RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Bine ai venit ! se pare ca esti rulotist vesel !!
Pe acest forum membrii organizeaza intalniri dansante cu muzica , unori si peste miezul noptii.
Daca nu te regasesti aici , nu intra !!! ... e o tara libera..
RULOTISTII VESELI . FORUMGRATUIT . RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire la dunare- langa Calarasi

+2
LUPU CIPRIAN
Luciana Stanciu
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  adrian05ro Lun Iun 11, 2012 9:03 am

Ciprian se refera la cort si Lucica la teren Very Happy

ce ati baut fratilor ? nu de altceva dar imi este ciuda ca nu am prins si eu macar un pahar Wink

Luci, asteptam vesti proaspete de la malul Dunarii ; daca pana joi nu se vede o imbunatatire a conditiilor de vreme si a conditiilor de campare vom fi nevoiti sa gasim o alta varianta ramanand sa reprogramam aceasta iesire la Dunare
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Luciana Stanciu Mier Iun 13, 2012 12:44 pm

vesti proaste, nu se poate intra cu masina, apa s-a tras dar pamantul este foarte moale si ramai suspendat. Am sa merg cu un prieten cu barca sa fac pozele cu locurile pentru campat. Macar sa aveti idee de ce frumuseti sunt aici.

Luciana Stanciu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 57
Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 40
Localizare : calarasi

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 13, 2012 12:49 pm

nici o problema o facem alta data , dar tot e bine daca pui poze Wink ca s ane facem o idee
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  adrian05ro Mier Iun 13, 2012 12:57 pm

parerea mea este ca in vreo doua saptamani se usuca bine locul ; poze din barca nu are rost sa faci pentru ca pe mine unul m-au convins cele postate de prima data , mai importante fiind niste poze cu locul uscat si cu zonele unde se poate campa chiar si cu rulote mai mari , si zone care sa permita gruparea a 4-5 rulote

asa ca o sa reprogramam acesta iesire , cu parere de rau , dar asta e !

Bafta! in continuare
adrian05ro
adrian05ro
top membrii
top membrii

Mesaje : 1180
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti sector4

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Luciana Stanciu Mier Iun 13, 2012 1:14 pm

pozele le fac la locul faptei...nu din barca ,dar nu stiu, de fapt nu am luat seama daca ar intra 4 rulote la un loc oricum am sa filmez tot drumul (de la dn3 la locatie) si tot ce se poate si unde se poate campa.

Luciana Stanciu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 57
Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 40
Localizare : calarasi

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  LUPU CIPRIAN Mier Iun 13, 2012 2:54 pm

adrian05ro a scris:intalnirea de la Dunare trebuie amanata cel putin 2saptamani

parerea mea este ca fiecare iesire sa fie evidentiata in cate un topic separat , pentru ca altfel cei mai putin familiarizati cu forumul si cu membrii forumului o sa fie intr-o mare confuzie
LUPU CIPRIAN
LUPU CIPRIAN
Admin
Admin

Mesaje : 1938
Data de inscriere : 02/11/2011
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti

http://www.saladefitness.com

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Luciana Stanciu Mar Iul 03, 2012 2:04 pm

la sfarsitul saptamanii am fost la locatia de la dunare si drumul este ok. Ce ziceti...???

am facut filmul cu tot drumul de la DN3 la Dunare dar nu pot sal pun.

Luciana Stanciu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 57
Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 40
Localizare : calarasi

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Luciana Stanciu Mar Iul 03, 2012 2:21 pm

sunt doua locuri unde se pot pune mai multe rulote la un loc.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Luciana Stanciu
membrii activi
membrii activi

Mesaje : 57
Data de inscriere : 15/05/2012
Varsta : 40
Localizare : calarasi

Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Vizitator Joi Iul 05, 2012 8:16 am

Cam pana pe 15 majoritatea sunt in concediu urmatorul weekend 22iunie se organizeaza la Baile Boboci langa Mizil dupa aceasta perioada propun sa face-ti o propunere

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Intalnire la dunare- langa Calarasi - Pagina 2 Empty Re: Intalnire la dunare- langa Calarasi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum