis si un mesaj privat cu rugamintea sa schimbam numele de utilizator !
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Niky Radu Vin Mai 25, 2012 9:18 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  george chirila Sam Mai 26, 2012 1:56 pm

Poate nu am avut rabdare sa citesc tot topicul si din aceasta cauza imi cer scuze ,dar as dori Dorule sa stiu din ce localitate face parte campingul la care ai atasat pozele . Preturi sau alte chestii ? Multumesc
george chirila
george chirila
top membrii
top membrii

Mesaje : 658
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Sam Mai 26, 2012 2:01 pm

george chirila a scris:Poate nu am avut rabdare sa citesc tot topicul si din aceasta cauza imi cer scuze ,dar as dori Dorule sa stiu din ce localitate face parte campingul la care ai atasat pozele . Preturi sau alte chestii ? Multumesc

Intre Mamaia si Hanul Piratilor(Navodari) iesire cca 100ml la plaje!
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Sam Mai 26, 2012 2:04 pm

Gica Cobzarenco a scris:
george chirila a scris:Poate nu am avut rabdare sa citesc tot topicul si din aceasta cauza imi cer scuze ,dar as dori Dorule sa stiu din ce localitate face parte campingul la care ai atasat pozele . Preturi sau alte chestii ? Multumesc

Intre Mamaia si Hanul Piratilor(Navodari) iesire cca 100ml la plaje!

Ultima fotografie contine preturile
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  dorunegru Sam Mai 26, 2012 2:13 pm

Coane George ,intre Mamaia si Navodari sunt 6 campinguri.In ordinea urmatoare plecand din Mamaia : GPM , Camping Pescaresc , Camping Marina Surf , Camping S , Camping Hanul Piratilor , Camping Lebada.In ultima foto gasesti tarifarul afisat la poarta campingului si fotografiat in urma cu doua zile de nea Gigi Cobzarenco.Avantajul la acest camping ar fi ca are umbra maxima , iesire direct pe plaje , pret acceptabil pentru rulotisti, traficul de pe traseul catre el redus (Cernavoda-Poarta Alba-Ovidiu-Navodari ) , piata destul de mare si produse proaspete in Navodari la 4-5 km.

Dai click pe una din poze si se vor mari si apoi cu sageata syanga dreapta le vezi pe toate.

dorunegru
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 123
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 54

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Sam Mai 26, 2012 2:18 pm

george chirila a scris:Nea Gica ,am vazut si preturile . Dupa mine sunt foarte bune .Acum sa fie si vremea frumoasa .....Cool

Si conditii spre foarte bune;casutele erau ca dupa iarna insa se igenizau cand am fost eu joi;Terenul e nisipos fixat cu multa iarba;apa se scurge repede;
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Sam Mai 26, 2012 2:25 pm

george chirila a scris:Multumesc pentru informatii nea Gica ,multumesc Dorule .Mie zona de la nord de Mamaia imi este cam straina . Eu am " haladuit " mai mult prin Eforie . Eforie Nord . Sa inteleg ca astea sunt preturi pentru anul in curs (2012 ).

Fotografiile au fost facute joi 24.05.2012;am discutat si la receptie unde erau afisate;nu sunt alte probleme;
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Sam Mai 26, 2012 2:39 pm

george chirila a scris:Iar nu am fost atent . Mea Culpa,nea Gica .Laughing Banuiesc ca are " di tati " campingul . Daca matale ai fost acolo ,ce poti spune despre conditiile din camping ? Este ingrijit ? Dusurile si wc-urile sunt curate ?

Destul de civilizate grupurile sanitare cu cabine de dus;stiu din anii precedenti(acum mi-a scapat)cu apa calda permanent;toalete turcesti si foarte ingrijite;iarba ingrijita si foarte curata;salcii mari(erau inflorite joi)Mie imi place ca are o nota de salbaticie usor imblanzita,spatii mari;
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  adrian05ro Sam Mai 26, 2012 10:05 pm

cum am lipsit putin , cum va-ti facut de cap

sa o luam oarecum in ordine :

100% mergem la Campingul Pescaresc de la Navodari , si asta pentru ca intrunit adeziunile publicului @Sibiciosu / Gogule fa-ti bagajele

@Relu Zarnescu / respect decizia voastra , dar de ce tu si ValiP vreti sa faceti inca 120Km in plus ca sa va duceti la Venus ? nu vreti sa stam cu totii si sa ne cunoastem mai bine ?

@Chirilov , zis PARAU / coane Georgele , ce ar fi sa faci o surpriza sotiei si mai ales "publicului" si sa raspunzi cu "PREZENT" la acesta convocare ?

vremea se preconizeaza a fi cam asa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mai sunt cateva chestiuni de "batut in cuie" si va rog sa raspundeti cat mai repede si cat mai la obiect :

1. cine vine de vineri , si cine vine de sambata ??? - in functie de nr de echipaje voi suna la camping pentru a face rezervari - nu vreau sa ajungem in situatia de a fi razletiti in tot campingul

eu si Gica Papuc cu siguranta vom ajunge acolo de vineri seara drunken

2. as prefera ca doar cei care sunt hotarati 100% sa isi anunte prezenta si in functie de asta sa incercam o mica negociere a tarifului pe echipaj , daca se poate

lista este in continuare deschisa pentru oricine doreste sa vina alaturi de noi cheers

asadar , pe cai
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Silviu Sanda Sam Mai 26, 2012 10:12 pm

Prezent de Vineri.
Silviu Sanda
Silviu Sanda

Mesaje : 40
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  adrian05ro Sam Mai 26, 2012 10:49 pm

asa te vreau fratello
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Vali P Dum Mai 27, 2012 10:06 am

adrian05ro a scris:@Relu Zarnescu / respect decizia voastra , dar de ce tu si ValiP vreti sa faceti inca 120Km in plus ca sa va duceti la Venus ? nu vreti sa stam cu totii si sa ne cunoastem mai bine ?

Adrian, noi ne-am hotarat pana sa se decida locatia, in speranta ca veti veni si voi acolo, Aurelian deja sunase si obtinuse un pret bun.

Mai este un motiv, cel mai important din punctul meu de vedere, am o relatie buna cu propietarul campingului, acesta si-a dorit din totdeauna o intalnire mai mare sau mai mica la el in locatie, credeam ca se poate intampla acum...nu a fost sa fie, nui nimic si eu va respect decizia voastra, pana la urma fiecare este liber sa se duca unde doreste Smile

Un parteneriat se mentine pe baza de reciprocitate, el imi face reducere Smile .....eu aleg sa campez la el Very Happy

Sper ca ati inteles motivele mele/noastre vizavi de alegerea facuta.

Oricum, indiferent de asociatia sau clubul din care face-ti parte, la acest camping veti beneficia de o reducere de tarif, valabila pentru cei ce campeaza mai mult de 2 nopti. Am sa rediscut acest aspect si va tin la curent.

Distractie placuta tuturor, indiferent unde va veti duce !!
Vali P
Vali P
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 92
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 54
Localizare : Fetesti-Ialomita

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Aurelian Zarnescu Dum Mai 27, 2012 4:45 pm

Vali P a scris:
adrian05ro a scris:@Relu Zarnescu / respect decizia voastra , dar de ce tu si ValiP vreti sa faceti inca 120Km in plus ca sa va duceti la Venus ? nu vreti sa stam cu totii si sa ne cunoastem mai bine ?
Adrian, noi ne-am hotarat pana sa se decida locatia, in speranta ca veti veni si voi acolo, Aurelian deja sunase si obtinuse un pret bun.
Distractie placuta tuturor, indiferent unde va veti duce !!

Asa cum a spus antevorbitorul meu, eu am propus o locatie pana sa se oferteze altceva si pana a se lua o decizie de grup.
La fel de bine am inteles ca, colegul nostru Gigi Cobzarenco va veni cu o solutie fiind "delegat" cu relatarea din teren.
Pentru ca am luat decizia de a merge in camping Palace, o pastrez si va astemptam si pe voi daca nu este prea tarziu.
Daca nu se poate, va uram soare arzator si sprit racoritor.

Rusalii cu belsug si stima pentru rulotisti!
Aurelian Zarnescu
Aurelian Zarnescu

Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 49
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Vali Mocanu Dum Mai 27, 2012 8:01 pm

Cu "durere-n" suflet bounce , va anunt participarea noastra, in proportie de 80%, la camping Pescaresc, incepand de vineri seara (in cazul in care totul este ok)!!!!!
Vali Mocanu
Vali Mocanu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 52
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti, sector 3

http://www.refill-cartuse.ro

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  adrian05ro Dum Mai 27, 2012 9:30 pm

Vali Mocanu a scris:Cu "durere-n" suflet bounce , va anunt participarea noastra, in proportie de 80%, la camping Pescaresc, incepand de vineri seara (in cazul in care totul este ok)!!!!!

chip in tuci ! cum zice americanii:lol!:

eu sunt 100% de vineri seara cel mai probabil cu Silviu Sanda si cu Gica Papuc cheers

@Vali & Relu

voi stiti cel mai bine ce aveti de facut ; eu propusesem sa asteptam si sa vedem ce vesti ne aduce Gigi Cobzarenco ( si s-a tinut de cuvant , a fost , a vazut , a pozat , a postat ) pentru a vedea cateva variante dintre care sa alegem una acceptata de majoritatea celor ce vor sa vina ; faptul ca voi va-ti grabit putin , probabil si prin prisma relatiilor cu Sava , si ati hotarat sa mergeti in Venus nu trebuie sa fie un motiv de suparare . asta e! . poate ca nu am reusit sa ne cunoastem indeajuns si dat fiind faptul ca nu stiti cu ce "elemente" va intalniti sa va faca sa fiti putin mai reticenti . era una dintre rarele ocazii in care ne puteam intalni si se pare ca nu a fost sa fie

nu cred ca este asa de mare diferenta de pret de la Pescaresc la Venus incat sa merite sa pierzi , timp , bani si nervi ca sa alegi cea din urma varianta, DAR asa cum spune vorba aia cu gusturile , nu am ce sa comentez , voi stiti cel mai bine ce aveti de facut si nu am decat sa va urez distractie placuta:joker: cheers
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Aurelian Zarnescu Dum Mai 27, 2012 9:43 pm

adrian05ro a scris:...si ati hotarat sa mergeti in Venus nu trebuie sa fie un motiv de suparare . asta e! . poate ca nu am reusit sa ne cunoastem indeajuns si dat fiind faptul ca nu stiti cu ce "elemente" va intalniti sa va faca sa fiti putin mai reticenti . era una dintre rarele ocazii in care ne puteam intalni si se pare ca nu a fost sa fie

...nu am decat sa va urez distractie placuta:joker: cheers

Si mie-mi pare rau ca nu a fost sa fie sa ne cunoastem cu aceasta ocazie. Este o vorba: "ocaziile se razbun", deci....sanatosi sa fim ca de iesit impreuna, avem tot timpul din lume.
Un interval de 24 h "a facut cartile".
Asa cum spuneam mai sus, s-aveti soare din belsug si sprit rece...direct proportional.

Stima pentru rulotisti!
Aurelian Zarnescu
Aurelian Zarnescu

Mesaje : 33
Data de inscriere : 13/03/2012
Varsta : 49
Localizare : Tulcea

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Vremea la NAVODARI

Mesaj  adrian05ro Dum Mai 27, 2012 10:20 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

cam asta ar fi vremea , si eu zic ca exceptand ziua de duminica (cand cel mai probabil vor fi ceva averse ) in perioada 1-4iunie vom avea zile frumoase ; 13C noaptea si 25C ziua este aproape perfect Very Happy
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Niky Radu Dum Mai 27, 2012 10:26 pm

dragi colegi, va doresc distractie placuta la aceasta iesire, eu am ales sa ies cu ACCCR, voi v-ati trezit tarziu cu aceasta oferta, era convenabila si pt mine..
Niky Radu
Niky Radu
top membrii
top membrii

Mesaje : 312
Data de inscriere : 24/01/2012
Varsta : 57
Localizare : Bucuresti.11 Iunie

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  adrian05ro Dum Mai 27, 2012 10:48 pm

Niky Radu a scris:dragi colegi, va doresc distractie placuta la aceasta iesire, eu am ales sa ies cu ACCCR, voi v-ati trezit tarziu cu aceasta oferta, era convenabila si pt mine..

iesi cu cine iti place ; gusturile nu se discuta

am postat si am initiat acesta iesire de mai bine de o saptamana , si nu cred ca "ne-am trezit tarziu" , a fost timp suficient pentru toata lumea sa o "cantareasca" , iar faptul ca unii s-au grabit putin nu a tinut de vointa mea

in ceea ce-i priveste pe cei care sunt hotarati sa vina la Camping Pescaresc , ii rog ca pana miercuri cel tarziu sa confirme prezenta si data de sosire ( vineri sau sambata) deoarece vreau sa dau telefon acolo si sa rezerv locurile pentru rulote , in asa fel incat sa fie toate la un loc si nu razletite prin tot campingul

confirmarea o astept prin orice canal de comunicatie : mail , PM , telefon , messenger , etc.....

Multumesc !
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Gica Cobzarenco Lun Mai 28, 2012 1:38 pm

adrian05ro a scris:
Niky Radu a scris:dragi colegi, va doresc distractie placuta la aceasta iesire, eu am ales sa ies cu ACCCR, voi v-ati trezit tarziu cu aceasta oferta, era convenabila si pt mine..

iesi cu cine iti place ; gusturile nu se discuta

am postat si am initiat acesta iesire de mai bine de o saptamana , si nu cred ca "ne-am trezit tarziu" , a fost timp suficient pentru toata lumea sa o "cantareasca" , iar faptul ca unii s-au grabit putin nu a tinut de vointa mea

in ceea ce-i priveste pe cei care sunt hotarati sa vina la Camping Pescaresc , ii rog ca pana miercuri cel tarziu sa confirme prezenta si data de sosire ( vineri sau sambata) deoarece vreau sa dau telefon acolo si sa rezerv locurile pentru rulote , in asa fel incat sa fie toate la un loc si nu razletite prin tot campingul

confirmarea o astept prin orice canal de comunicatie : mail , PM , telefon , messenger , etc.....

Multumesc !

SA STABILIM SI DE CE PESTE AVEM NEVOIE,NU?
Gica Cobzarenco
Gica Cobzarenco

Mesaje : 16
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 71
Localizare : Constanta

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  LUPU CIPRIAN Lun Mai 28, 2012 7:32 pm

corect !
treaba buna e ca acest "PEscaresc " e direct pe plaja indiferent daca faci sau nu baie in aceasta perioada , macar ca staui ci fata spre mare , auzi valuri etc si tot e super ...
UN sfat va dau sa o luati pe la localitatea LUMINa ca s aajungeti la camping dinspre Navodari nu dinspre CT- MAMAIA ...
va va ajuta mult ca si traseu
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Sarbatoarea Rusaliilor 2012  - Pagina 2 Empty Re: Sarbatoarea Rusaliilor 2012

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum